ترس میناوند از بیمارستان کارش را به اینجا کشاند!

به گزارش سهندبلاگ، مهرداد میناوند در بخش آی سی یوی بیمارستان لاله، تحت مراقبت های شدید پزشکی واقع شده است. ترس او از بیمارستان، کار دستش داد.

ترس میناوند از بیمارستان کارش را به اینجا کشاند!

از پروفایل ما وبلاگ بخار دیدن نمایید.

روزنامه خبرنگاران در شماره امروز خود شنبه چهارم دی ماه نوشت: حالا تمام مردم ایران به دعا نشسته اند تا این چهره فوتبالی شفا پیدا کند و به زندگی عادی بازگردد. آخرین خبرها از بیمارستان لاله، حکایت از اتفاقات خوب دارد. روز پنجشنبه پزشکان از زنده ماندن مهرداد قطع امید کردند. به دلیل التهاب شدید ریه، ناگهان او دچار مسائل عجیبی شد. شاهدان می گویند دست و پای او ورم کرده و حتی لکه های خون زیر پوستش دیده می شد. از آنجا که ریه میناوند به طور صد در صد درگیر کرونا شد و راه تنفسی وجود نداشت، پزشکان مجبور شدند از روشی قدیمی استفاده کنند؛ سوراخ کردن گلو و همین طور پهلوی مهرداد برای رسیدن اکسیژن به خونش. علی کریمی و بهنام ابوالقاسم پور در روزهای گذشته به شدت پیگیر شرایط او بودند. با اقدامات آنها، آمپول های آلمانی تهیه و در اختیار بیمارستان لاله قرار گرفت. بعد از ظهر پنجشنبه آمپول تزریق شد و پزشکان به خانواده مهرداد گفتند از این به بعد فقط باید دعا کنند و منتظر بمانند.

خانم شبنم کمانگر، همسر مهرداد که در تاریخ 9/9/99 با هم ازدواج کردند هم حال خوبی ندارد. او این روزها پشت در آی سی یو با یک پتو نشسته و می خوابد تا شاید دعاها کارساز گردد. روز گذشته لطفی، پزشک مهرداد گفت با توجه به اقدامات پزشکی سطح اکسیژن او بالا رفته اما خطر رفع نشده است. لطفی توضیح داد: بیماری کرونا قابل پیش بینی نیست. این که مهرداد کجا کرونایی شده، سوالی برای همه است. گفته می گردد او در برنامه اپلیکیشن پرسپولیس به این بیماری مبتلا شده، یعنی حدود 24 روز قبل اما زمان تماس های مهرداد با دکتر هاشمیان(پزشک بیمارستان مسیح دانشوری) و زمان بروز علائم بیماری اش نشان می دهد او قبل تر به کرونا مبتلا شده بود. یک فرضیه وجود دارد که مهرداد پیش از حضور در آن برنامه، کرونایی بوده. علی انصاریان، همبازی سابق میناوند هم که در برنامه حضور داشت، به بیماری کرونا مبتلا شده اما از آنجا که زودتر به بیمارستان مراجعه کرده به نسبت مهرداد شرایط بهتری دارد.

نزدیکان میناوند می گویند او همیشه از بیمارستان ترس داشت و گویا همین عامل، باعث تاخیر او برای مراجعه بوده است. در این بین با داروهای تجویز شده و اقدامات درمانی مانند تصفیه ریه و استفاده از دستگاه ونتیلاتور، سطح اکسیژن بالاتر آمده اما همچنان پزشکان به شدت نگران هستند.

باید دید ظرف روزهای آینده چه اتفاقی رخ خواهد داد. آیا مهرداد میناوند به زندگی بازمی گردد؟ آیا انصاریان بهتر خواهد شد؟ شرایط حشمت مهاجرانی، مربی اسبق تیم ملی هم نامشخص است. او هم به کرونا مبتلا شده است.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 2 اسفند 1399 بروزرسانی: 2 اسفند 1399 گردآورنده: sahandblog.ir شناسه مطلب: 12307

به "ترس میناوند از بیمارستان کارش را به اینجا کشاند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترس میناوند از بیمارستان کارش را به اینجا کشاند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید