اشتراک رایگان مجله خبرنگاران داستان برای مشترکین سیم کارت های شاتل موبایل

به گزارش سهندبلاگ، شاتل موبایل از اعطای اشتراک رایگان 6 ماهه اپلیکیشن مجله خبرنگاران داستان با ارزش 51 هزار تومان به مشترکین قدیمی و جدید سیم کارت های خود اطلاع داد.

اشتراک رایگان مجله خبرنگاران داستان برای مشترکین سیم کارت های شاتل موبایل

همزمان با برگزاری سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، شاتل موبایل اظهار داشت امکان استفاده مشترکین سیم کارت های این اپراتور تلفن همراه کشور، از 6 ماه اشتراک رایگان نسخه های جدید به همراه دسترسی به آرشیو کامل نسخه های قبلی مجله خبرنگاران داستان و شماره های تازه این مجله پیش از عرضه نسخه چاپی را به همراه امکان دسترسی به داستان های صوتی فراهم نموده است.

بر اساس این گزارش، تمامی مشترکین سیم کارت های شاتل موبایل، با ثبت نام به وسیله شماره شاتل موبایلی خود در اپلیکیشن خبرنگاران داستان، در نخستین ماه عضویت از یک ماه اشتراک ویژه (VIP) و در پنج ماه بعدی، از اشتراک رایگان شماره های جدید ماهنامه داستان در هر ماه و پیش از عرضه نسخه چاپی بهره مند خواهند شد.

تمامی مشترکین جدید و قدیمی شاتل موبایل، تا سرانجام سال می توانند با ثبت نام در اپلیکیشن خبرنگاران داستان به وسیله شماره شاتل موبایلی خود، از شش ماه اشتراک رایگان این اپلیکیشن به ارزش 51 هزار تومان برخوردار شوند.

لازم به ذکر است، به وسیله این اپلیکیشن، امکان دسترسی به فایل PDF کامل مجله خبرنگاران داستان، دسترسی به تمامی داستان ها به صورت تک داستان و بسته های داستانی، پر کردن کتابخانه براساس علاقه شخصی به داستان ها، انتخاب داستان براساس موضوع، نویسنده و یا مترجم فراهم می گردد.

خبرنگاران داستان، ماهنامه ای به نام در حوزه ادبیات داستانی از گروه مجلات خبرنگاران است که ابتدای هر ماه منتشر می گردد.

متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص و سیم کارت های شاتل موبایل، انتخاب شماره و خرید سیم کارت شاتل با پوشش سراسری 3G و 4G با پیش شماره 0998 و کد یک، می توانند به وب سایت این اپراتور به نشانی https://shatelmobile.ir مراجعه یا با مرکز تماس شبانه روزی شاتل موبایل به شماره 09981000000 تماس بگیرند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 23 تیر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sahandblog.ir شناسه مطلب: 1461

به "اشتراک رایگان مجله خبرنگاران داستان برای مشترکین سیم کارت های شاتل موبایل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اشتراک رایگان مجله خبرنگاران داستان برای مشترکین سیم کارت های شاتل موبایل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید