اتباع غیر مجاز از کیش طرد می شوند

به گزارش سهندبلاگ، خبرنگاران/هرمزگان فرمانده نیروی انتظامی کیش از ممانعت نیروی انتظامی برای ورود اتباع غیرمجاز اطلاع داد و گفت: درصورتی که اتباع غیرمجاز وارد کیش شوند بر اساس قانون و خواسته مردم جمع آوری و ترد می شوند.

اتباع غیر مجاز از کیش طرد می شوند

سرهنگ رحیم جهانبخش در گفت وگو با خبرنگاران، از برقراری ملاقاتهای هفتگی با مردم کیش اطلاع داد و گفت: قطعاً ملاقاتهای چهره به چهره با مردم گامی مهمی برای تعالی پلیس است، ضمن اینکه در راستای توجه به خواسته مردم ما کانال ارتباطی 197 را که درگاه ارتباطی مردم با پلیس است را نیز داریم.

وی اضافه نمود: شعار کانال 197 شما پلیس ما باشید است. این شعار بدان معناست که مردم بر رفتار ما نظارت دارند، لذا می توانند بخش های مناسب را با تقدیر تداوم ببخشند و یا اینکه با نقدها، یاری نمایند که رفتارها مطابق با مصالح عمومی و رضایت شهروندی پیش برود.

فرمانده نیروی انتظامی ویژه کیش توضیح داد: قطعاً بعضی از مواقع رفتارهای ما خوب نیست زیرا ما نیز یک مجموعه نیروی انسانی هستیم و در بدنه یک مجموعه انسانی قطعاً ضریب خطایی وجود دارد، لذا مردم با انتقاد سازنده می توانند بخش های نامناسب رفتاری را اصلاح ببخشند.

جهانبخش ادامه داد: برای توجه به خواست مردم کانال تلفنی 197 به صورت شبانه روز طراحی شده است البته ما برنامه داریم که ازاین پس هر هفته سه شنبه ساعت 10 صبح تا اذان ظهر در خدمت مردم باشیم و به صورت حضوری و چهره به چهره با کیش وندان ملاقات داشته باشیم.

وی از راه اندازی مرکز جدید 197 اطلاع داد و گفت: امیدواریم به زودی پایگاه دائم 197 برپا گردد اما تا آن موقع ما هر هفته در دفتر معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش در خدمت دوستان خواهیم بود. لذا هر مورد و مسئله ای که وجود داشته باشد را به صورت حضوری پیگیری خواهیم کرد و به آن توجه خواهیم کرد.

فرمانده نیروی انتظامی ویژه کیش از اجرای طرح های تازه برای روان سازی ترافیک و سامان دهی به موتورسیکلت ها اطلاع داد و اظهار کرد: عمده محورهایی که مردم درباره آن با ما صحبت کردند، پیشنهاد هایی در حوزه روان سازی ترافیک و سامان دهی به موتورسیکلت های شهری است که البته طرح هایی نیز در این راستا آغازشده که سعی داریم البته با شیب تندتری آن را پیش ببریم.

وی از ترد اتباع غیرمجاز از کیش اطلاع داد و گفت: نیروی انتظامی قطعاً با اتباع خارجی غیرمجاز که از کانال های غیرقانونی وارد جزیره زیبای کیش می شوند، برخورد می نماید، البته این امر شامل اتباع مجاز نیست.

فرمانده نیروی انتظامی کیش توضیح داد: یقیناً باکسانی که باهدف اشتغال غیرمجاز و از کانال های غیرقانونی وارد کیش می شوند، بر اساس خواست مردم و قانون برخورد خواهیم کرد. البته طرح هایی نیز در این زمینه اجراشده، اما به خاطر حفظ امنیت و آرامش کیش و ادامه سرمایه گذاری و گردشگری این موارد با آرامش انجام می گردد، لذا قطعاً اتباع غیرمجاز بر اساس قانون جمع آوری و از کیش طرد می شوند.

انتهای پیغام

abanhome.com: گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت را از ما بخواهید.

hodablog.ir: هدا بلاگ | انجمن گفتگوی سیستم مدیریت محتوای هدا بلاگ

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 9 آبان 1400 بروزرسانی: 9 آبان 1400 گردآورنده: sahandblog.ir شناسه مطلب: 6946

به "اتباع غیر مجاز از کیش طرد می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اتباع غیر مجاز از کیش طرد می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید