شکایت اتلتیکومادرید از بارسلونا اسپانیا به خاطر مذاکره غیرمجاز با گریزمان

به گزارش سهندبلاگ، روخی بلانکو میخواهد از رقیب کاتالان خود به اتهام کوشش برای وسوسه کردن بازیکن این تیم شکایت کند.

شکایت اتلتیکومادرید از بارسلونا اسپانیا به خاطر مذاکره غیرمجاز با گریزمان

با تور اسپانیا از سرزمین جشن و موسیقی دیدن کنید.

به گزارش خبرنگاران و به نقل از نشریه آس اسپانیا، باشگاه اتلتیکومادرید مادرید میخواهد از بارسلونا به خاطر کوشش دوباره برای خرید مهاجم فرانسوی این تیم آنتوان گریزمان شکایت کند.

این نشریه نوشته که مدیران باشگاه اتلتیکومادرید از اقدام کاتالان ها برای وسوسه کردن بازیکن آنها به ترک روخی بلانکو خشمگین هستند و به همین دلیل قصد دارند از این تیم شکایت نمایند.

در ماه مارسی خبری منتشر شد مبنی بر اینکه گریزمان به بارسلونا برای پیوستن به این تیم در پنجره سرانجام فصل چراغ سبز نشان داده است. به همین دلیل رادیو کادنا سر اسپانیا مدعی شده است که اسنادی هم هست که نشان می دهد مهاجم فرانسوی اتلتیکومادرید ماه نوامبر سال 2018 مذاکراتش را با بارسلونا شروع نموده و با این تیم به توافق هم رسیده است.

این اتفاق درست قبل از آن رخ داد که اتلتیکومادرید همراه با گریزمان به تورین برود و بازی برگشتش مقابل یوونتوس در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان را انجام دهد، دیداری که آن را 3 بر صفر باخت و گریزمان یکی از بدترین عملنمودهایش را در آن به نمایش گذاشت.

انتشار این گزارش خشم اتلتیکومادرید را در پی داشته است. اتلتیکو در حال حاضر با اتلتیکومادرید قراردادی دارد که فسخ آن 200 میلیون یورو غرامت دارد اما این رقم از روی اول جولای به 120 میلیون یورو کاهش پیدا می نماید. گریزمان در ابتدای ماه علناً بیان کرد که از اتلتیکومادرید جدا می گردد و انتظار می رود که بارسلونا مقصد بعدی او باشد. طبق قوانین بازیکنی که با یک تیم قرارداد داد نمی تواند مستقیماً با مشتری اش وارد مذاکره گردد مگر اینکه 6 ماه به سرانجام قراردادش باقی مانده باشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 6 مرداد 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: sahandblog.ir شناسه مطلب: 1852

به "شکایت اتلتیکومادرید از بارسلونا اسپانیا به خاطر مذاکره غیرمجاز با گریزمان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شکایت اتلتیکومادرید از بارسلونا اسپانیا به خاطر مذاکره غیرمجاز با گریزمان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید