وزارت دادگستری آمریکا به ترامپ در پرونده رسوایی اخلاقی او مصونیت اعطا می نماید

به گزارش سهندبلاگ، وزارت دادگستری آمریکا میخواهد با استناد به یک ماده قانونی، دونالد ترامپ را از محاکمه بر سر یک پرونده غیر اخلاقی مبرا کند.

وزارت دادگستری آمریکا به ترامپ در پرونده رسوایی اخلاقی او مصونیت اعطا می نماید

به نقل از پهیل، وزارت دادگستری آمریکا میخواهد به دونالد ترامپ بر سر یکی از پرونده های فساد اخلاقی خود مصونیت قضایی اعطا کند.

در یک سند دادگاهی جدید وزارت دادگستری آمریکا اعلام نموده باید دونالد ترامپ در دعوی افترا تجاوز ژان کارول، نویسنده آمریکایی مصونیت دریافت کند.

در دادخواست تجدیدنظری که در دادگاه ایالتی منطقه منهتن ارائه شد وزارت دادگستری آمریکا اینگونه استدلال کرد که رئیس جمهور باید به عنوان کارمند دولت طبقه بندی گردد و وزارت دادگستری به جای او در صندلی متهم قرار گیرد. بنا به استدلال وزارت دادگستری آمریکا، ترامپ تحت قانون وست فال باید مصونیت از محاکمه دریافت کند.

روزنامه ایندیپندنت سال 2019 گزارش داد الیزابت ژان کارول اعلام نموده است که رئیس جمهور آمریکا حدود دو دهه پیش (اواخر سال 1995 و اوایل سال 1996) او را در اتاق پرو یک فروشگاه زنجیره ای عظیم در نیویورک مورد آزار و اذیت جنسی قرار داده است. این زن خبرنگار که هم اکنون 76 ساله است، گفت: آقای ترامپ در داخل اتاق پرو فروشگاه برگدورف گودمن در نیویورک به من حمله کرد. زمانی که اتاق پرو بسته شد، او مرا مورد آزار و اذیت جنسی قرار داد. من در آن موقع 52 ساله بودم.

ترامپ در واکنش به این موضوع گفت: اول اینکه از این مدل زن ها خوشم نمی آید، دوم اینکه به هیچ وجه چنین اتفاقی نیفتاده است. هرگز اتفاق نیفتاد. او کاملا دروغ می گوید. من هیچ چیز درباره او نمی دانم. هیچ چیز درباره این زن نمی دانم. واقعا وحشتناک است که مردم چنین اظهاراتی را به زبان می آورند.

رئیس جمهور آمریکا در حالی این مسئله را تکذیب می نماید که تا به امروز زنان و دختران زیادی او را به آزار و اذیت جنسی متهم نموده اند. در طول رقابت های انتخاباتی 2016، دستکم 16 زن او را به آزار جنسی متهم کردند.، باشگاه خبرنگاران

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 28 بهمن 1399 بروزرسانی: 28 بهمن 1399 گردآورنده: sahandblog.ir شناسه مطلب: 12229

به "وزارت دادگستری آمریکا به ترامپ در پرونده رسوایی اخلاقی او مصونیت اعطا می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وزارت دادگستری آمریکا به ترامپ در پرونده رسوایی اخلاقی او مصونیت اعطا می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید