تفریحات در دبی ، در سفر به دبی حسابی خوشگذرانی کنید!!

به گزارش سهندبلاگ، دبی یکی از شهرهای زیبا در کشور امارت متحده عربی به شمار میرود . این شهر زیبا توانسته است در سال های اخیر به خوبی و با یک سیر صعودی به سمت پیشرفت و کامل شدن پیشروی کند به گونه ای که از این نظر در میان تمام جهان شناخته شده و مطرح شود . اگر به سمت این شهر حرکت کرده اید و آن را مقصد سفر خود انتخاب کرده اید مراقب باشید زیرابه علت داشتن مکان های تفریحی و مجذوب کننده برای تماشا ممکن است شما سردرگم شده و برخی از آن ها را از دست بدهید .اگر به جهانی اینترنت سری بزنید خواهید دید که به این شهر بسیار پرداخته اند و سفرهای زیادی را به این شهر به صورت مجازی ترتیب داده اند تا شمارا با این مکان زیبا آشنا کنند ولی ما در این مقاله در کوشش هستیم تا از دیدگاه جدیدتری شمارا با این شهر آشنا کنیم ، ما به تفریحاتی و خوشگذرانی در دبی می پردازیم که بسیار مهیج بوده و در بین مسافران و گردشگرانی که به ادبی سفر می نماید از محبوبیت خاصی برخوردارند. تعدادی از این تفریحات عالی را به شما معرفی خواهیم نمود. ولی اگر بازهم هدف شما در سفر به دبی بالاتر از تفریحات است و می خواهید با همه ابعاد گردشگری این شهر لوکس آشنا گشت هیچ نگران نباشید باگشتن در فضای مجازی و اندکی مطالعه حتماً به این آگاهی دست می یابید.در هر شهری نوع خاصی از تفریحات و لذت بردن از رمان وجود دارد ، اگر به دبی سفرکرده اید این تقسیم بندی را به توضیح ذیل خواهید یافت : تفریحات در دبی آبی و دریایی که به علت نزدیک بودن این مکان به ساحل حائز اهمیت خواهد بود . به علت کویری بودن منطقه برخی از این تفریحات بکر در کویر است که شامل تورهای گشتی در آن می باشد بعلاوه اگر طالب خریدید هرگز آن را از یاد نبرده و در دبی به آن به شکل ویژه ای بپردازید .کوشش این مقاله معرفی مهیج ترین و لذت بخش ترین خوشگذارانی در دبی و درعین حال بهترین گزینه های تفریحی برای شماست ، مارا همراهی کنید.

تفریحات در دبی ، در سفر به دبی حسابی خوشگذرانی کنید!!

در دبی این سرگرمیات را از دست ندهید.

در سفر به دبی اگر سلیقه ای خاص دارید و یا اینکه به راحتی می توانید با هر سرگرمیی کنار بیایید سرگرمیات در دبی شهر انتخابی شما خواهد بود ، در شهر هر نوع سرگرمیی برای هر سلیقه ای مهیا شده تا همه از آن لذت ببرند فقط لازمه استفاده درست از آن داشتن اطلاعات کافی و داشتن یک برنامه دقیق برای سفر خود است .مطالبی که ما به شما معرفی خواهیم کرد درواقع جزو محبوب ترین این سرگرمی هاست که بیشتر کسانی که به دبی می آیند علاقه دارند که آن ها را تجربه نموده و خوشگذرانی در دبی کنند .

بازدید از برج خلیفه

به احتمال زیاد باید نام بلندترین برج دنیا در سفر به دبی را شنیده باشید . این برج که خلیفه نام دارد رتبه اول برج های بلند در تمام دنیا را با معماری خاص به خود اختصاص داده است. این برج با ساختمانی فوق العاده و نوین در 163 طبقه بنا شده که ازنظر کارایی بسیار تنوع دارد . این برج بلند و منحصربه فرد در ابتدا بانام برج دبی معروفیت داشت ،برای خوشگذرانی در دبی هم اکنون نیز گاهی مسافران و گردشگران و یا مردم بومی آن از برج خلیفه بانام برج دبی یاد می کنند .این برج خاص مجموعه ای اداره های متفاوت مجموعه های تجاری ،واحدهایی برای سکونت هتل است که همگی در این برج جمع شده اند درواقع جملات برای وصف این برج کوچک هستند و باید کوشش فراوانی برای معرفی این برج خاص نماییم تا حق مطلب را ادا کنیم ولی فعلاً در همین حر بسنده می کنیم و امیدوار خواهیم بود که شما خود به سفر به دبی داشته باشید و بتوانید از نزدیک این برج خاص و فوق العاده و اعجاز ان را ببینید .

بازدید از آب نمای دبی

اگر بخواهید که به شما یکی از خاص ترین موارد گردشگری دبی و خوشگذرانی در دبی را معرفی کنیم بی شک به شما آب نمای بزرگ این شهر را معرفی خواهیم نمود . این آب نمای موزیکال بزرگ ترین در نوع خود در تمام دنیا است که در کتاب گینس آن را به ثبت دنیای رسانده اند اگر به تماشا این آب نما بروید به راحتی شاهد نزدیکی عمیق آن و موزیک خواهید بود که به زیبایی به نمایش درآمده است. به تماشا این اعجاز گردشگری برود و در کنار خود تعداد بسیار زیادی از گردشگران و مسافران را از اقصا نقاط دنیا مشاهده می کنید که تنها برای تماشا این مکان خارق العاده آمده اند . اگر سفر به دبی کردید ،یادتان باشد این آب نما را از دست ندهید و حتماً به تماشای آن و خوشگذرانی در دبی بنشینید .

سرگرمیات کویری

یکی از تجربیات بکر و نو در سفر به دبی و سرگرمیات در دبی برای هر فردی می تواند سفر به کویر و گشت وگذار در میان شن های داغ و روانی باشد که به رنگ قرمز درآمده اند ،البته نه با پای پیاده بلکه با سوارشدن بر بهترین ماشین و مجلل ترین و خاص ترین شاسی بلند ها و پرواضح است که این کار در هر نقطه از دنیا قابل انجام نیست . یکی از مکان هایی که شما می توانید به این لذت برسید در بیابان های دبی و با رزرو تورهای سافاری نیست که شمارا به گشتن در کویر دعوت می نماید .در این تورها شما با به همراه داشتن بهترین تجهیزات به سرگرمیات متنوع و تازه ای در دل کویر می پردازید البته هرکدام را که به آن علاقه بیشتری دارید انجام بدهید و انتخاب کنید. پس کویرها را در این سفر و خوشگذرانی در دبی از دست ندهید.

سرگرمیات آبی را از دست ندهید

یکی از نکاتی که در سفر به دبی و خوشگذرانی در دبی اغلب در شهرهایی که در حاشیه و ساحل در یا واقع شده اند از آن بهره مند هستند سرگرمیات خاص این منطقه ها است؛سرگرمیات ساده ای چون راه رفتن در کنار ساحل خاص و آرامش دهنده آن تا سرگرمیات خاصی چون سوارشدن جت اسکی ،فلای برد . بعلاوه در این شهرها بیشتر پار ک های خاص و بزرگ آبی ساخته می گردد که ازجمله بهترین سرگرمیات به شمار می آیند . دبی نیز از این قاعده مستثنا نیست و تمامی این کارها را می توانید د رآن تجربه کنید. اگر مقصد شما برای سفر انتخاب شد و این مقصد دبی بود به شما پیشنهاد می کنیم موارد زیر را حتماً تجربه کنید . در دبی فقط یک پارک آبی وجود ندارد ولی ما در اینجا تنها به مواردی از آن ها به همراه هزینه ای که شما برای رفتن به آن صرف می کنید می پردازیم تا شمارا با تعدادی از آن ها آشنا نماییم.

پارک آبی آتلانتیس

در سفر به دبی هتلی بانام آتلانتیس بناشده است که این هتل مجلل و لوکس برای خوشگذرانی در دبی به دلایل مختلفی از محبوبیت خاصی برخوردار گشته است یکی از آن ها قرارگیری آن در کنار ساحل است که به خاطر همین موضوع در آن می توانید به ورزش های آبی متنوعی مشغول شوید ولی دلیل اصلی این محبوبیت داشتن یک پارک آبی خاص و مجهز و فوق العاده است که این هتل اقدام به ساخت آن نموده است. این پارک آبی امکانات فراوانی در خود جای داده است.اگر به دبی رفته اید و می خواهید به پارک آبی آتلانتیس سری بزنید در ابتدا باید ساعت کاری این پارک را بدانید ،این پارک آبی از ساعت 8 صبح تا 10 شب در تمامی روزهای عادی پذیرای شما دوستان خواهد بود ولی اگر در روزهای تعطیل آخر هفته به این پارک می روید یعنی در روزهای آدینه و یکشنبه از ساعت 1 ظهر الی 19 عصر می توانید از آن بهره مند شوید.به این نکته دقت کنید که حتی اگر در ساعت 18:45 دقیقه هم به پارک مراجعه کنید می توانید وارد آن شده و از امکانات آن بهره مند شوید .برای ورود به این پارک خاص اگر بزرگ سال هستید و به سن مناسب رسیده اید 990 درهم چیزی در حدود 870 هزار تومان و اگر کودک به همراه دارید مبلغی معادل 495 درهم معادل 436 هزار تومان را پرداخت کنید .در صورت علاقه برای خوشگذرانی در دبی و انجام سرگرمیات در دبی می توانید به آدرسآسیا، خاورمیانه، امارات متحده غربی، دبی، جزیره پالم جمیرا، آتلانتیس، پارک آبی آتلانتیس.

پارک آبی وایلد وادی

همان طور که گفتیم در سفر به دبی و سرگرمیات در دبی تنها یک پارک آبی ندارد ، وایلد وادی نام دیگر پارک آبی دبی است که جزو بهترین های این حوزه به شمار میرود که شما با رفتن به آن و تجربه بهترین ها می توانید نهایت لذت را ببرید . این مکان برای خوشگذرانی در دبی تنها یک پارم آبی نیست ،پیشنهاد ما این است که آن را از دست ندهید . این پارک چیزی بیش از 30 بازی متنوع و مهیج دارد که همگی برگرفته از یکی از شخصیت هایی است که در افسانه های عربی مشهور است ،شخصیتی بانام juha . در این مکان زیبا همه عوامل دست به دست هم می دهید تا شما بتوانید یکی از بهترین ساعت های سفر خود را داشته باشید و در کنار عزیزان خود از شادی و نشاط آن بهره مند شده و لذت کافی را ببرید .برای رفتن به این پارک اندکی تحمل داشته باشید این پارک در ساعاتی خاص اما ده ورود بازتماشامایندگان خواهد بود در ساعات بین 10 تا 18 عصر پس برنامه خود را هماهنگ کنید و به این پارک بروید .در این پارک هزینه ها بر اساس قد شما خواهد بود اگر فردی هستید با قد بیش تر از 1.1 متر باید مبلغ 275 درهم یا چیزی در حدود 240 هزار تومان را بپردازید .اما اگر کودک و یا فردی با رنج قدی کمتر از 1.1 متر هستید چیزی در حدود 210 هزار تومان یا همان 245 درهم را پرداخت می کنید . برای رفتن به این پارک به آدرس زیر سر بزنید : امارات متحده عربی، دبی، خیابان جمیرا، در کنار هتل جمیرا بیچ

گشتن در سواحل دبی و تجربه کردن سرگرمیات آبی

اگر به دبی سفر می کنید هرگز نخواهید توانست که از ساحل آن دست بکشید و به آن نروید و از پیاده روی بر روی شن های ساحلی و لذت بردن از آن و بعلاوه تجربه هیجانات سرگرمیات آبی این شهر چشم پوشی کنید . پس اگر برنامه ریزی سفر دارید و تحقیقات خود را نموده و برای رفتن به دبی آماده شده اید در ذهنتان باشد که حتماً در برنامه های خود ساحل ، پارک های آبی و لذت های نو آن را بگنجانید. باید بدانید که بیشتر هتل های دبی هرکدام به تنهایی دارای یک ساحل زیبا و اختصاصی برای مسافران خود است تا بتوانند بدون مشکل از آن استفاده کنند ولی نکته ای درزمینهٔ وجود دارد و اینکه آیا ساحلی عمومی در دبی یافت می گردد ؟ پاسخ این سؤال مثبت خواهد بود . در دبی مانند دیگر مکان های ساحلی علاوه بر ساحل های اختصاصی تعدادی ساحل عمومی برای سرگرمیات در دبی و خوشگذرانی در دبی هم وجود دارد .برای یافتن آدرس هریک از سواحل تنها کافی است کمی در اینترنت جستجو کنید . به آن دست یابید و با هرکدام آشنا گشت .

برای خرید به بهترین مراکز خرید دنیا بروید

همیشه وقتی صحبت از سفر به دبی، سرگرمیات در دبی و یا خوشگذرانی در دبی می گردد ناخودآگاه شمارا به یاد مراکز خرید شیک ، برندهای خاص . خریدهایی لوکس و عالی می اندازد. همیشه در بین مسافران عزیز کسانی وجود دارند که نیتشان برای سفر به این شهر تنها خرید کردن و گشت وگذار در بازارها و بازارچه هایی زیباست. ولی قبل از هر چیزی احتیاج است که شما بهترین ها را شناسایی کنید تا هم در پول و هم در وقت صرفه جویی کنید .بهترین مرکز خرید در دبی که جزو درجه یک ترین های و عالی ترین هاست و بزرگ ترین در کل دنیاست دبی مال است ولی باید توجه کنید که این مرکز تنها مرکز نیست بلکه در کنار آن مراکز دیگری نیز وجود دارد که به خوبی آن خواهند بود و چه بسا ازنظر هزینه و مبلغ پرداختی برای اجناس شما مناسب تر هم باشد. دو نمونه از این مراکز که بهتر است سری به آن ها زده و از آن ها ملاقات نمایید مرکز خرید سیتی سنتر دیره دبی . مرکز خرید مارینا مال دبی است. اگر به دبی سفر کردید به این مراکز هم نگاهی بیندازید .

مرکز خرید دبی مال

همان طور که شاره کردیم دبی مال بزرگ ترین مرکز خرید در دنیا در مجموعه انجام سرگرمیات در دبی است. مسافران و گردشگران فراوانی هرساله به این مرکز خرید می آیند تا وسایل مورداحتیاج خود را خریداری نموده و یا از مغازه ها و برندهای عالی این مرکز تماشا کنند چراکه این مرکز در دنیا بی نظیر است. فروشگاه های متعددی در این مرکز وجود دارد. این مال تماشای دارای معروفیت بالایی است، که این مشهور بودن دلایلی عمده ای دارد ،یکی از آن دلایل وجود مغازه های متنوع است ولی این تنها دلیل نیست.مهم ترین ویژگی و خاص ترین دلیل این محبوبیت وجود یک آکواریوم بزرگ الجثه و منحصربه فرد است که دقیقاً در میان این مجموعه تجاری واقع شده است. و باعث می گردد همیشه گردشگران فراوانی علاوه بر خرید برای ملاقات این آکواریوم به این مرکز بیایند. برای انجام سرگرمیات در دبی در نظر داشته باشید که آکواریوم بزرگ دبی دارای میلیون ها جاندار دریایی است که در یک تونل طولانی زندگی می کنند و شما با عبور از آن و پیاده روی در طول آن به مشاهده این جانداران خواهید پرداخت حتی اگر علاقه ای خاص به غواصی و هرچه نزدیک تر شدن به جانداران رادارید به شما اجازه غواصی هم داده خواهد شد و می توانید ساعات خاصی را با آن ها سپری کنید .پیشنهاد ما از دست ندادن این آکواریوم ویژه است ،حتماً در کنار خرید و جستجو در مغازه های دبی مال از آن تماشا نمایید.

مسجد گردی

شهر دبی و مسئولان آن همیشه علاقه بسیاری به شکستن تمامی رکوردها دارند،رکورد بزرگ ترین برج دنیا ،بلندترین رستوران دنیا و... که همگی در دبی واقع شده اند. در شهر دبی تمامی افراد با مذهب اسلام زندگی می کنند و به دلیل گرایشی مذهبی خود علاقه و میل زیادی به ساختن مساجدی خاص و زیبا دارند .به همین خاطر چیزی بالغ بر صد مسجد با معماری خاص و ویژه و اسلامی در این مکان ساخته شده است که هرکدام در نوع خود دارای یک ویژگی و نکته شاخص و منجر به فرد می باشد. اگر شما علاقه به تماشا بناها و مسجدهایی با ساختار مدرن و نو و سبک نوع اسلامی و بی نظیری هستید ملاقات این مساجد را نباید فراموش کنید . برای بازدید از این مساجد حتماً اطلاعات کافی را کسب نموده تا بتوانید از همگی آن ها یا بهترین آن ها تماشا نموده و لذت ببرید.

سخن پایانی : اگر بخواهیم به طورکلی آنالیز کنیم دبی دارای تعدادی زیادی مکان گردشگری شاید در حدود هزار مکان ، سرگرمیان عالی و متنوع و موارد جالب زیادی است که ما در اینجا توانسته این تنها به تعدادی از آن ها اشاره کنیم و این نکته را هم قبول داریم که انتخاب برای شما در این انبوه مورد انتخاب کاری سخت خواهد بود ولی سعی ما معرفی بهترین ها بوده است.در آخر خوب است بدانید که در دبی یک شهربازی بانام شهربازی فراری وجود دارد که معروف بوده و در ابوظبی ساخته شده است و دلیل معرفی نشدن در این مقاله همین موقعیت مکانی آن بوده است اما اگر به دبی سفر کردید و خواهان سفری به خارج شهر دبی نیز بودید حتماً سری به آن بزنید و مطمئن باشید که پشیمان نخواهید شد.البته کوشش کنید بازهم اطلاعاتی در خصوص این مکان کسب نموده و سپس به سمت آن بروید .

منبع: همگردی
انتشار: 16 دی 1401 بروزرسانی: 16 دی 1401 گردآورنده: sahandblog.ir شناسه مطلب: 18562

به "تفریحات در دبی ، در سفر به دبی حسابی خوشگذرانی کنید!!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تفریحات در دبی ، در سفر به دبی حسابی خوشگذرانی کنید!!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید