اتحادیه املاک و طرح مسکن بانک ملی

به گزارش سهندبلاگ، رئیس و نایب رئیس اتحادیه مشاوران املاک تهران می گویند: طرح ویژه مسکن بانک ملی ایران می تواند افزون بر شکستن انحصار دربخش تسهیلات مسکن، به ایجاد رونق مناسب در بازارمسکن یاری کند.

اتحادیه املاک و طرح مسکن بانک ملی

جهت دریافت خدمات پتینه کاری چیست با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

مصطفی قلی خسروی رئیس این اتحادیه، گفت: سود تسهیلات مسکن بانک ملی ایران 17.5 درصد و کم تراز نرخ مصوب شورای پول و اعتبار است که به جذابیت این طرح می افزاید.

وی اظهارکرد: سرعت و راحت بودن درپرداخت تسهیلات مسکن اهمیت دارد وخوشبختانه بانک ملی ایران دراین باره تمهیداتی مناسب اندیشیده است.

نایب رئیس اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران نیز با تاکید براین که طرح ویژه مسکن بانک ملی ایران می تواند قدرت خرید مردم را افزایش دهد، گفت: البته با اجرای چنین طرحی بلافاصله نباید ایجاد تحولی بزرگ در بازار مسکن را انتظارداشت.

حسام عقبایی با بیان این که درطرح ویژه مسکن بانک ملی ایران هر کس می تواند با توجه به میزان درآمدش ،مدت زمان تسهیلات دریافتی تسهیلات را تعیین کند،توضیح داد: این طرح می تواند درسایر بانک ها نیزاجرا گردد تا مردم بتوانند دربازار رقابتی، از این تسهیلات استفاده نمایند.

در طرح ویژه مسکن بانک ملی ایران ، متقاضیان می توانند با هر 182 میلیون ریال سپرده گذاری به ازای هرماه ماندگاری، یک برگ اوراق حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن دریافت نمایند که هر برگ اوراق قابل تبدیل شدن به پنج میلیون ریال تسهیلات با نرخ سود 17.5 درصد است

سقف تسهیلات انفرادی درتهران برای هرنفر 600 میلیون ریال به همراه 100 میلیون ریال تسهیلات جعاله است و زوج هامی توانند تا سقف یک میلیارد و 200میلیون ریال ازاین تسهیلات استفاده نمایند.

منبع: پیام دلتا
انتشار: 8 اسفند 1398 بروزرسانی: 31 فروردین 1399 گردآورنده: sahandblog.ir شناسه مطلب: 6369

به "اتحادیه املاک و طرح مسکن بانک ملی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اتحادیه املاک و طرح مسکن بانک ملی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید