محسن ربیع خواه: یک خانواده شدیم و همه از پرسپولیس حساب می برند، حسرت تمام بازی هایی که از دست دادم را می خورم

به گزارش سهندبلاگ، محسن ربیع خواه هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: برای رسیدن به شرایط ایده آل و بازگشت به میدان لحظه شماری می کنم چرا که در این مدت حسرت تمام بازی های از دست داده را خوردم.

محسن ربیع خواه: یک خانواده شدیم و همه از پرسپولیس حساب می برند، حسرت تمام بازی هایی که از دست دادم را می خورم

به گزارش سهندبلاگ، محسن ربیع خواه که در آستانه بازگشت به میادین واقع شده است در گفت وگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس گفت: خدا را شکر بیشتر از 10 روز است که تمرینات را به طور کامل انجام می دهم. تمام کوشش خودم را می کنم که هر چه زودتر به شرایط ایده آل برسم و در خدمت تیم باشم.

وی درباره اینکه آیا تا بازی با السد به آمادگی کامل خواهد رسید، ادامه داد: همان طور که گفتم کوشش من برای همین است ولی اینکه در آمادگی کامل باشم، موضوعی است که کادر فنی تشخیص می دهد و فقط لحظه شماری می کنم که دوباره بتوانم در خدمت پرسپولیس باشم.

هافبک دفاعی سرخپوشان درباره اینکه از زمان آسیب دیدگی در کدام مرحله، سختی و دشواری بیشتری را متحمل شده است، خاطر نشان کرد: تمام مراحل خیلی سخت است. از لحظه مصدومیت با درد و استرسی که داشتم تا پس از آن که جراحی می شدم و باید منتظر نتیجه کار می ماندم و حالا که قرار است دوباره به فوتبال برگردم، این بازی نکردن خود به تنهایی سخت است. البته در تمام این مدت حتی یک لحظه این احساس را نداشتم که ممکن است نتوانم برگردم. مطمئن بودم که این مرحله را پشت سر می گذارم.

ربیع خواه در پاسخ به این سوال که حسرت کدام بازی از دست رفته را می خورد، توضیح داد: حسرت تمام این بازی ها را می خورم. بچه ها در این مدت به قدری خوب بودند و عالی کار کردند که دلت می خواست کنار آنها باز کنی. هر بار که تیم مشکل داشته باشد حسرت می خوری که نمی توانی کاری کنی.

وی درباره ارزیابی خود از وضعیت پرسپولیس یادآور شد: دیگر برای کسی جای تردید نیست که کادر فنی و بچه ها چقدر خوب و فوق العاده بودند. اینکه در دو پنجره نقل و انتقالات محروم باشی و اجازه ندهی تیم دچار افت بشود، یک اتفاق ساده و معمولی نیست. غلو نیست اگر بگوییم تک تک بچه ها در این مدت به اندازه دو نفر کوشش نموده اند. این اتفاقی که برای پرسپولیس روی داد، می توانست هر تیمی را از پا بیندازد ولی آنها تیم را تا اینجا آورده اند تا هنوز همه در ایران و آسیا از پرسپولیس حساب ببرند. بچه ها یکدل و هم قسم بودند. ما قبل از این، یک خانواده شدیم تا به موفقیت رسیدیم و بعد از محرومیتی که پیش آمد صمیمیت این خانواده بیشتر شد و هر کس بیشتر کوشش کرد تا این خانواده را بالا نگه دارد.

ربیع خواه درباره بروز آسیب دیدگی مشابه برای حسین ماهینی گفت: همه ناراحت شدیم ولی فکر می کنم هر کس که خودش این تجربه را داشته، حادثه را بهتر درک می نماید و به همین دلیل واقعا برای او ناراحت شدم. البته نیازی نیست من در این باره با او صحبت کنم، چون حسین یک بازیکن با تجربه است. این مسائل را خوب می شناسد و می داند چطور با این موضوع کنار بیاید. من هم امیدوارم او هر چه زودتر برگردد و دعا می کنم این اتفاق هم برای هیچ یک از بچه های ما و اصلا برای هیچ بازیکنی روی ندهد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 30 بهمن 1397 بروزرسانی: 31 فروردین 1399 گردآورنده: sahandblog.ir شناسه مطلب: 15

به "محسن ربیع خواه: یک خانواده شدیم و همه از پرسپولیس حساب می برند، حسرت تمام بازی هایی که از دست دادم را می خورم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محسن ربیع خواه: یک خانواده شدیم و همه از پرسپولیس حساب می برند، حسرت تمام بازی هایی که از دست دادم را می خورم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید