بازی تشریفاتی برای پرسپولیس معنا ندارد، از صحبت های دیاباته لذت بردم

به گزارش سهندبلاگ، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با تمام توان مقابل سایپا بازی می کنیم و بازی تشریفاتی برای پرسپولیس معنا ندارد.

بازی تشریفاتی برای پرسپولیس معنا ندارد، از صحبت های دیاباته لذت بردم

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری خبرنگاران از روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، یحیی گل محمدی در نشست خبری آنلاین قبل از بازی پرسپولیس و سایپا گفت: وقتی چهار هفته به خاتمه لیگ برتر، قهرمانی تیم قطعی شده باشد، بازی های خاتمهی سخت می شود و شاید بازیکنان انگیزه لازم را هم نداشته باشند.

وی در ادامه گفت: باید تقسیم انرژی کنیم. هم بازیکنان را باید به شرایط مسابقه با استقلال برسانیم و به آن ها هم استراحت بدهیم. برنامه ریزی خیلی سختی داریم که سعی کردیم این اتفاق بیفتد.

سرمربی پرسپولیس افزود: با تمام توان مقابل سایپا بازی می کنیم تا آن ها را ببریم. سایپا با توجه به شرایطش در جدول پرتلاش خواهد بود و انگیزه خواهند داشت تا ما را ببرند.

وی یادآور شد: پرسپولیس در بازی های محبت آمیز هم برای بردن تلاش می کند و بازی تشریفاتی برای ما معنا ندارد. می خواهیم بازی خوبی را انجام دهیم تا به اهداف خودمان برای بازی با دربی داشته باشیم.

گل محمدی درباره تغییرات احتمالی در ترکیب پرسپولیس شرح داد: هم در ترکیب اصلی و هم تعویض ها تغییراتی را خواهیم داشت.

وی درباره تمرکز بازیکنان روی دربی گفت: آن ها انسان هستند و ربات نیستند. 15- 16 ماه است لیگ ادامه دارد و این موضوع کار را برای مربیان سخت کرده است. امیدوارم از لحاظ روحی و روانی و هم فیزیکی به شرایط مناسب تا دربی برسیم.

گل محمدی درباره لیست خرید و مازاد تیم شرح داد: دیروز با بازیکنان دراین باره صحبت کردم. وقتی خاتمه فصل می شود حدس هم انجام می شود و تنها مختص پرسپولیس نیست. بعضی از رسانه ها که تعداد آن ها خیلی کم است دنبال ایجاد حاشیه برای تیم هستند و دنبال این هستند که آرامش تیم را به هم بزنند. به باشگاه هم گفتم حفظ همه بازیکنانمان اولویت بسته شدن تیم است. بعد از ماندن بازیکنان فعلی سراغ جابجایی می رویم. باید اول خیالمان راحت شود و سپس ببینیم در چه پست هایی بازیکن می خواهیم.

سرمربی سرخ پوشان تأکید کرد: البته فرصتی نیست و واقعاً تیم هایی که در آسیا حضور دارند زمان ندارند. ضمن اینکه شنیده ام می خواهند فیفادی را هم برگزار کنند که ظلم بزرگی در حق کنندگان آسیایی است. از فدراسیون می خواهم بحث فیفادی را تعطیل کنند. بازی های تیم ملی یک سال دیگر برگزار می شود و دلیلی ندارد تیم ها را خسته و ناتوان به آسیا بفرستیم.

وی گفت: اگر این قضیه رقم بخورد و نتیجه نگیریم مقصر فدراسیون است. نباید خسته به آسیا برویم. اگر غیر از این باشد همین جا می گویم تمام تیم های ایرانی بدون شک حذف می شوند. باید بازی تدارکاتی خوب و برنامه خوب داشت. فرصت جابجاییی اندک است. اگر رعایت نشود شکست می خوریم.

گل محمدی با تمجید از شیخ دیاباته گفت: باید از دیاباته تشکر کنم. البته نه به خاطر اینکه قهرمانی ما را تبریک گفت بلکه او صحبت های خوبی انجام داد. من واقعاً از صحبت های دیاباته لذت بردم. خیلی زیبا صحبت کرد. او نشان داد به غیر از اینکه بازیکن بزرگی است انسان بزرگی هم هست. خوشحالم او در فوتبال ایران حضور دارد. خیلی وقت چنین صحبت هایی را از یک خارجی در فوتبال ایران نشنیده بودیم و برایم شگفت انگیز بود. از او تشکر می کنم و برایم صحبت هایش زیبا بود.

4048/

abanhome.com: گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت را از ما بخواهید.

hodablog.ir: هدا بلاگ | انجمن گفتگوی سیستم مدیریت محتوای هدا بلاگ

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 9 آبان 1400 بروزرسانی: 9 آبان 1400 گردآورنده: sahandblog.ir شناسه مطلب: 10466

به "بازی تشریفاتی برای پرسپولیس معنا ندارد، از صحبت های دیاباته لذت بردم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازی تشریفاتی برای پرسپولیس معنا ندارد، از صحبت های دیاباته لذت بردم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید