کسب و کار

پشت پرده تسهیلات نجومی برای یک مال ، اعطای وام 17 هزار میلیاردی بدون پشتوانه ، بار مالی زیان یک بانک بر دوش دولت

صورت مالی حسابرسی شده سال 1397 یک بانک، پنجشنبه شب پس از یک سال تأخیر منتشر شد. گزارشی که از تخلفات گسترده در اعطای تسهیلات نجومی به هلدینگ ایران مال خبر می داد.

3 مهر 1399

ایجاد کسب و کار در روستاها با ره اندزی خانه های کار و فرهنگ روستایی

به گزارش خبرنگار خبرنگاران در آذربایجان غربی، داشخانه، آخرین روستا درحوزه شهرستان مهاباد است، روستایی که بعنوان یکی از 10 روستای برتر کشور در حوزه کتابخوانی معرفی گردید و کتابخانه آن از 8 سال پیش شروع به کار کرد.

30 شهریور 1399

آمار قربانیان قرص برنج در کشور بالا رفت ، 3 استان در صدر

919 نفر در کشور سال گذشته بر اثر مسمومیت با قرص برنج جان خود را از دست دادند. این رقم در مقایسه با سال قبل آن (سال 97) که آمار تلفات 825 نفر بود، 11.4 درصد بیشتر شده است.

20 شهریور 1399

گردشگری الکترونیک، گام بلندی برای توسعه

انسان نیازهای متعددی دارد که یکی از آنها مسافرت و جهان گردی است. سیر و سفر از زمینه های اصلی ظهور تمدن و مهم ترین عامل در ارتباط فرهنگ ملت ها و کشف سرزمین های جدید است.

16 شهریور 1399

منصوری و یک پنجره در رومانی؛ پریدن یا پرتاب شدن؟

خبرنگاران: مرگ قاضی منصوری، کسی که سال ها احکام سنگین برای اهالی رسانه صادر نموده بود، به شکلی سینمایی و مشکوک در رومانی رقم خورد، درست وقتی که همه منتظر بازگشتش بودند، مهم ترین مساله این است که این خودکشی بود یا...؟ این مطلب را بخوانید.

30 مرداد 1399

گرامیداشت 120 سالگی جادوی مرسدس بنز

وب سایت پدال: کمپانی های زیادی نیستند که سالگرد یک صد سالگی خود را جشن بگیرند، اما مرسدس بنز جزو این دسته نیست. اگرچه 135 سال از زمان تغییر حمل ونقل با بنز پتنت موتور واگن می گذرد، اما این خودروساز در هفته جاری سالگرد متفاوتی را جشن می گیرد و آن هم 120 سالگی...

29 مرداد 1399

برکناری دادستان نیویورک سهام هال بانک ترکیه را افزایش داد

خبرنگاران: در پی برکناری دادستان نیویورک توسط دونالد ترامپ، سهام هالک بانک ترکیه 9 درصد افزایش یافت.

28 مرداد 1399

موافقت سازمان محیط زیست با شماره گذاری تاکسی های یورو 4

بر اساس قانون هوای پاک ورود خودروهای یورو 4 به چرخه حمل و نقل ممنوع است اما سازمان حفاظت محیط زیست که پیش از این بر ارتقای استاندارد خودروها به یورو5 اصرار داشت با شماره گذاری حدود 2200 تاکسی نوساز یورو4 موافقت کرده است. معاون محیط زیست انسانی این سازمان...

18 مرداد 1399

اعلام زمان بازگشایی مرزهای ایران به روی گردشگران خارجی

ایسنا/ براساس سخنان مدیرکل بازاریابی و تبلیغات گردشگری، زمان بازگشایی مرزهای ایران به روی گردشگران خارجی معین شد.

15 مرداد 1399

جشن فارغ التحصیلی روباتیک در مالزی

دانشگاهی در مالزی میخواهد مراسم جشن فارغ التحصیلی دانشجویان را به شکل روباتیک برگزار کند. در این مراسم روبات ها به منظور مقابله با شیوع کرونا در صحنه حاضر شده و مدرک عالی دانشگاه را به نمایندگی از تک تک فارغ التحصیل ها تحویل می گیرند.

13 مرداد 1399

3 سال محرومیت در ثبت نام خودرو با درج اطلاعات غلط

خبرنگاران : سرپرست امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: متقاضیانی که در مرحله ثبت نام برای فروش فوق العاده با اطلاعات غلط، ثبت کنند تا سه سال اجازه شرکت در هیچ طرح خودرویی را نخواهند داشت.

13 مرداد 1399

خبرنگاران تاخیر در اجرای طرح ها تیتر اول روزنامه های هرمزگان

بندرعباس-خبرنگاران- روزنامه های هرمزگان یازدهم خردادماه99 با تیترهایتاخیر در افتتاح میدان جدید میوه و تره بار بندرعباس جایز نیست وتسریع در عملیات احداث بیمارستان 531 تختخوابی بندرعباس روی پیشخوان دکه ها آمدند.

12 مرداد 1399

نحوه رسیدگی به صورت حساب های غیرواقعی مؤدیان مالیاتی

امیدعلی پارسا رئیس کل سازمان امور مالیاتی با صدور بخشنامه ای نحوه رسیدگی به صورت حساب های غیرواقعی مؤدیان مالیاتی را اعلام نمود.

11 مرداد 1399

کرونامحرکی برای تحول اقتصاد دیجیتال

کرونا بواسطه اختلال در زنجیره تأمین و دسترسی پایدار به نهاده های تولید، تغییر (کاهش) در بخش عرضه اقتصاد (تولید و واردات) وکاهش عرضه نیروی کار و در نتیجه تعطیلی موقت فعالیت ها و کسب وکارها به افت فعالیت های اقتصادی منجر شده است. به گونه ای که سال پیش رو به...

5 مرداد 1399

همدان در موضوع سیل نوروز 1398 بسیار خوب عمل کرد

رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: همدان در موضوع سیل نوروز 1398 بسیار خوب عمل کرد، سیل به بیش از 2 هزار واحد مسکن مددجویی آسیب زد و نزدیک به یک هزار و 100 واحد را به طور کامل تخریب کرد.

3 مرداد 1399

طرح ممنوعیت رفت وآمد 3 روزه در اردن

اردن از اجرای سه روزه طرح ممنوعیت رفت وآمدها در این کشور از بامداد امروز (پنج شنبه) خبر داد.

3 مرداد 1399

راپینو باز هم به ترامپ حمله کرد!

در تازه ترین فصل از داستان نقدها شدید اللحن مگان راپینو از دونالدو ترامپ، ستاره تیم ملی فوتبال بانوان آمریکا، رئیس جمهور این کشور را فردی معرفی کرد که کاری جز منفور کردن خود انجام نمی دهد.

2 مرداد 1399

شرط مهم پرداخت حقوق از خرداد ، جزئیات نحوه پرداخت حقوق کارکنان

طبق قانون از خرداد پرداخت های کارکنان فقط بعد از ثبت اطلاعات در سامانه کارمند ایران انجام می شود. این درحالی است که با وجود اتمام مهلت مشخص شده، تا به امروز سازمان اداری و استخدامی گزارشی در مورد شرایط عملکرد دستگاه ها در درج اطلاعات در سامانه ارائه نکرده...

2 مرداد 1399

انتقاد سندرز از بحران بیکاری و قرنطینه تجملی ثروتمندان در آمریکا

سناتور ارشد آمریکایی با اشاره به اقتصاد متقلبانه و نابرابر آمریکا گفت که کارگران در این کشور مجبور به بازگشت به کار هستند اما ثروتمندان در خانه های اعیانی خود در قرنطینه به سر می برند.

1 مرداد 1399

خبرنگاران روابط عمومی رکن کلیدی در کارآمدی سازمان است

قم - خبرنگاران - استاندار قم در پیامی به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی، بیان نمود: روابط عمومی از ارکان کلیدی در راستا مطلوبیت و کارآمدی سازمان است.

21 تیر 1399
تعداد: (130)