عملیات زیرسازی محور هرات ـ مروست ظرف 20 روز آینده به سرانجام می رسد

به گزارش خبرنگاران، علی علیخانی عصر یکشنبه در حاشیه بازدید از محورهای شهرستان خاتم در دیدار با فرماندار این شهرستان ضمن قدردانی از تعامل مجموعه فرمانداری شهرستان خاتم با اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای این شهرستان گفت: انتظار داریم فرمانداری از نظر اعتباری همراهی بیشتری با اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای خاتم داشته باشد.

عملیات زیرسازی محور هرات ـ مروست ظرف 20 روز آینده به سرانجام می رسد

وی همچنین بیان نمود: انتظار داریم اگر مسئله ای در زمینه معارضین یا مسائل دیگری در محدوده راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان خاتم وجود دارد، همچون گذشته با تدابیر مسئولان این شهرستان حل گردد.

علیخانی در مورد پروژه های راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان خاتم مطرح کرد: تمام پروژه های ما فعال است و تنها یک یا دو مورد است که در حال برگزاری مناقصه آن هستیم و به زودی با انتخاب پیمانکار بقیه مراحل نیز انجام می گردد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان یزد اعلام کرد: یکی از مطالبات به حق مردم این منطقه، زیرسازی محور هرات ـ مروست است که ظرف 20 روز آینده تمام خواهد شد و عملیات بهسازی و زیرسازی ادامه مسیر نیز در خاتمه مهرماه با بازگشایی پاکت مناقصه انجام می گردد.

وی اضافه کرد: با توجه به شرایط خاصی که در شهرستان خاتم هم به لحاظ وسعت و هم ارتباط بین شهرستان و استان های همجوار وجود دارد، حساسیت ویژه ای داریم و بر اساس وظیفه ذاتی خود مکلف هستیم که محورهای مواصلاتی ارتباط دهنده بین دو استان را با نگاه ویژه ببینیم و در این زمینه از اعتبارت ملی نیز یاری بگیریم.

علیخانی تاکید نمود: انتظار داریم در شهرستان نیز پیگری های لازم انجام گردد تا بتوانیم از اعتبارات استانی نیز به نحو بهتری استفاده کنیم.

وی یادآور شد: بازدید از محورها از ماموریت های ذاتی ما است و مسئله ای با سفر به شهرستان های دورتر از جمله خاتم نداریم اما برخی محدودیت ها نظیر الزام به شرکت در جلسات استانی، زمان را محدود می نماید.

علیخانی اظهار امیدواری کرد: با تعامل فرمانداری و اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای خاتم بتوانیم امور را به پیش ببریم.

وی اضافه کرد: بزرگترین مشکل در حال حاضر، مشکل کمبود اعتبارات است که امیدواریم وضعیت اقتصادی رو به بهبود باشد و ما بتوانیم اقدامات بیشتری انجام دهیم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "عملیات زیرسازی محور هرات ـ مروست ظرف 20 روز آینده به سرانجام می رسد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عملیات زیرسازی محور هرات ـ مروست ظرف 20 روز آینده به سرانجام می رسد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید