کمالوند: به اندازه ای که توقع داشتیم امتیاز کسب نکردیم، در بسیاری از بازی ها از داوری ضربه خوردیم

به گزارش سهندبلاگ، سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم تأکید کرد که تیمش به اندازه ای که توقع داشته اند امتیاز کسب نکرده است.

کمالوند: به اندازه ای که توقع داشتیم امتیاز کسب نکردیم، در بسیاری از بازی ها از داوری ضربه خوردیم

با ما همراه باشید تا با بهترین تور ویتنام با یکی از بهشت های روی زمین اشنا شوید و زیبایی های هوشی مین و هانوی را در سفر دلپذیری تجربه کنید.

به گزارش سهندبلاگ از جم، فراز کمالوند در نشست خبری پیش از ملاقات پارس جنوبی جم مقابل نفت مسجدسلیمان در هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال، گفت: بازی فردا می تواند بازی بسیار جذابی باشد. نفت مسجدسلیمان تیم بسیار خوبی است و مسابقات را خوب آغاز نموده و ادامه داده است، ما هم به اندازه ای که توقع داشتیم امتیاز کسب نکردیم، اما کیفیت فنی بازی و نوع امتیاز گیری مان سنخیت ندارد. در بازی با فولاد هم ما تیم برتر بودیم از هر جهت، اما متأسفانه به نتیجه مطلوب نرسیدیم. ما نمی خواهیم مسائل تیم مان را پنهان کنیم، ولی شما ببینید در چهار پنج مسابقه داوری به شدت تأثیرگذار بوده است، از جمله بازی با فولاد.

وی ادامه داد: متأسفانه داوری روی خوش خود را به ما نشان نداده است و ما در بسیاری از بازی از داوری ضربه خوردیم. با توجه به اینکه آقای حیدری، داور بین المللی فوتبال ما بازی فردا را قضاوت می نماید، امیدوارم هیچ کدام از دو تیم ضرر ننمایند. آقای تارتار تیم خوبی در اختیار دارد و به او خسته نباشید می گویم. امیدوارم به جز بازی فردا در تمام بازی های شان پیروز باشند. ان شاءالله بازی فردا یک بازی خیلی خوب باشد.

کمالوند در پاسخ به این سؤال که مسابقه فردا آخرین بازی اش به عنوان سرمربی پارس جنوبی است، گفت: ان شاءالله فردا در نشست خبری بعد از بازی مفصل درباره این موضوع و مسائل دیگر صحبت خواهم کرد.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی ادامه داد: تیم تارتار تیم بسیار خوبی است. مردم مسجدسلیمان بسیار خونگرم هستند و از تیم شان خیلی خوب حمایت می نمایند. اگر اشتباه نکنم اولین شهر ایران که در آن فوتبال به طور رسمی کلید خورده، مسجدسلیمان است. ما یادمان باشد که همین الان هم با توجه به شرایطی که داریم، تیمی مثل نساجی با 20 هزار تماشاگر 9 هفته است نبرده. ذوب آهن نیز همین شرایط را دارد. سایپا هم فکر می کنم 11 هفته است نبرده. من امیدوارم که با توجه بازی خوبی که هفته گذشته با فولاد انجام دادیم، فردا یک بازی خوب مقابل نفت مسجدسلیمان برگزار کنیم.

وی در پاسخ به این سؤال که پیشنهادی از تیم های دیگر داشته است، گفت: اصلاً چنین بحثی نیست. من نه با جایی مذاکره نموده و نه این بحث وجود داشته است. یکسری مسائل درون تیمی است و چون دوست دارم بازیکنانم فردا با ذهنی آرام بازی نمایند، در نشست خبری بعد از بازی شفاف صحبت خواهم کرد.

کمالوند با اشاره به آخرین شرایط بازیکنان تیمش اظهار کرد: مثل بازی های گذشته کاکاشویلی را به دلیل مصدومیت نداریم و قاعدتاً نمی تواند فعلاً به ما یاری کند. بازیکن محروم هم نداریم.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی ادامه داد: همان طور که گفتم، یک تیمی مثل نساجی که در بازی هایش، ورزشگاه مملو از تماشاگر است 9 هفته است نبرده، ولی طرفدارانش هنوز از تیم شان حمایت می نمایند. تیم ما کیفیت فنی بدی ندارد. متأسفانه یک مقدار بدشانسی داشتیم که با اشتباهات داوری توأم شد. الان تنها چیزی که می تواند به ما یاری کند حمایت طرفداران است. تیم نفت مسجدسلیمان تیم بسیار خوبی است و امیدوارم طرفداران فردا یک بازی جذاب ببینند.

وی در سرانجام در خصوص اینکه خطر سقوط تیمش را تهدید می نماید، گفت: الان در شرایطی قرار نداریم که به این چیزها فکر کنیم. تک تک امتیازها برای ما مهم است تا شرایط مان را در جدول بهبود ببخشیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 8 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sahandblog.ir شناسه مطلب: 5859

به "کمالوند: به اندازه ای که توقع داشتیم امتیاز کسب نکردیم، در بسیاری از بازی ها از داوری ضربه خوردیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کمالوند: به اندازه ای که توقع داشتیم امتیاز کسب نکردیم، در بسیاری از بازی ها از داوری ضربه خوردیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید