فوتبال دنیا، دلیل مشاجره کاستا و گریزمان در مصاف با بارسلونا چه بود؟

فوتبال دنیا - در جریان مصاف خانگی روخی بلانکو مقابل بارسلونا اتفاقی عجیب رخ داد. - اخبار ورزشی -

فوتبال دنیا، دلیل مشاجره کاستا و گریزمان در مصاف با بارسلونا چه بود؟

به گزارش خبرنگاران ، نشریه آس اسپانیا مدعی شد که دلیل پرخاش دیه گو کاستا مهاجم فوتبال اتلتیکومادرید آنتوان گریزمان در جریان بازی شنبه شب مقابل بارسلونا، ناراحتی او از دست هم تیمی اش به خاطر طرفداری از هموطن خود ساموئل اومتیتی در خط دفاعی بارسلونا بوده است.

کاستا از دقیقه 70 آن بازی چند بار با مدافع فرانسوی بارسلونا درگیری لفظی داشت. اومتیتی در آن مقطع از بازی کارت زرد داشت و مهاجم اتلتیکو سعی داشت تا او را از کوره به در ببرد تا کارت قرمز بگیرد. در آن مقطع اما آنتوان گریزمان سعی داشت که میان هم تیمی باشگاه و هم تیمی اش در تیم ملی فرانسه میانجیگری کند که این حرکت او به مذاق کاستا خوش نیامد. جدول رده بندی لالیگا

طبق ادعای برنامه پارتیدو ده واموس کاستا به گریزمان گفته است: من هم تیمی تو هستم نه او (اومتیتی) و گریزمان هم در پاسخ می گوید: دیوانه شده ای؟ با مشاهده این مشاجره، جرارد پیکه، مدافع بارسلونا هم وارد داستان شد تا هم تیمی اش در تیم ملی اسپانیا را آرام کند.

کدورت های میان کاستا و گریزمان اما خیلی زود و در جریان همان مسابقه تمام شد وقتی که گریزمان برای شرکت در شادی گل کاستا به بارسلونا به سمتش دوید و او را در آغوش گرفت، هر چند شادی کاستا و گریزمان خیلی دوام نداشت، چون تیم آنها در دقیقه آخر بازی گل خورد و پیروزی خانگی را با تساوی یک - یک عوض کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: بروزرسانی: 30 فروردین 1398 شناسه مطلب: 140

به "فوتبال دنیا، دلیل مشاجره کاستا و گریزمان در مصاف با بارسلونا چه بود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فوتبال دنیا، دلیل مشاجره کاستا و گریزمان در مصاف با بارسلونا چه بود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید