سرمربی جدید میلان امشب انتخاب می گردد

به نظر می رسد حضور استفانو پیولی، سرمربی ایتالیایی و سابق اینتر روی نیمکت میلان قطعی است.

سرمربی جدید میلان امشب انتخاب می گردد

برای دیدن شاهکارهای تاریخ اروپا با تور ایتالیا همراه شوید.

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، علیرغم رجحان مقابل جنوا، اخراج مارکو جامپائولو تنها بعد از هفت بازی از میلان قطعی شده و طبق ادعای اسکای اسپورتس، انتظار می رود استفانو پیولی امشب قرارداد خود با میلان را امضا نموده و مسئولیت نخستین جلسه تمرینی فردا را برعهده بگیرد.

البته مارکو جامپائولو هنوز به طور رسمی اخراج نشده است ، اما چهار شکست در هفت بازی ابتدایی در سری آ و نمایش نامطلوب روسونری در ابتدای فصل، سران میلان را بر آن داشته تا خیلی زود با این سرمربی جدید الورود قطع همکاری نموده و با استفانو پیولی برای جانشینی وی به توافق دست یابند. قرارداد سرمربی جدید میلان دو ساله خواهد بود و تا ساعاتی دیگر امضا خواهد شد.

لوچیانو اسپالتی، سرمربی فصل قبل اینتر انتخاب اول میلان بود ، اما اخبار حاکی از آن بود که وی برای فسخ قرارداد فعلی خود با اینتر درخواست مبلع زیادی نموده بود و به همین دلیل حضور وی روی نیمکت میلان به دلیل عدم توافق با باشگاه قبلی منتفی شد.

از سوی دیگر، استفانو پیولی آماده پذیرش پیشنهاد ناچیز یک میلیون یورویی برای این فصل است و در صورت دستیابی به نتایج مورد انتظار سران میلان، قرارداد وی به سالی 1.5 میلیون یورو افزایش می یابد. استفانو پیولی دو سال قبل سرمربی اینتر بود و در نهایت با این تیم به رتبه نازل نهم دست یافت.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 18 مهر 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1398 گردآورنده: sahandblog.ir شناسه مطلب: 3633

به "سرمربی جدید میلان امشب انتخاب می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرمربی جدید میلان امشب انتخاب می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید