نحوه طبقه بندی مشاغل کارگزاران مخابرات روستایی اصلاح می شود

به گزارش سهندبلاگ، به گزارش خبرنگاران به نقل از شرکت مخابرات ایران، روز گذشته شماری از کارگزاران دفاتر مخابرات روستایی با تجمع مقابل مجلس شورای اسلامی، خواستار رفع مشکلاتشان در زمینه قرارداد اشتغال و بیمه از شرکت مخابرات ایران شدند.

نحوه طبقه بندی مشاغل کارگزاران مخابرات روستایی اصلاح می شود

در این زمینه مجید صدری مدیرعامل شرکت مخابرات ایران گفت: در تلاش هستیم با تصحیح طرح طبقه بندی مشاغل کارگزاران مخابرات روستایی، دغدغه های این عزیزان در مورد طبقه بندی مشاغل در اسرع وقت حل شود.

وی افزود: در پی دو جلسه ای که روز گذشته با حضور کنندگان کارگزاران مخابرات روستایی در محل مجلس شورای اسلامی و منطقه پاکدشت برگزار گشت، تصمیم بر این شد ظرف یک ماه آینده بر اساس قانون کار، اصلاح طبقه بندی مشاغل این دسته از همکاران به صورت کامل اجرا و نهایی شود.

صدری با اشاره به اینکه، مجموعه مدیران شرکت مخابرات ایران تمام تلاش خود را برای رفع موانع و پیگیری امور تمامی پرسنل به کار بسته اند، گفت: در پی این رویکرد، انعقاد قرارداد مستقیم با کارگزاران مخابرات روستایی سال گذشته به صورت کامل انجام شد.

وی از کارگزاران مخابرات روستایی به عنوان پیشگامان خدمت و سربازان مخابرات در مناطق محروم یاد کرد و افزود: کارگزاران روستایی در مناطق دور افتاده و محروم کشور نقش بسزا و ارزنده ای در ارایه خدمات مخابراتی دارند لذا ادای حقوق ایشان از اولویت های ما در شرکت است.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران ضمن عذرخواهی از کارگزاران مخابرات روستایی به خاطر زحماتی که روز گذشته متحمل شدند، از آنان به خاطر بردباری تا حصول نتیجه قدردانی کرد.

گفتنی است کارگزاران مخابرات روستایی نیز در بیانیه ای از تلاش های مدیرعامل شرکت مخابرات ایران قدردانی و اذعان داشتند که هتک حرمتی که در خلال تجمع روز گذشته انجام شد از جامعه آنان نبوده و قویاً هرگونه بی حرمتی در این خصوص را محکوم می کنند.

abanhome.com: گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت را از ما بخواهید.

hodablog.ir: هدا بلاگ | انجمن گفتگوی سیستم مدیریت محتوای هدا بلاگ

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 9 آبان 1400 بروزرسانی: 9 آبان 1400 گردآورنده: sahandblog.ir شناسه مطلب: 10362

به "نحوه طبقه بندی مشاغل کارگزاران مخابرات روستایی اصلاح می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نحوه طبقه بندی مشاغل کارگزاران مخابرات روستایی اصلاح می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید