1500 نیروی خدمات شهری قم در حالت آماده باش هستند

سید محسن میرهادی در تبادل نظر با خبرنگاران، اعلام کرد: از روز گذشته با توجه به پیش بینی هواشناسی مبنی بر بارندگی در استان قم، ستاد بحران شهرداری تشکیل و هماهنگی لازم در این خصوص انجام شد.

1500 نیروی خدمات شهری قم در حالت آماده باش هستند

وی گفت: بیش از هزار و 500 نیروی خدمات شهری و 250 دستگاه ماشین آلات مکانیزه برای آب گرفتگی در سطح شهر قم در نظر گرفته شده است.

مدیر کل هماهنگی و نظارت خدمات شهری شهرداری قم با اشاره به انجام لایروبی انهار اضافه نمود: چهار هزار و 500 متر مکعب لایروبی انهار قبل از بارندگی صورت گرفته است.

وی با بیان لزوم همکاری و تعامل همه دستگاه ها با یکدیگر برای مقابله با سیل احتمالی در قم ابراز کرد: با مدیریت انجام گرفته در سطح شهر آب گرفتگی به حداقل رسیده است.

میرهادی گفت: آب گرفتگی که منجر به خسارت گردد در سطح قم چندان زیاد نبود تنها به دلیل اینکه بارندگی بیش از ظرفیت در بعضی انهار بود شاهد گرفتگی تعدادی از معابر بودیم که به برطرف آن ها اقدام شد.

وی بیان کرد: در طرح نوروزی بعضی از بوستان ها برای اسکان زائران و مسافران در نظر گرفته شده بود اما با توجه به بارندگی ها پیش آمده مسافران نوروزی در 21 سوله ورزشی سطح شهر قم اسکان داده شدند.

مدیر کل هماهنگی و نظارت خدمات شهری شهرداری قم با اشاره به باز بودن معابر اضافه نمود: با تصمیم مدیریت بحران مبنی بر مسدود شدن بلوار زائر، این بلوار فعلاً بسته است و تردد در آن صورت نمی گیرد و خودروهای پارک شده نیز از جهت خارج شدند تا زمانیکه شرایط به حالت عادی بازگردد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: بروزرسانی: 10 تیر 1398 شناسه مطلب: 1114

به "1500 نیروی خدمات شهری قم در حالت آماده باش هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "1500 نیروی خدمات شهری قم در حالت آماده باش هستند"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید