انسداد پنج جاده به دلیل کاهش ایمنی ، ممنوعیت تردد کامیون در هراز تا ساعت 24 امشب

به گزارش سهندبلاگ، مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور گفت: در محور هراز تردد تریلرها ممنوع است، همچنین تردد کامیون غیر از حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 6 تا 24 امروز در این محور ممنوع است.

انسداد پنج جاده به دلیل کاهش ایمنی ، ممنوعیت تردد کامیون در هراز تا ساعت 24 امشب

به گزارش خبرنگاران، ایمان محرابی نیا در مصاحبه با فارس در تشریح آخرین شرایط ترافیکی جاده ها ، گفت: بر اساس اطلاعات کسب شده از دوربین های نظارت تصویری و بیش از 2200 سامانه ترددشمار برخط، در حال حاضر اغلب جاده های کشور باز است و تردد در آن ها به روال عادی جریان دارد.

تردد روان در جاده های تهران-شمال

وی در تشریح آخرین شرایط ترافیک محورهای شمالی گفت: دوربین های نظارت تصویری تردد روان در محورهای هراز، فیروزکوه و کندوان، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت جهت رفت و برگشت نشان می دهد.

ترافیک نیمه سنگین در آزادراه قزوین - کرج

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور از بروز ترافیک نیمه سنگین در آزادراه قزوین - کرج محدوده پل فردیس خبر داد.

انسداد شبانه کندوان تا 30 مهر

محرابی نیا گفت: محور کندوان حد فاصل دزدبن تا هزارچم در استان مازندران روزهای شنبه تا سه شنبه تا از ساعت 21 تا 6 صبح روز بعد به دلیل اجرای عملیات راهداری مسدود بوده و تردد از محورهای جایگزین هراز و فیروزکوه انجام می شود.

سهم 19.1 درصدی وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها

وی شرح داد: کل تردد ثبت شده در شبانه روز گذشته در جاده ها بر اساس رصد آخرین اطلاعات دریافتی از 2254 دستگاه ترددشمار جاده ای نسبت به روز قبل 17.7 درصد افزایش دارد در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها 19.1 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 17 تا 18 و کمترین تردد بین ساعات 3 تا 4 صبح ثبت شد.

آزادراه کرج-تهران پرترافیک ترین جاده کشور در شبانه روز گذشته

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور افزود: بیشترین تردد در شبانه روز گذشته در آزادراه کرج-تهران، آزادراه قزوین-کرج و آزادراه کرج-قزوین ثبت شد.

انسداد پنج جاده به دلیل کاهش ایمنی

محرابی نیا یادآور شد: در حال حاضر کماکان محور قزوین - همدان در کیلومتر 110، جاده رامیان-اولنگ-شاهرود، جاده فرعی شمشک - دیزین، جاده شهداد - نهبندان و محور خرم آباد - پلدختر، به دلیل کاهش ایمنی، مسدود است.

ممنوعیت تردد کامیون در هراز تا ساعت 24 امروز

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها شرح داد: در محور هراز تردد تریلرها ممنوع است همچنین تردد کامیون غیر از حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 6 تا 24 امروز در محور هراز ممنوع است.

abanhome.com: گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت را از ما بخواهید.

hodablog.ir: هدا بلاگ | انجمن گفتگوی سیستم مدیریت محتوای هدا بلاگ

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 9 آبان 1400 بروزرسانی: 9 آبان 1400 گردآورنده: sahandblog.ir شناسه مطلب: 10813

به "انسداد پنج جاده به دلیل کاهش ایمنی ، ممنوعیت تردد کامیون در هراز تا ساعت 24 امشب" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انسداد پنج جاده به دلیل کاهش ایمنی ، ممنوعیت تردد کامیون در هراز تا ساعت 24 امشب"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید