اخبار اقتصادی

توسعه خطرناک بازارها

آتش سوزی در بازار ایکی قاپی تبریز بار دیگر توجه افکار عمومی و مسئولان را به سمت ایمنی بازارهای سنتی معطوف کرد؛ بازارهایی که تغییر کاربری، افزایش ترددها، فرسودگی بناها و تأسیسات، بسیاری از آن ها را به نقاطی بحرانی بدل نموده است. یک کارشناس ایمنی و حریق...

30 تیر 1398

چین: اجرای برجام تنها راه حل حل تنش های فعلی است

پکن- خبرنگاران- سخنگوی وزارت خارجه چین تاکید نمود اجرای کامل و موثر توافق هسته ای ایران نه تنها بر اساس قطعنامه شورای امنیت الزام آور است، بلکه تنها راه واقعی و موثر حل تنش های فعلی بر سر مساله هسته ای ایران است.

29 تیر 1398

ترامپ بخش فلزات و معادن ایران را تحریم کرد

در ادامه سیاست های خصمانه علیه کشورمان، ترامپ با صدور دستوری بخش فلزات و معادن ایران را مشمول تحریم های ظالمانه کرد.

28 تیر 1398

برای شما که ذوق هنری دارید: گالری هنر ونکوور کانادا

گالری هنر ونکوور که در سال 1931 افتتاح شد، به عنوان یکی از معتبرترین و نوآورانه ترین سازمان هنرهای تجسمی آمریکای شمالی شناخته می گردد. نمایشگاه های خلاقانه، برنامه های عمومی ویژه و تاکید آن بر بهبود بورس هایی در زمینه های هنری و تاریخی، این گالری را یکی...

26 تیر 1398

افزایش چشمگیر تقاضا برای سرمایه گذاری در حوزه گردشگری هرمزگان

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری هرمزگان از افزایش چشمگیر تقاضا برای ایجاد تاسیسات گردشگری این استان در 6 ماه دوم سال 97 اطلاع داد.

22 تیر 1398

ترامپ با بهانه امنیت سایبری جنگ دیگری را با چین شروع کرد

نیویورک- خبرنگاران- سخنگوی کاخ سفید از صدور فرمان اجرایی رئیس جمهوری آمریکا برای ممنوعیت تجارت تجهیزات مربوط به فناوری اطلاعات و ارتباطات اطلاع داد.

21 تیر 1398

بایدن: ساکن فعلی کاخ سفید دلیل اصلی کاندیداتوری من است، ترامپ درباره چین کلا اشتباه می نماید

جو بایدن از دونالد ترامپ به خاطر نحوه مدیریت روابط آمریکا با چین، افزایش تعرفه ها و بدهی ها و کسری تجارت با پکن انتقاد کرد.

20 تیر 1398

هشدار ترامپ به چین در خصوص اقدام تلافی جویانه در زمینه تعرفه ها

تهران - خبرنگاران - رئیس جمهوری آمریکا امروز (دوشنبه) به چین هشدار دارد که در زمینه اعمال تعرفه های جدید واشنگتن بر کالاهای وارداتی چین، به اقدام تلافی جویانه رو نیاورد.

18 تیر 1398

افزایش کرایه تاکسی معطل اعلام نرخ تورم

خبرنگاران آنلاین:مدیرعامل سازمان تاکسیرانی گفت: در صورت اعلام نرخ تورم از سوی مرکز آمار، نرخ کرایه های تاکسی از خاتمه فروردین افزایش می یابد.

13 تیر 1398

پرداخت بیش از 85 درصد بودجه دانشگاه ها در امسال

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: دانشگاه ها به طور متوسط در سال جاری83 یا 85 درصد از بودجه خود را از سازمان برنامه وبودجه دریافت کردند.

7 تیر 1398

راهبرد چندجانبه نگرانه شهری نیاز مناطق محروم شهر اراک است

به گزارش خبرنگاران، ایرج رضایی روز شنبه در جلسه علنی شورای اسلامی اراک به عنوان سخنران پیش از دستور گفت: مسائل بنیادی شهر اراک روی هم انباشته شده و معلوم نیست مدیریت شهری در سطح کلان چه رویکرد جامعی در این خصوص در دستور کار دارد.

6 تیر 1398

رئیس فدراسیونهای ما و رئیس فدراسیونهای آنها!

در حالی که در دنیا عمدتا افراد متخصص و صاحب قدرت ریاست فدراسیونهای ورزشی را در دست می گیرند، اما در ایران وضعیت بعضا به گونه ای دیگر است.

4 تیر 1398

حجم ذخیره آب آبندان های شمال کشور دو برابر می شود

معاون آب و خاک وزارت جهاد کشاورزی گفت: حجم آب ذخیره آب بندانهای شمال کشور به دو برابر افزایش می یابد.

2 تیر 1398

المانیتور: هواداران براندازی، سیاست دولت ترامپ در قبال ایران را ربوده اند

یک رسانه آمریکایی گزارش داده کنترل سیاست دولت فعلی آمریکا در قبال ایران را هواداران براندازی در دست گرفته اند.

31 خرداد 1398

ارتقا همکاری های تجاری اولویت روابط ایران و چین است

رییس کمیسیون مالی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه ارتقا سطح همکاری های تجاری در اولویت روابط ایران و چین است گفت: یکی از مباحث مهم ما در روابط ایران و چین، ارتقا سطح همکاری های تجاری است.

29 خرداد 1398

حفاظت از محیط زیست با خلاقیت با مواد دور ریز، مسائل معلمان هنر

به گزارش خبرنگاران، فوزیه (هیوا) لطفی، از مدرسان باسابقه دروس تخصصی هنر در هنرستان های شهرستان سنندج است. او بجز سابقه تدریس نزدیک به سه دهه در نظام آموزش و پرورش هم اکنون در دانشگاه فرهنگیان سنندج نیز به تدریس اشتغال دارد.

29 خرداد 1398

تخصیص 2 میلیارد دلار از تسهیلات خارجی برای توسعه خطوط مترو و طرح های کاهش آلودگی هوا

نمایندگان مجلس شورای اسلامی به دولت مجوز تخصیص دومیلیارد دلار از تسهیلات خارجی برای ساخت و بهره برداری از خطوط مترو و طرح های کاهش آلودگی هوا را دادند.

29 خرداد 1398

امیر قطر نشست عربی-اروپایی در مصر را تحریم کرد

شیخ تمیم بن حمد امیر قطر در نشست عربی-اروپایی در مصر شرکت نخواهد کرد.

27 خرداد 1398

عملکرد ضعیف دستگاه ها در حوزه حفاظت از جنگل در گیلان

به گزارش خبرنگاران، بعدازظهر پنجشنبه هشتمین شورای برنامه ریزی استان گیلان با حضور استاندار و مدیران ارشد سازمان ها و نهادهای اجرایی در سالن غدیر استانداری گیلان برگزار گردید.

26 خرداد 1398

ارتقای صندلی ورزشکاران تنیس روی میز ایران در دنیا

به گزارش خبرنگاران، علی قارداشی صبح پنج شنبه در مجمع عمومی سالیانه فدراسیون تنیس روی میز که در مشهد برگزار گردید اظهار کرد: با توجه به شرایط کشور بیشتر فدراسیون ها با مشکل جذب اسپانسر روبرو هستند اما ما توانستیم در این حوزه عملکرد خوبی داشتیم که پخش...

26 خرداد 1398
تعداد: (50)