سرمربی ماشین سازی نیامده برکنار شد، سرپرست تیم سرمربی شد!

به گزارش سهندبلاگ، به گزارش خبرنگاران، رفت و آمدها در تیم ماشین سازی همچنان ادامه دارد و مقاطع حضور سرمربیان در این تیم کوتاه و کوتاه تر می گردد تا جایی که آخرین برکناری رخ داده در این تیم، به حدود یک هفته بعد از انتصاب سرمربی رسید.

سرمربی ماشین سازی نیامده برکنار شد، سرپرست تیم سرمربی شد!

بعد از برکناری سعید اخباری سرمربی سابق ماشین سازی که در مقطع دوم حضورش در این تیم تنها یک بازی فرصت پیدا کرد و بعد از شکست مقابل استقلال از سمت خود کنار رفت، مجتبی خورشیدی به عنوان سرمربی جدید این تیم انتخاب و معرفی گردید.

اما مدت مسئولیت خورشیدی در ماشین سازی حتی کوتاه تر از مدت زمان اخباری بود و او بدون آنکه حتی یک بازی فرصت نشستن روی نیمکت این تیم را داشته باشد، برکنار شد.

در حالی که تیم ماشین سازی برای سفر به سیرجان آماده می شد، مدیرعامل تیم ماشین سازی در تماسی تلفنی به مدیر رسانه ای تیم ابلاغ می نماید که به سرمربی بگویند تیم را همراهی نکند، چون برکنار شده است.

بعد از این تصمیم عنوان شده که راهنمایی این تیم فعلاً به کاظم محمودی، سرپرست آن سپرده شده است. اما با این روندی که تغییرات در تیم انتهای جدولی ماشین سازی صورت می گیرد، معین نیست که عمر سرمربیگری وی در این تیم چقدر باشد.

ماشین سازی که پر رفت و آمدترین نیمکت لیگ فزونی را دارد هفته هاست در انتهای جدول رده بندی قرار گرفته است و شانس زیادی برای بقا در جدول ندارد. همچنین تراکتور دیگر تیم تبریزی که تحت مالکیت زنوزی قرار گرفته است هم از جمله تیم های پر رفت و آمد لیگ برتر است که رسول خطیبی سومین سرمربی این تیم از ابتدای فصل تا به امروز است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 5 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1400 گردآورنده: sahandblog.ir شناسه مطلب: 13273

به "سرمربی ماشین سازی نیامده برکنار شد، سرپرست تیم سرمربی شد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرمربی ماشین سازی نیامده برکنار شد، سرپرست تیم سرمربی شد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید