گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، منصوری: از عملکرد جودوکاران راضی نبودم، شاید محجوب حریفش را دست ِکم گرفت

به گزارش سهندبلاگ، سرمربی تیم ملی جودو اعتقاد دارد که شاگردانش در بازی های آسیایی 2018 عملکرد مدنظر او را نداشته اند.

گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، منصوری: از عملکرد جودوکاران راضی نبودم، شاید محجوب حریفش را دست ِکم گرفت

برای دیدن زیباترین جزیره اندونزی با تور بالی همراه شوید.

به گزارش خبرنگار اعزامی سهندبلاگ از اندونزی، محمد منصوری درباره نتایج جودو در بازی های آسیایی 2018 گفت: شخصا از عملکرد جودوکاران راضی نبودم. می شد که مدال مولایی خوشرنگ تر باشد. علیرضا خجسته هم شاید برای وزن کم کردن قدری مشکل داشت. همچنین جواد محجوب می توانست فینالیست باشد، اما شاید قدری امروز حریف را دست ِکم گرفت. متاسفانه او کاری که باید می کرد را انجام نداد. ما با چهار ورزشکار و دو مدال به کار خود خاتمه دادیم.

وی اضافه کرد: نسبت به گذشته ما عملکرد بهتری داشتیم. در واقع نسبت به اینجئون که پنج بازیکن داشتیم، اینجا بهتر بودیم، اما نسبت به تلاشی که داشتیم و فعالیت کادر فنی و ورزشکاران و فدراسیون آنچه که انتظار داشتیم را نتوانستیم ببینیم.

سرمربی تیم ملی جودو گفت: همه اتفاق ها در جریان مسابقه نمی افتد. گاهی تصمیم گیری ها پشت پرده است. متاسفانه مسئول کمیسیون داوری جودو عربستانی است و با وجود این که این کشور اصلا محلی از اعراب در جودو ندارد. دیروز و امروز ذهن جواد محجوب را بهم ریختند. شاید جامعه جودو دلگیر باشند که جواد نتوانست مدال بگیرد و من به نوبه خودم عذرخواهی می کنم.

منبع: تسنیم
انتشار: 9 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sahandblog.ir شناسه مطلب: 5888

به "گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، منصوری: از عملکرد جودوکاران راضی نبودم، شاید محجوب حریفش را دست ِکم گرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، منصوری: از عملکرد جودوکاران راضی نبودم، شاید محجوب حریفش را دست ِکم گرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید