تور ارزان استرالیا: دروازه بان تیم ملی هندبال: استرالیا تیم قدری نبود، می خواهیم روی سکوی آسیا باشیم

به گزارش سهندبلاگ، محمد سیاوشی گفت: بازی مقابل استرالیا خوب بود، استرالیا تیم قدری نبود که جلوی ما عرض اندام کند.

تور ارزان استرالیا: دروازه بان تیم ملی هندبال: استرالیا تیم قدری نبود، می خواهیم روی سکوی آسیا باشیم

با تور ارزان استرالیا از بزرگترین کشور قاره اقیانوسیه دیدن کنید و شهرهای زیبای ملبورن و سیدنی استرالیا را ببینید.

دروازه بان تیم ملی هندبال در گفت وگو با خبرنگاران، بعد از بازی مقابل استرالیا گفت: بازی خوبی بود. استرالیا تیم قدری نبود که جلوی ما عرض اندام کند. در نهایت بازی خوبی از آب عایدی. بازیکنان جوان ما خیلی خوب ظاهر شدند. هر چند که دو سه بازیکن استراحت کردند اما بازیکنان جوان تیم خیلی خوب کار کردند.

سیاوشی در ادامه گفت: در کل بازی با استرالیا بازی خوبی بود. استرالیا هم تیم خوبی داشت ولی اول بازی اسیر ما شدند و دیگر نتوانستند به چیزی که می خواهند در زمین برسند. به کادر فنی و بازیکنان تبریک می گویم.

وی در مورد عملکرد خوبش در نیمه اول بازی و سیوهایش گفت: دروازه بان با توپهایی که می گیرد وظیفه اش را انجام می دهد. دروازه بان زمانی خود را نشان می دهد که سیو های بیشتری داشته باشد. وقتی دفاع خوب عمل کند دروازه بان هم باید به آنها یاری کند و برعکس.

سیاوشی اضافه نمود: بازیکنان دفاعی هم در طول بازی خیلی خوب بودند و از آنها تشکر می کنم. با اینکه استرالیا شوترهای خوبی نداشت اما بازیکنان ما اجازه به آنها نمی دادند که به دفاع ما نفوذ نمایند. آنها مجبور می کردند که از دور شوت بزنند که این برای ما دروازه بان ها بهتر است و کار را راحت تر می نماید.

او گفت: امیدواریم که بازی به بازی این فرایند را ادامه بدهیم. فردا مقابل هند به میدان می رویم، از پیش برنده نیستیم و هیچ بازی را دست کم نمی گیریم. به امید خدا بازی با عربستان را هم با برد تمام کنیم تا به عنوان سرگروه بالا برویم و در گروه خوبی قرار بگیریم و به قهرمانی دنیا برسیم.

دروازه بان تیم ملی هندبال اضافه نمود: هر چند قصد و هدف ما صعود به قهرمانی دنیا است اما بیشتر می خواهیم روی سکوی آسیا باشیم تا هم خودمان و هم جامعه هندبال راضی باشند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 27 اسفند 1400 بروزرسانی: 27 اسفند 1400 گردآورنده: sahandblog.ir شناسه مطلب: 16637

به "تور ارزان استرالیا: دروازه بان تیم ملی هندبال: استرالیا تیم قدری نبود، می خواهیم روی سکوی آسیا باشیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور ارزان استرالیا: دروازه بان تیم ملی هندبال: استرالیا تیم قدری نبود، می خواهیم روی سکوی آسیا باشیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید