موسی نژاد: با زحمت کادر فنی قهرمان دو دوره پارالمپیک را شکست دادم

به گزارش خبرنگاران از اندونزی، احسان موسی نژاد پس از پیروزی مقابل حریفی از کره جنوبی گفت: رقیب من در دیدار نهایی بسیار سرسخت بود. او قهرمانی پارالمپیک 2016 ریو و 2012 لندن را در کارنامه خود دارد و تجربه بالایی هم داشت. اما ما یک سال است که داریم تمرین می کنیم و با زحمات فراوان سرمربی و مربی عزیزم تمام نقاط ضعف و قوت حریفان را درآوردیم.

موسی نژاد: با زحمت کادر فنی قهرمان دو دوره پارالمپیک را شکست دادم

وی اضافه کرد: همین زحمات است که باعث شده بتوانم قهرمان دو دوره پارالمپیک را شکست دهم. تنها دو سال است وارد رشته جودو شده ام، اما حریفم تجربه بسیار بالایی داشت و هر چه به آخر دیدار نزدیک شدیم، بدنش رو به تحلیل رفت و توانستم در تایم طلایی آن هم با اخطار او را شکست دهم.

وی بیان نمود: جا دارد از کادر فنی تیم آقای حاج یوسف زاده و معابی بسیار تشکر کنم که آنها از نظر فنی، یک جهان هستند. همچنین از آقای خسروی وفا رئیس کمیته پارالمپیک و آقای مظلومی رئیس فدراسیون نابینایان تشکر می کنم که اردوهای تمرینی و هتل های بسیار خوبی را در این مدت برای ما فراهم کردند.

جودوکار دسته منهای 100 کیلوگرم کشورمان گفت: تنها کمبود ما برگزاری اردو های برون مرزی و انجام کمپ های مشترک است. ما باید در اردو های بین المللی حضور پیدا کنیم و بدنمان به تن حریفان قدرتمند جهان بخورد تا به تجربه مان اضافه کرده گردد.

موسی نژاد در خاتمه با اشاره به برگزاری مسابقات جهانی که کمتر از یک ماه دیگر در کشور پرتغال برگزار می گردد گفت: از همین حالا باید خود را برای آن رقابت ها آماده کنیم تا بتوانیم در مسابقات جهانی هم خوش بدرخشیم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "موسی نژاد: با زحمت کادر فنی قهرمان دو دوره پارالمپیک را شکست دادم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "موسی نژاد: با زحمت کادر فنی قهرمان دو دوره پارالمپیک را شکست دادم"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید