استارتاپ

نقشه ای پویا که تاریخ جهان را به شما خواهد آموخت!

مرور تاریخ جهان در کمترین زمان ممکنوب سایت Chronas به شما اجازه می دهد در یک نقشه پویا به تاریخ کشورهای مختلف و اتفاقات رخ داده در طول زمان دسترسی داشته باشید.

14 خرداد 1401

مالک بزرگ ترین یونیکورن فناوری جهان&hellip؟

بایت دانس که در سال 2012 در چین راه اندازی شده، در صدر یونیکورن های جهان قرار گرفته است. این استارتاپ یک شرکت مبتنی بر فناوری هوش مصنوعی است که طیف متنوعی از سیستم عامل های محتوایی را در حوزه های آموزش و سرگرمی ارائه می کند و الهام بخش مردم زیادی با زبان...

9 آبان 1400

موج جدید استارتاپ های یونیکورن در راهند

مطابق تحقیقی که مؤسسه تحقیقاتی CB Insights برای نیویورک تایمز انجام داده است، به نظر می رسد استارتاپ های بعدی که در عرصه کسب وکارهای یونیکورن قدم می گذارند، بیشتر بر حوزه نرم افزار و صنایع خاص تری مانند مزارع، بانک ها و علوم زیستی تمرکز دارند

9 آبان 1400

8 میلیون دلار سرمایه برای توسعه اپلیکیشن کاریابی

استارتاپ اَپنا که اپلیکیشنی با هدف کمک به کارگران هندی فقیر برای یافتن کار در بحبوحه شرایط سخت قرنطینه دارد، پیروز شد برای توسعه فعالیتش هشت میلیون دلار سرمایه از سوی گروهی از سرمایه گذاران جمع کند.

9 آبان 1400

سفرهای دولت آمریکا در آینده با هواپیمای مافوق صوت انجام خواهد شد

به تازگی اداره حمل ونقل هوایی ریاست جمهوری و نهادهای اجرایی نیروی هوایی ایالات متحده آمریکا قرار دادهایی با دو شرکت طراح هواپیمای فراصوت قرارداد منعقد نموده تا توسعه این نوع هواپیماها سریع تر صورت بگیرد و بتواند در پروازهای آینده دولت آمریکا استفاده...

9 آبان 1400

برگزاری هفته جهانی فضا در شرایط کرونایی

هفته جهانی فضا سال جاری با شعار ماهواره ها زندگی را بهتر می نمایند به دلیل شیوع گسترده ویروس کرونا به شکل دیگری برگزار خواهد شد؛ به گونه ای که به گفته دبیر هفته جهانی فضا در ایران ترویج علم فضا در این هفته عمدتا در بستر مجازی صورت خواهد گرفت.

9 آبان 1400

نجات طرح های نیمه تمام با تأمین اقتصادی مبتنی بر قرارداد

تأمین اقتصادی مبتنی بر قرارداد (فکتورینگ) از جمله ابزارهای جدید و کاربردی تأمین اقتصادی در جهان است و می تواند راه حل مناسبی برای حل معضل تامین وثیقه برای دریافت تسهیلات اقتصادی از نظام بانکی کشور باشد.

9 آبان 1400

راه میانبر رشد کسب وکار

وقتی حرف از هکرها و هک کردن است، ذهنیتی از دسترسی غیرمجاز به اطلاعات و سوءاستفاده از این اطلاعات برایمان ایجاد می شود.

9 آبان 1400

راهنمای روابط عمومی و بازاریابی به سبک جف بزوس و آمازون

حمید جعفری متخصص روابط عمومی و ارتباطات بازاریابی در دنیای اقتصاد نوشت: جف بزوس در البوکرکی نیومکزیکو ایالات متحده متولد و در هوستون تگزاس عظیم شد. بزوس بعد در رشته های برق و کامپیوتر تحصیل کرد و بین سال های 1986 تا 1994 به اسم یک سرمایه گذار بانکی در وال...

9 آبان 1400

پارادایم فعالیت های استارتاپی باید تغییر کند

دبیر شورای عالی فضای مجازی کشور از واحدهای فناورانه، شتاب دهنده و استارتاپ استودیوهای فعال در مرکز رشد و نوآوری دانشگاه علامه طباطبایی بازدید کرد.

9 آبان 1400

فروش آنلاین گوشت در گوشتالو

به دلیل واسطه هایی که در این بازار وجود دارد، قیمت نهایی برای مشتری نهایی افزایش می یابد. ما در گوشتالو به دنبال این هستیم که هم گوشت سالم و تازه و هم با قیمت رقابتی نسبت به بازار را به دست مشتریان برسانیم.

9 آبان 1400

صندوق پژوهش و فناوری حوزه نفت راه اندازی می گردد

رئیس هیات عامل صندوق نوآوری و شکوفایی گفت: صندوق پژوهش و فناوری صنعت نفت با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی در راستای ارائه تسهیلات به شرکت های دانش بنیان این حوزه راه اندازی می گردد.

9 آبان 1400

مچ بندی برای پیشگیری از گسترش کروناویروس

یک استارتاپ، نوعی مچ بند ابداع کرده که از تماس دست کاربر با صورت پیشگیری می کند.

9 آبان 1400

کمیته تخصصی هیئت مقررات زدایی فعالیت اسنپ دکتر را بلامانع دانست

بر اساس تصمیم کمیته تخصصی هیئت مقررات زدایی فعالیت اسنپ دکتر بلامانع اعلام شده و این اپلیکیشن مجاز است، با همکاری آزمایشگاه های فیزیکی، نقش تسهیل گری را در انجام آزمایش های کرونا داشته باشد و اقدام به انجام تست کرونا کند.

9 آبان 1400

4 مرکز تحقیقاتی دانشگاه آزاد اسلامی سمنان چه مأموریت هایی دارند؟، پیشتازی در انجام طرح های برون دانشگاهی

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان از فعالیت چهار مرکز تحقیقاتی در این دانشگاه خبر داد و گفت: در 6 ماه گذشته هفت طرح برون دانشگاهی منعقد کرده و چهار طرح برون دانشگاهی آماده انعقاد داریم.

9 آبان 1400

راهکارهای برون رفت تاسیسات گردشگری ایران از بحران های ناشی از شیوع بیماری کرونا

صنعت گردشگری دارای ظرافت و پیچیدگی های خاص خود است، به گونه ای که ساختار این صنعت در هنگام بروز هرگونه بحران نظیر بحران های طبیعی، بهداشتی، سیاسی و حتی مالی بسیار حساس، شکننده و آسیب پذیر است.

9 آبان 1400

دوشنبه های استارتاپی، فرصتی جدید برای ایده های پول ساز

صندوق نوآوری و شکوفایی در ساختار هم سرمایه گذاری خود به منظور افزایش انعطاف پذیری و حمایت حداکثری از اکوسیستم نوآوری کشور و ظرفیت سازی نهادی در این اکوسیستم، مدلی را طراحی نموده است که علاوه بر تأمین اقتصادی قابل توجه، ورود حداقلی در بنگاه داری و امور...

9 آبان 1400

ایرانسل با 5G به اینوتکس 2021 می رود

ایرانسل با حضور در نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری اینوتکس (INOTEX 2021)، آخرین دستاورد های خود در راه اندازی شبکۀ نسل پنج تلفن همراه (5G) و نقش فناوری های نوین ارتباطی در تحول دیجیتال را با حاضران به اشتراک می گذارد.

9 آبان 1400

معاونت گردشگری سازمان میراث فرهنگی و معاونت توسعه کارآفرینی وزارت کار تفاهم نامه امضا کردند

تفاهم نامه همکاری با موضوع استارت آپ و ایده های خلاق در حوزه گردشگری به امضای معاونت گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و معاونت توسعه کارآفرینی وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی رسید.

24 مهر 1400

واقعیت افزوده در مراکز فرهنگی

تور واقعیت افزوده مرکز کندی با استفاده از اپلیکیشن تور مرکز کندی امکان پذیر است. بازدید کنندگان این مرکز می توانند از این برنامه برای اسکن کدها در 9نقطه استفاده کنند.

24 مهر 1400
تعداد: (48)