تعهد شرکت های حمل ونقلی برای پرداخت به موقع کرایه ها

به گزارش سهندبلاگ، معاون حمل ونقل سازمان راهداری گفت: شرکت های حمل ونقلی متعهد شده اند کرایه کامیون ها را به موقع پرداخت کنند.

تعهد شرکت های حمل ونقلی برای پرداخت به موقع کرایه ها

مهران قربانی معاون حمل و نقل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در گفت وگو با خبرنگار ، با بیان اینکه از بیست و پنجم اسفند تا 15 فروردین، 816 هزار تن کالا در قالب 33 هزار سفر از بنادر کشور به مقاصد داخلی کشور حمل شده است، گفت: یازدهم فروردین بیشترین بارگیری کالا توسط کامیون های حمل کالا های اساسی از بنادر کشور انجام شد که در مجموع 2 هزار و 663 دستگاه کامیون بیش از 65 هزار 700 تن کالا را از بنادر کشور حمل کرده اند.

او ادامه داد: بندر امام خمینی (ره) با 53 درصد کالا های اساسی بیشترین و بندر امیرآباد با 16 درصد رتبه دوم را در جابه جایی کالا های اساسی داشته است.

سهیمه گازوئیل ناوگان حمل ونقل عمومی براساس پیمایش ذخیره می شود

قربانی شرح داد: بندر چابهار هم افزایش چشمگیر در تخلیه و بارگیری کالا های اساسی داشته و توانست رتبه سوم را با 10 درصد به خود اختصاص دهد.

او با اشاره به اینکه حمل محصولات کشاورزی دامی، مواد غذایی و کالا های ضروری مورد نیاز مردم در این ایام بسیار با اهمیت بوده است، اضافه نمود: بیش از یک میلیون و 825 هزار تن کالا جابه جا شده که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل بیش از 33 درصد افزایش داشته است.

معاون حمل ونقل سازمان راهداری اظهار کرد: حمل این کالا ها در این بازه زمانی نشان دهنده تامین تمامی اقلام مورد نیاز و اساسی مردم بوده است و مردم در این ایام به هیچ عنوان نباید نگران حمل و جابه جایی کالا های مورد نیاز خود باشند.

قربانی با بیان اینکه سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای در سطوح ملی و استانی برای ایجاد فضای مناسب جهت فعالیت رانندگان حمل ونقل کالا و مسافر اقدامات قابل توجهی را انجام داده اند، اضافه نمود: اقدامات بهداشتی و سلامت رانندگان حمل کالا های اساسی باید در تمامی بخش ها رعایت شود.

این مقام مسئول بیان نمود: عمده اقدامات در زمینه حمل کالا در جاده های کشور ویژه کالای اساسی بر اساس پروتکل های بهداشتی بوده است و ما سعی کرده ایم اعلام بار ها را از سالن های حمل بار خارج و در محوطه باز انجام دهیم.

او تاکید کرد: در این ایام سعی کردیم بسته های بهداشتی را در پایانه های بار بین رانندگان کامیون و اتوبوس توزیع کنیم.

معاون حمل ونقل اظهار کرد: شرکت های حمل ونقلی به ازای صدور هر بارنامه باید از امکانات اولیه بهداشتی استفاده کنند.

قربانی با اشاره به اینکه برای تشویق رانندگان جهت حمل کالا در جاده های کشور سعی کرده ایم سوخت جبرانی در حدود 30 درصد به تمامی رانندگانی که در این ایام به ویژه از بنادر جنوبی کشور کالا را جابه جا می کنند تخصیص دهیم، اضافه نمود: همچنین سهمیه ویژه در حوزه لاستیک را هم به کامیونداران اختصاص می دهیم.

معاون حمل ونقل شرح داد: پرداخت به موقع کرایه کالا های اساسی را لحاظ کرده ایم و همچنین به شرکت ها تعهد کرده ایم که برای پرداخت کرایه رانندگان در مقاصد پس از تخلیه کالا ها هم اقدامات لازم را انجام دهند.

abanhome.com: گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت را از ما بخواهید.

hodablog.ir: هدا بلاگ | انجمن گفتگوی سیستم مدیریت محتوای هدا بلاگ

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 9 آبان 1400 بروزرسانی: 9 آبان 1400 گردآورنده: sahandblog.ir شناسه مطلب: 7946

به "تعهد شرکت های حمل ونقلی برای پرداخت به موقع کرایه ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعهد شرکت های حمل ونقلی برای پرداخت به موقع کرایه ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید