بازی پرگل لیورپول و سالزبورگ؛ جان کندن قهرمانانه!

لیورپول در دیداری جذاب و تماشایی، پیروز شد با نتیجه 4-3 سالزبورگ را شکست بدهد.

بازی پرگل لیورپول و سالزبورگ؛ جان کندن قهرمانانه!

برای دیدن بریتانیای کبیر با تور انگلیس همراه باشید.

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، در این دیدار ابتدا این شاگردان یورگن کلوپ بودند که با سه گل پیش افتادند اما تیم اتریشی با بازگشتی فوق العاده کار را به تساوی کشید. با این وجود لیورپول توانست به گل چهارم برسد و سه امتیاز این دیدار خانگی را به دست بیاورد.

دو تیم بازی را هجومی شروع کردند و چیزی نمانده بود که تیم میهمان در دقیقه 3 به گل برسد اما ضربه مینامینو از کنار دروازه لیورپول به بیرون رفت.

در ادامه این لیورپولی بودند که ابتکار عمل را در دست گرفتند و در دقیقه 9 توانستند به گل اول بازی برسند. مانه روی حرکتی که از سمت چپ زمین شروع نموده بود، بعد از یک و دو با روبرتو فیرمینو، صاحب موقعیت شد و با یک ضربه دقیق، کار را تمام کرد.

بعد از این گل بازی متعادل و کمی از تب و تاب بازی کاسته شد تا اینکه در دقیقه 25، لیورپول به گل دوم رسید. این بار روی یک حرکتی تیمی بود که توپ در سمت راست بود ترنت الکساندر آرنولد رسید و ارسال زمینی او را اندی رابرتسون در مقابل دروازه تبدیل به گل کرد.

چهار دقیقه بعد لیورپول می توانست به گل سوم برسد اما صلاح نتوانست از موقعیتی که فابیو برایش ایجاد نموده بود، استفاده کند و ضربه اش به شکل خطرناکی از کنار دروازه به بیرون رفت.

اما انتظار قرمزها برای زدن گل سوم چندان طولانی نشد و این تیم در دقیقه 36 برای سوم به گل رسید. ابتدا استانکوویچ، دروازه بان سالزبورگ، ضربه سر فیرمینو را دفع کرد اما توپ برگشتی را صلاح با ضربه پای چپ تبدیل به گل کرد.

تیم میهمان که دیگر چیزی برای از دست دادن نداشت، پیش کشید و بعد از اینکه یک موقعیت خوب را در دقیقه 38 از دست داد، در دقیقه 39 به گل اول دست پیدا کرد. روی پاس اِموِپو بود که هوانگ هی چان صاحب موقعیت شد و بعد از فریب مدافع لیورپول، با شوتی دیدنی دروازه آدریان را باز کرد.

رجحان بازیکنان سالزبورگ در دقایق سرانجامی نیمه اول هم ادامه پیدا کرد اما در این نیمه توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و نیمه اول با رجحان 3-1 لیورپول به سرانجام رسید.

نیمه دوم را هم دو تیم هجومی شروع کردند و در همان دقایق ابتدایی صاحب یکی دو موقعیت خوب شدند اما نتوانستند از آنها استفاده نمایند تا اینکه در دقیقه 56، سالزبورگ به گل دوم رسید. این بار روی فرار هوانگ هی چان از سمت چپ و ارسال دقیق او، مینامینو با یک ضربه والی تماشایی، دروازه لیورپول را باز کرد.

لیورپولی ها که هنوز از شوک این گل خارج نشده بودند، در دقیقه 60 گل تساوی را دریافت کردند.

این بار هم مینامینو در متن حرکت بود و ارسال زمینی او به مقابل دروازه لیورپول را هالند با یک بغل پای ساده تبدیل به گل کرد.

بعد از این گل کلوپ که نتیجه را از دست رفته می دید، با فرستادن میلنر و اوریگی به زمین، سعی کرد جریان بازی را به سود تیمش تغییر بدهد؛ تغییراتی که نتیجه داد و لیورپول در دقیقه 69 به گل چهارم رسید. این بار روی همکاری فیرمینو و صلاح بود که ستاره مصری لیورپول با فرار از تله آفساید، با دروازه بان حریف تک به تک شد و با یک شوت محکم، بار دیگر تیمش را پیش انداخت.

سه دقیقه بعد لیورپول می توانست به گل پنجم برسد اما مانه نتوانست از ارسال خوب الکساندر آرنولد استفاده کند. در دقایق سرانجامی دو تیم کوشش زیادی برای رسیدن به گل های بعدی کردند اما کوشش هیچ یک ثمری نداشت و در نهایت لیورپول با نتیجه 4-3 به پیروزی رسید.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 19 مهر 1398 بروزرسانی: 19 مهر 1398 گردآورنده: sahandblog.ir شناسه مطلب: 3657

به "بازی پرگل لیورپول و سالزبورگ؛ جان کندن قهرمانانه!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازی پرگل لیورپول و سالزبورگ؛ جان کندن قهرمانانه!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید