دغدغه زیست محیطی افرا نظرم را جلب کرد

به گزارش سهندبلاگ، خبرگزاری خبرنگاران- نویسنده و تهیه کننده مجموعه تلویزیونی افرا گفت: دغدغه زیست محیطی افرا نظر من را به خود جلب کرد.

دغدغه زیست محیطی افرا نظرم را جلب کرد

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران، آقای مجید مولایی درباره ایده سریال افرا اضافه کرد: اواخر ساخت سریال بانوی عمارت پیشنهاد چند طرح به من شد. یکی از این طرح ها دغدغه محیط زیست داشت. من این طرح را دوست داشتم، اما شرطی گذاشتم که اجازه دهند خودم این طرح را به فیلمنامه تبدیل کنم و این خواسته من پذیرفته شد.

وی ادامه داد: من به همراه دو فیلمنامه نویس جوان این طرح را پخته تر کردیم و فیلمنامه کار را نوشتیم. سیر حرکت قصه و فراوری فیلمنامه با دعوت از دو دوستی که کار فیلمنامه انجام داده بودند رخ داد. سعی کردیم در عین اینکه یک قصه مجذوب کننده و خانوادگی داشته باشیم به گوشه ای از ایثار و دغدغه های محیط بانان بپردازیم.

آقای مولایی درباره سختی های فراوری این کار گفت:بیشتر بخش اجرایی کار بر عهده آقای دارابی بود و کار به لحاظ فراوری کار سختی به حساب می آمد.

وی درباره بازخورد هایی که از مخاطبان افرا گرفته است، اضافه کرد: همه سریال ها معمولا تعدادی نقد مثبت و منفی دارد. تنها نقدی که زیاد به من انعکاس داده شد تلخی داستان بود. به نظرم هر حرف تاثیرگذاری تلخ است و حرف تلخ تاثیر بیشتری روی مخاطب می گذارد، اما بسیاری گفتند قصه خوبی است و توانسته جای خود را میان مخاطبان باز کند.

سریال افرا به کارگردانی بهرنگ توفیقی این شب ها حوالی ساعت 22:15 روی آنتن شبکه یک سیما می رود.

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران به نقل از صدا و سیما، مهدی سلطانی سروستانی، پژمان بازغی، روزبه حصاری و مینا وحید از بازیگران اصلی این سریال هستند.

dorezamin.com: دور زمین: سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده!

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 24 مهر 1400 بروزرسانی: 24 مهر 1400 گردآورنده: sahandblog.ir شناسه مطلب: 15413

به "دغدغه زیست محیطی افرا نظرم را جلب کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دغدغه زیست محیطی افرا نظرم را جلب کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید