اعلام زمان عقد قرارداد کریم انصاری فرد با ناتینگهام فارست

یک رسانه انگلیسی زمان عقد قرارداد کریم انصاری فرد، ملی پوش ایرانی با تیم فوتبال ناتینگهام فارست را اظهار داشت.

اعلام زمان عقد قرارداد کریم انصاری فرد با ناتینگهام فارست

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت ناتینگهام پست، باشگاه ناتینگهام فارست می تواند با جذب کریم انصاری فرد خود را برای ادامه رقابت های چمپیونشیپ انگلیس تقویت کند. این باشگاه امیدوار است پس از یک مبارزه طولانی برای فراهم کردن ویزای کار ملی پوش ایرانی چراغ سبزی برای عقد قراردادش دریافت کند.

در ادامه این مطلب آمده است: قرارداد کریم انصاری فرد با باشگاه المپیاکوس در ماه سپتامبر فسخ شد تا بتواند به تیم ناتینگهام فارست در چمپیونشیپ انگلیس بپیوندد اما باشگاه باید برای طی کردن مراحل اداری موجود در فوتبال انگلیس برای بازیکنان خارجی صبر و تحمل به خرج می داد و حالا به انتها این پروسه امیدوار است. بازیکن 28 ساله ایرانی که در فصل گذشته 17 گل برای تیم المپیاکوس به ثمر رسانده بود به زودی بازیکن تیم ناتنیگهام فارست می گردد. انتظار می رود قرارداد کریم انصاری فرد امروز یا فردا منعقد گردد.

تیم ناتینگهام فارست تا انتها هفته پانزدهم فصل جاری چمپیونشیپ انگلیس با اندوخته 23 امتیازی رتبه هفتم جدول رده بندی 24 تیمی را در اختیار دارد. چمپیونشیپ دومین سطح فوتبال باشگاهی انگلیس پس از لیگ برتر محسوب می گردد. نگرانی طرفداران ناتینگهام فارست از جذب انصاری فرد

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "اعلام زمان عقد قرارداد کریم انصاری فرد با ناتینگهام فارست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام زمان عقد قرارداد کریم انصاری فرد با ناتینگهام فارست"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید