نحوه اجرای طرح ترافیک روز شنبه اعلام شد

به گزارش سهندبلاگ، به گزارش خبرنگاران، جزئیات اجرای طرح ترافیک روز شنبه چیست؟

نحوه اجرای طرح ترافیک روز شنبه اعلام شد

به نقل از مهر، هفته گذشته بود که سامانه های شهرداری تهران و تهران من دچار اختلال شد و بر همین اساس شهرداری تهران گفت که تا روز چهارشنبه نیازی به رزرو طرح ترافیک در سامانه تهران من وجود ندارد.

اما با توجه به شروع هفته تازه برای شهروندان این سوال به وجود می آید که نحوه رزرو طرح از روز شنبه و پس از انتها مهلت زمانی اطلاعیه شهرداری تهران چگونه خواهد بود.

عبدالمطهر محمدخانی با اشاره به چگونگی رزرو طرح ترافیک در روز شنبه 21 خردادماه گفت: نحوه رزرو طرح ترافیک در سامانه تهران من برای روز فردا همچون روزهای گذشته خواهد بود.

سخنگوی شهرداری تهران اعلام نمود: شهروندان تهرانی برای رزرو طرح ترافیک نیازی به ورود به سامانه تهران من ندارند و همچون روزهای گذشته ورود به طرح ترافیک الزامی به رزرو ندارد و هزینه ورود تهرانی ها به محدوده طرح ترافیک از کیف شهروندی آن ها کسر خواهد شد.

وی با اشاره به تغییر زمان طرح ترافیک با توجه به تغییر ساعت ادارات عنوان نمود: ساعت طرح ترافیک از روز شنبه تغییری نخواهد نمود.

محمدخانی اذعان کرد: هفته آینده شورای ترافیک برگزار می گردد تصمیماتی تازه در رابطه با تغییر ساعت طرح ترافیک در آن شورا اتخاذ خواهد نمود.

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 25 تیر 1401 بروزرسانی: 25 تیر 1401 گردآورنده: sahandblog.ir شناسه مطلب: 17549

به "نحوه اجرای طرح ترافیک روز شنبه اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نحوه اجرای طرح ترافیک روز شنبه اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید