مورینیو: باید با محدودیت های خود کنار بیاییم، باشگاه نسبت به اخراج پلگرینی فرجام خواهی کند

به گزارش سهندبلاگ، سرمربی تیم فوتبال رُم گفت که اعضای این تیم باید با محدودیت های فعلی که با آن روبه رو هستند، کنار بیایند.

مورینیو: باید با محدودیت های خود کنار بیاییم، باشگاه نسبت به اخراج پلگرینی فرجام خواهی کند

به گزارش خبرنگاران، ژوزه مورینیو پس از پیروزی یک بر صفر جالوروسی مقابل اودینزه گفت: بازی بعد از شکست همواره از لحاظ احساسی سختتر است. فکر می کنم در 35 دقیقه نخست، کیفیتی بیشتر از چیزی که این فصل نشان داده بودیم، ارائه کردیم. مقابل تیمی که از لحاظ دفاعی بسیار منظم است، کنترل بازی را کاملاً در اختیار داشتیم.

وی با تمجید از عملکرد شاگردانش در 45 دقیقه نخست بیان نمود: ما فقط یک گل زدیم، اما فرصت های بیشتری داشتیم و توپ را به خوبی در زمین به چرخش درآوردیم. با آغاز نیمه دوم کنترل بازی را از دست دادیم، اما هنوز به صورت یک تیم بازی می کردیم. در سخت ترین لحظات مسابقه متحد ماندیم، فضاها را پوشش دادیم و توپ را از فضاهای خطرناک دور کردیم. بازی سخت اما خوبی را پشت سر گذاشتیم.

سرمربی رُم با اعتراض به اخراج لورنتزو پلگرینی در دقیقه 90 مسابقه گفت: با ساز و کار قانونی فوتبال ایتالیا آشنا نیستم، اما اگر بتوانیم به این اخراج اعتراض کنیم، باید کوشش خود را انجام دهیم. من شک دارم که کسی بگوید پلگرینی شایسته دریافت کارت زرد دوم بود. اگر راهی برای فرجام خواهی به این کارت وجود دارد، باید این کار را بکنیم تا او روز یکشنبه بازی کند.

الان به زمان و مسائل دیگری احتیاج داریم که نمی خواهم درباره آن با خبرنگاران صحبت کنم.، مورینیو ضمن بیان این جمله توضیح داد: ما کادر فنی فوق العاده ای داریم و من کوشش می کنم تجربه خودم را به تیم انتقال دهم. با این حال به زمان و مسئله دیگری احتیاج داریم که حالا نمی توانم درباره آن با رسانه ها صحبت کنم. مالکان دیوانه مانند شیوه ای که در اروپا می بینیم، نگران آینده نیستند و فقط برای فردا و پس فردا ابراز نگرانی می نمایند.

وی با بیان اینکه مدیران باشگاه رُم هم به زمان احتیاج دارند، اعلام کرد: این باشگاه باید صبر داشته باشد. طرفداران هم باید احساسات و انتظارات خود را کنترل و روی حمایت از تیم تمرکز نمایند. من این را دوست دارم. زمانی به سمت استادیوم المپیکو می آمدیم، شنیدیم که طرفداران پشت ما هستند؛ آنهم پس از یک شکست. این موضوع مهم است و ما باید با محدودیت ها و کیفیت فعلی تیم کنار بیاییم.

dorezamin.com: دور زمین: سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده!

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 24 مهر 1400 بروزرسانی: 24 مهر 1400 گردآورنده: sahandblog.ir شناسه مطلب: 15467

به "مورینیو: باید با محدودیت های خود کنار بیاییم، باشگاه نسبت به اخراج پلگرینی فرجام خواهی کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مورینیو: باید با محدودیت های خود کنار بیاییم، باشگاه نسبت به اخراج پلگرینی فرجام خواهی کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید