آخرین ارسال ها در وبلاگ های سهندبلاگ

انعقاد تفاهم نامه ساترا و تبیان برای صیانت از حقوق بچه ها خبرنگاران

ساترا و مؤسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان تفاهم نامه همکاری در حوزه صیانت از حقوق کودک در فضای مجازی منعقد کردند.

3 اردیبهشت 1400

قیام و فردوسی در صف خیابان کامل

شهر: بلوار قیام در منطقه 12 با توجه به بافت مسکونی شامل جهت رفت و برگشت برای عبور خودروها و خطوط حمل و نقل عمومی و تعریض پیاده روها در طرفین معبر برای استفاده به عنوان خیابان کامل طراحی شده است. همچنین خیابان فردوسی پس از بازطراحی اجرا شده به خیابان کامل...

3 اردیبهشت 1400

شماره 141 تبلور سامانه های هوشمند حمل ونقل کشور است خبرنگاران

قربانی در مصاحبه با رادیو مصاحبه مطرح کرد: مجموعه اقدامات انجام شده با استفاده از سامانه های هوشمند در مرکز مدیریت اطلاعات راه ها و حمل و نقل کشور، با شماره تلفن 141 تبلور یافته است.

3 اردیبهشت 1400

چالش مهدی شیری در لیگ قهرمانان آسیا

آخرین بازی مهدی شیری در ترکیب پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا در فینال و برابر اولسان با خاطره خوشی همراه نشد و این بازیکن با هند پنالتی خود یک خاطره تلخ از آخرین بازی با خاطر دارد.

3 اردیبهشت 1400

خبرنگاران تصادف 2 خودرو در دزفول یک کشته و چهار مصدوم برجا گذاشت

دزفول - خبرنگاران - مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دزفول گفت: برخورد خودروی نیسان وانت و پراید با یکدیگر در جاده شهیون دزفول منجر به فوت یک نفر و مصدوم شدن چهار نفر دیگر شد.

2 اردیبهشت 1400

حسین انتظامی: سینما از مراکزی است که توجه خاص به رعایت دستورالعمل ها دارد

در دومین روز از سال 1400 حسین انتظامی با حضور در سینما ماندانا به تماشای فیلم سینمایی خون شد ساخته مسعود کیمیایی به عنوان یکی از فیلم های اکران نوروزی نشست.

2 اردیبهشت 1400

اکران یک فیلم کمدی با بازی پژمان جمشیدی و پژمان بازغی

تهران (پانا) - در آستانه اکران نوروزی فیلم هفته ای یک بار آدم باش از پوستر این اثر رونمایی شد.

2 اردیبهشت 1400

تکذیب خبر درگذشت حسین الهی قمشه ای

تهران (پانا) - یکی از بستگان نزدیک حسین الهی قمشه ای خبر فوت او را تکذیب کرد.

2 اردیبهشت 1400

چرا گاهی بی مورد می خندیم؟

لحن های تصنعی تر معمولاً بیشتر تودماغی اند، در حالی که وقتی بی اختیار از ته دل می خندیم و نمی توانیم جلوی خودمان را بگیریم، لحنمان هیچ گاه تودماغی نیست.

2 اردیبهشت 1400

تحویل سال شبکه امید با نوجوانان

تهران (پانا) - شبکه امید روز 30 اسفند در یک برنامه ضبطی یک ساعته به اسقبال سال 1400 می رود.

2 اردیبهشت 1400

تظاهرات ضد نژادپرستی لندن به خشونت کشیده شد

در ادامه اعتراض های عمومی علیه نژادپرستی و بر ضد لایحه افزایش قدرت سرکوبگرانه پلیس انگلیس، راهپیمایی شنبه شب اهالی پایتخت با دخالت ماموران ضد شورش پلیس لندن به خشونت کشیده شد.

2 اردیبهشت 1400

سرای سعدالسلطنه قزوین؛ دیدنی شگفت انگیز برای ایام نوروز

نوروز هر ساله به زیبایی و شکوه هرچه تمام تر در جای جای این سرزمین آریایی برگزار می گردد و گذر روزها و سالها آن را نه تنها کم رنگ نساخته، بلکه به شکوهش افزوده است.یکی از دیدنی های ویژه عید، سرای سعدالسلطنه قزوین هست. با ما در این مقاله خواندنی همراه باشید...

2 اردیبهشت 1400

افزایش 35 درصدی فراوری گوشت مرغ

مجتبی تقی زاده، معاون بهبود تولیدات دامی جهاد کشاورزی گفت : استان البرز علیرغم وجود مزیت نسبی در محصولات پروتئینی شیر خام با ضریب خود اتکایی130 درصد و رتبه هشتم کشور و محصول تخم مرغ با ضریب خود اتکایی270 درصد و رتبه پنجم کشور، 80 تا78درصد نیازگوشت مرغ و65 درصد...

2 اردیبهشت 1400

افزایش نرخ رسمی 23 ارز

بانک مرکزی نرخ رسمی 46 ارز را برای امروز اعلام نمود که بر اساس آن نرخ 10 ارز کاهش و 23 ارز افزایش یافت. نرخ 13 ارز نیز ثابت ماند.

2 اردیبهشت 1400

قیمت گذاری دستوری سرویس ها منسوخ شده است

تهران (پانا) - معاون تنظیم بازار ساترا در واکنش به افزایش قیمت و حق اشتراکVOD ها بیان کرد: قیمت گذاری دستوری سرویس ها و خدمات از منظر علمی منسوخ و تجربه شکست خورده ای در کشور است.

2 اردیبهشت 1400

آژانس: ایران 17.6 کیلوگرم اورانیوم 20 درصد فراوری نموده است

آژانس بین المللی انرژی اتمی در گزارشی شامگاه سه شنبه گفته ایران 17.6 کیلوگرم اورانیوم غنی شده تا سطح 20 درصد فراوری نموده است.

2 اردیبهشت 1400

خبرنگاران مهر 1400 برنامه تربیت بچه ها پیش از دبستان اجرا می شود

تهران-خبرنگاران- معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش گفت: در حال تعامل با سازمان بهزیستی هستیم تا با بهره از تجارب آن سازمان بتوانیم از مهر سال 1400 برنامه های تربیت بچه ها پیش از دبستان را به صورت یکپارچه با مدیریت و برنامه ریزی مشخص برگزار کنیم. ...

1 اردیبهشت 1400

خبرنگاران پروازهای ماهان در فرودگاه خرم آباد افزایش یافت

خرم آباد - خبرنگاران - مدیر فرودگاه شهدای خرم آباد گفت: پروازهای شرکت هواپیمایی ماهان در این فرودگاه افزایش یافته و از این پس روزهای پنجشنبه نیز این شرکت به خرم آباد پرواز خواهد داشت.

1 اردیبهشت 1400

خبرنگاران افتتاح 39 طرح در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور

تهران- خبرنگاران- 39 طرح با سرمایه گذاری 5 هزار و 800 میلیارد تومانی در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور روز پنجشنبه (فردا) باحضور رئیس جمهور بصورت ویدئو کنفرانس به بهره برداری می رسد.

1 اردیبهشت 1400

مجموع بازدیدهای نظارتی از تأسیسات گردشگری لرستان به 820 مورد رسید

خبرنگاران/لرستان مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان از انجام 820 مورد بازدید نظارتی از تأسیسات گردشگری استان در دهه نخست فروردین 1400 اطلاع داد.

1 اردیبهشت 1400
تعداد: (11605)