بیرانوند: وقتی زورتان نمی رسد تقصیر ما است؟

دو سال است که ما نقل و انتقالات نداریم و آنها مقابل بازیکن 20 ساله ما بازی نمی نمایند.خدا را شکر که بازیکن نداریم وگرنه اگر بازیکن داشتیم اصلاً مقابل ما به زمین نمی آمدند.

بیرانوند: وقتی زورتان نمی رسد تقصیر ما است؟

قتی با 6 بازیکن جوان مان نمی توانید بازی کنید دنبال قاتل بروسلی نباشید

علیرضا بیرانوند هم در جواب بازیکنان استقلال گفت:دیده بودم بازیکنان تیم های رقیب با هم کری داشته باشند و بعضی مواقع به حرف طرفداران خودشان گوش بدهند ولی دیروز(پنجشنبه) دیدم بازیکنان بزرگ هم کری می خوانند.کاپیتان های حریف در مورد مسائل مالی و خیلی چیزها صحبت کردند اما من سوال می کنم آیا پرسپولیس که در این چند سال دو بار به نیم نهایی و فینال آسیا رفته داوران ایرانی برایش قضاوت نموده اند؟آیا داور بازی های ما رفت و برگشت با السد و الدحیل ایرانی بود؟ امروز گلی که ما زدیم کاملاً درست بود و داور آن را نگرفت، من ندیدم ولی همه می گویند آن توپ گل بود. اینها بد است.

بیرانوند ادامه داد: بازیکن بزرگ تیم حریف در مورد گل ما به سپاهان صحبت نموده و از او می پرسند داور بازی فغانی بوده که او هم گردنش را کج می نماید.این گردن کج کردن بی حرمتی به طرفداران تان است.برای پیدا کردن جایتان باید بجنگید و جایتان را بگیرید. تیم ما زحمت کشیده و خدا را شکر آنقدر بزرگیم که بازیکنان بزرگ تیم رقیب در مورد ما حرف می زنند.

خبرنگاری پرسید برخی می گویند پرسپولیس در یک جام بازی کند و تیم های آنها هم در یک جام دیگر که بیرانوند پاسخ داد: برانکو همیشه حرف خوبی می زند ما سال سختی داریم و تیم اول پایتخت هستیم. وقتی نتیجه می گیریم به مسوولان شهرهای دیگر بر می خورد. ما باید با تمام حواشی هم بجنگیم، وقتی زورتان نمی رسد تقصیر ما است؟ دو سال است که ما نقل و انتقالات نداریم و آنها مقابل بازیکن 20 ساله ما بازی نمی نمایند.خدا را شکر که بازیکن نداریم وگرنه اگر بازیکن داشتیم اصلاً مقابل ما به زمین نمی آمدند.امروز حمید طاهرخانی، احسان حسینی و یکی دو بازیکن دیگر در زمین بودند که سن آنها روی هم 30 سال هم نمی گردد وقتی با 6 بازیکن جوان مان نمی توانید بازی کنید دنبال قاتل بروسلی نباشید.(با خنده)

وی در خصوص اینکه آیا این آخرین بازی اش برای پرسپولیس بود، گفت:نه، من با پرسپولیس قرارداد دارم ولی برخی رسانه های عزیز نوشتند که این آخرین بازی بیرانوند است، من اصلاً اجازه ندارم با تیمی قرارداد ببندم پیشنهاد دارم و باشگاه هم این را می داند، بعد از جام جهانی هم پیشنهاداتی داشتم ولی چون قرارداد سه ساله دارم نمی توانستم از پرسپولیس بروم. الان هم می گویم در تیم بزرگی بازی می کنم و ان شاءالله تصمیمی می گیریم که پرسپولیس از نظر فنی و مالی ضرری نکند.

3-270

منبع: ایران ورزشی
انتشار: بروزرسانی: 19 اردیبهشت 1398 شناسه مطلب: 217

به "بیرانوند: وقتی زورتان نمی رسد تقصیر ما است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیرانوند: وقتی زورتان نمی رسد تقصیر ما است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید