حاشیه هایی از شصت و پنجمین دوره جوایز گرمی سال 2023

به گزارش سهندبلاگ، شصت و پنجمین دوره جوایز گرمی برندگان سال 2023 خود را طی مراسمی که در شهر لس آنجلس ایالات متحده آمریکا برگزار گردید، معرفی کرد.

حاشیه هایی از شصت و پنجمین دوره جوایز گرمی سال 2023

به گزارش خبرنگاران، هری استایلز برای خانه هری به عنوان برنده جایزه آلبوم سال در جوایز گرمی 2023 اعلام شد. بعلاوه سامارا جوی برنده گرمی برای برترین هنرمند نو در مراسم گرمی 2023 شد.

در ادامه، شروین حاجی پور از ایران با آهنگ برای به عنوان برنده جایزه نو برترین آهنگ برای تغییر اجتماعی معرفی گردید.

این جایزه ای است که ظاهرا اکتبر گذشته به جوایز گرمی افزوده شده و در نخستین دوره به یک هنرمند جوان ایرانی داده شده است.

در سال های گذشته، هنرمندانی، چون کیهان کلهر و حمید سعیدی به عنوان عضو های گروه های برنده جایزه گرمی، نام ایران را در تاریخچه جایزه های گرمی ثبت نموده بودند. محمدرضا شجریان و حسین علیزاده نیز با آثاری، سابقه نامزدی در جایزه های گرمی را داشته اند.

در جریان شصت و پنجمین مراسم اهدای جوایز گرمی 2023، بیانسه با کسب چهار جایزه گرمی از جمله برترین ترانه R&B رکورد بیشترین دریافت جایزه را در تاریخ گرمی شکست. با احتساب جایزه هایی که بیانسه شب گذشته کسب کرد، تعداد کلی جایزه های گرمی این هنرمند به 32 جایزه رسید.

در این مراسم بعلاوه، ادل جایزه برترین اجرای پاپ را برای ترانه Easy on Me دریافت کرد و تعداد جایزه های گرمی خود را به 16 جایزه رساند. کندریک لامار نیز در سه شاخه برترین اجرای رپ، برترین ترانه رپ و برترین آلبوم رپ به عنوان برنده معرفی گردید.

در مراسم اهدای جوایز گرمی 2023، لیزو نیز جایزه برترین رکورد سال را برای About Damn Time به خود اختصاص داد. جایزه برترین ترانه سال نیز به بانی ریت برای Just Like That رسید. هری استایلز با کسب جایزه برترین آلبوم سال برای خانه هنری به جمع برندگان بزرگ شب گذشته پیوست.

منبع: فرارو
انتشار: 19 بهمن 1401 بروزرسانی: 19 بهمن 1401 گردآورنده: sahandblog.ir شناسه مطلب: 18744

به "حاشیه هایی از شصت و پنجمین دوره جوایز گرمی سال 2023" امتیاز دهید

1 کاربر به "حاشیه هایی از شصت و پنجمین دوره جوایز گرمی سال 2023" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حاشیه هایی از شصت و پنجمین دوره جوایز گرمی سال 2023"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید