خبرنگاران زندگی؛ تلاشی برای بهزیستن

به گزارش سهندبلاگ، سایت خبرنگاران زندگی به اسم یکی از زیرمجموعه های خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران، از امروز 14 مردادماه 1398 همزمان با سالگرد هشتاد و پنج سالگی این رسانه ملی، فعالیت رسمی خود را شروع کرد.

خبرنگاران زندگی؛ تلاشی برای بهزیستن

ما در خبرنگاران زندگی چند هدف مهم و چند خط قرمز خودساخته در فعالیت حرفه ای خود داریم، که در ادامه به مهم ترین آنها اشاره می گردد.

نخست اینکه شما به اسم سرمایه اصلی این رسانه نوپا در دامان یک خبرگزاری بزرگ و با تجربه، سرمایه اصلی ما محسوب می شوید و سعی داریم در قدم های بعدی در تکمیل سایت خبرنگاران زندگی از ظرفیت های مردمی در فراوری محتوا بهره ببریم.

دوم؛ در خبرنگاران زندگی قرار نیست محتوای زرد یا آنچه در رسانه های خارجی تحت اسم پاپاراتزی فراوری می گردد، فراوری گردد. رنگ ما سبز است، به نام و احترام زندگی و کاربرد آن برای همه مخاطبان.

سوم؛ خبرنگاران زندگی خود را در حوزه فراوری محتوا در جایگاهی قرار داده که سبک زندگی مرسوم را ملاک قرار دهد و درباره آن روایت کند و پیشنهاد دهد. قضاوت و تحمیل ایده هایی مربوط به زندگی شهفرایندان خط قرمز ماست.

چهارم؛ تمرکز سوژه ها در خبرنگاران زندگی بر مسائل و دغدغه های زندگی روزمره ایرانی ها خصوصا مردم در طبقه میانه جامعه است.

پنجم؛ ما در خبرنگاران زندگی تمرکزی بر خبر به مفهوم سنتی آن نداریم، همکاران ما در خبرگزاری خبرنگاران به طور کامل این مهم را برای مخاطب پاسخ می دهند. ما در خبرنگاران زندگی در پی گزارش ها و روایت هایی هستیم با موضوع زندگی.

ششم؛ خبرنگاران زندگی قدم های نخست خود را برمی دارد و فرایند تکمیل بخش های سایت هنوز در حال اجرا است؛ برهمین اساس مخاطبان می توانند نقدها و پیشنهادهای خود را زیر همین صفحه به صورت کامنت با ما درمیان بگذارند.

خبرنگاران زندگی تلاشی است برای بهزیستن!

dorezamin.com: دور زمین: سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده!

منبع: ایرنا زندگی
انتشار: 24 مهر 1400 بروزرسانی: 24 مهر 1400 گردآورنده: sahandblog.ir شناسه مطلب: 15525

به "خبرنگاران زندگی؛ تلاشی برای بهزیستن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران زندگی؛ تلاشی برای بهزیستن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید