بازار سرمایه ظرفیت قابل توجهی برای راهنمایی نقدینگی جامعه به سمت فراوری و افزایش سرمایه گذاری دارد

به گزارش سهندبلاگ، حسن روحانی روز یکشنبه در جلسه ستاد هماهنگی مالی دولت، اصلی ترین سیاست دولت را ایجاد آرامش در اقتصاد و همچنین ثبات در تصمیمات و سیاست ها و نبود ابهام و نگرانی نسبت به آینده اقتصاد کشور دانست و تاکید نمود: ایجاد فضایی مطمئن، آرام و با ثبات و دادن اطمینان خاطر به مردم نسبت به آینده اقتصاد کشور همیشه مورد تاکید و توجه دولت بوده است.

بازار سرمایه ظرفیت قابل توجهی برای راهنمایی نقدینگی جامعه به سمت فراوری و افزایش سرمایه گذاری دارد

از پروفایل ما bestcanadatours دیدن نمایید.

دکتر روحانی اعلام کرد: دولت اجازه نداد که بدخواهان ایران به اهداف خود در آسیب زدن به اقتصاد کشور دست یابند اگر چه ممکن است در این جنگ شدید مالی، کندی هایی در تحقق اهداف و فرایند اجرای برنامه های دولت ایجاد شده باشد.

رئیس جمهور با تاکید بر لزوم فراهم کردن زمینه افزایش مشارکت مردم در اقتصاد و یاری به جهش فراوری، تقویت بازار سرمایه را از جمله راههای تحقق این هدف برشمرد و اضافه کرد: بازار سرمایه ظرفیت قابل توجهی برای راهنمایی نقدینگی جامعه به سمت فراوری و افزایش سرمایه گذاری و اشتغال دارد.

دکتر روحانی با اشاره به تصمیم دولت در اجرای سیاست تقویت بورس، گفت: عرضه های متنوع، سودآور و مطمئن از دارایی های دولتی و عمومی در بورس طبق برنامه ریزی های انجام گرفته با نظم و استمرار تداوم خواهد یافت و نباید در این موضوع هیچ کندی و تعللی صورت بگیرد.

رئیس جمهور گفت: کارشناسان بازار سرمایه نوسانات تصحیح کننده در بورس را امری عادی و طبیعی می دانند اما در عین حال باید از ناهماهنگی در اظهار نظرها و اقدامات اجتناب گردد.

abanhome.com: گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت را از ما بخواهید.

hodablog.ir: هدا بلاگ | انجمن گفتگوی سیستم مدیریت محتوای هدا بلاگ

منبع: اتاق بازرگانی ایران
انتشار: 9 آبان 1400 بروزرسانی: 9 آبان 1400 گردآورنده: sahandblog.ir شناسه مطلب: 9918

به "بازار سرمایه ظرفیت قابل توجهی برای راهنمایی نقدینگی جامعه به سمت فراوری و افزایش سرمایه گذاری دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازار سرمایه ظرفیت قابل توجهی برای راهنمایی نقدینگی جامعه به سمت فراوری و افزایش سرمایه گذاری دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید