بریتنی اسپیرز می خواهد کنترل زندگی را از پدرش پس بگیرد

به گزارش سهندبلاگ، بریتنی اسپیرز، خواننده آمریکایی بعد از 12 سال از دادگاه خواست که کنترل زندگی و اموال خود را از پدرش پس بگیرد.

بریتنی اسپیرز می خواهد کنترل زندگی را از پدرش پس بگیرد

به گزارش بی بی سی، جیمی اسپیرز، پدر بریتنی از سال 2008 مسئول نظارت و کنترل دارایی ها و زندگی دخترش بوده، که فاقد سلامت روانی لازم تشخیص داده شده بود.

جیمی اسپیرز سال 2019 گفت که به دلیل مسائل جسمی، بخشی از وظایف خود را که مربوط به کنترل امور شخصی بریتنی اسپیرز بوده، کنار می گذارد. اما او همچنان مسئول درآمد و امور اقتصادی بریتنی اسپیرز است.

بریتنی اسپیرز از پردرآمدترین خوانندگان زن دنیا است.

در یک دهه قبل از این اعلام، جیمی اسپیرز و یک وکیل مسئول تمام دارایی و درآمد های بریتنی اسپیرز حتی امور شخصی او بودند از جمله کنترل اطلاعات مربوط به سلامتش یا اینکه با چه کسی ملاقات کند.

گروهی از طرفداران این خواننده مشهور پاپ در دنیا اعتقاد دارند که بریتنی اسپیرز مجبور شده که کنترل زندگی خود را به پدرش بسپارد. آن ها با هشتگ بریتنی را آزاد کنید کارزاری برای او به راه انداختند.

بنابر درخواستی که وکیل بریتنی اسپیرز به دادگاه عالی کالیفرنیا در لس آنجلس آمریکا داده، خانم اسپیرز در حال حاضر به شدت مخالف بازگشت جیمز در نقش محافظ زندگی او است.

در این درخواست گفته شده که این خواننده 38 ساله ابتدا موافق این تصمیم بود، چون در شرایط نامناسب روحی که داشت، پدرش او را از سقوط و ورشکستگی اقتصادی نجات داد و یاری کرد که او به صندلی برجسته هنری که در دنیا داشت بازگردد.

اما به گفته وکیل او شرایط خانم اسپیرز تغییر نموده و شیوه زندگی او تغییر نموده است.

بریتنی اسپیرز خواسته که جودی مونتگومری، مدیر برنامه هایش که در زمان غیبت پدرش عهده دار کنترل احوالات زندگی او بوده، به طور دائم به این نقش ادامه دهد.

پدر بریتنی اسپیرز و یک وکیل به طور مشترک مسئول کنترل امور اقتصادی دخترش بودند؛ اما از پارسال که وکیل استعفا کرد، پدر بریتنی به تنهایی این نقش را به عهده گرفت. حالا به گفته دادگاه خانم اسپیرز می خواهد حق کنترل امور اقتصادی را هم از پدرش بگیرد و به یک شرکت حقوقی بسپارد.

وکیل بریتنی اسپیرز پیش بینی نموده که پدرش از این تصمیم عصبانی گردد.

ظاهرا بریتنی اسپیرز فعلا نمی خواهد کنسرت زنده اجرا کند. آخرین اجرای او اکتبر 2018 بود و بعد از آن یک کنسرت را به دلیل کسالت حال پدرش لغو کرد.

بریتنی اسپیرز از سال 2008 هیچ کنترلی بر مسائل اقتصادی و امور زندگی حرفه ای خود نداشته است.

در قوانین آمریکا مسئولیت کنترل زندگی یک شخص زمانی به فرد دیگری واگذار می گردد که آن شخص به دلیل زوال عقل یا مسائل روحی قادر به تصمیم گیری نباشد.

رفتار غیرمعمول بریتنی اسپیرز در سال 2007 بعد از جدایی از کوین فدرلین بار ها خبرساز شد. او حضانت دو پسرش را در این جدایی از دست داد و حتی بعد از مدتی با حکم دادگاه از ملاقات آن ها هم محروم شد.

یک بار وقتی موهایش را از ته تراشید تیتر اول روزنامه ها شد و بار دیگر عکس او همه جا منتشر شد که با چتر به ماشین یک خبرنگار سمج حمله ور شده بود.

اما بیشترین مشکل زمانی پیش آمد که برخلاف حکم قانون، از تحویل دادن دو پسرش که برای ملاقات پیش آن ها بود، خودداری کرد. بعد از این اتفاق چند بار در آسایشگاه بستری شد و سال 2008 در نهایت کنترل امور زندگی و اموال او به پدرش و یک وکیل واگذار شد.

در این سال ها او سه آلبوم منتشر کرد و داور مسابقه تلویزیونی پربیننده ایکس فاکتور بود.

abanhome.com: گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت را از ما بخواهید.

hodablog.ir: هدا بلاگ | انجمن گفتگوی سیستم مدیریت محتوای هدا بلاگ

منبع: فرارو
انتشار: 9 آبان 1400 بروزرسانی: 9 آبان 1400 گردآورنده: sahandblog.ir شناسه مطلب: 10028

به "بریتنی اسپیرز می خواهد کنترل زندگی را از پدرش پس بگیرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بریتنی اسپیرز می خواهد کنترل زندگی را از پدرش پس بگیرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید