تفاهم نامه همکاری مشترک بین جامعه اسلامی کارگران و شرکت بیمه رازی منعقد شد

به گزارش سهندبلاگ، خبرگزاری خبرنگاران- با هدف ترویج فرهنگ بیمه و حمایت از کارآفرینان طی تفاهمی با حضور علی جباری- مدیرعامل شرکت بیمه رازی و احمد کرمی- دبیرکل جامعه اسلامی کارگران، تفاهم نامه همکاری مشترک منعقد کردند.

تفاهم نامه همکاری مشترک بین جامعه اسلامی کارگران و شرکت بیمه رازی منعقد شد

به گزارش خبرنگاران، جامعه اسلامی کارگران و شرکت بیمه رازی به عنوان اولین شرکت بخش خصوصی صنعت بیمه تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

در این جلسه که با حضور آقای احمد کرمی- دبیرکل جامعه اسلامی کارگران و دکتر علی جباری- مدیرعامل شرکت بیمه رازی برگزار گردید، دکتر علی جباری- مدیرعامل شرکت بیمه رازی، با اشاره به جایگاه قابل توجه شرکت بیمه رازی در صنعت بیمه کشور گفت: بیمه رازی به عنوان اولین شرکت بخش خصوصی صنعت بیمه همیشه در پی ارائه خدمات به روز و نوآورانه است.

او ادامه داد: بیمه رازی با تکیه بر شبکه نمایندگی وسیع در سراسر کشور آمادگی دارد تا پوشش های بیمه ای مناسبی را در اختیار کارگران عزیز قرار دهد.

مدیرعامل بیمه رازی گفت: بیمه رازی هیچگاه ارائه خدمات را فدای نرخ نکرده و در امضای قراردادهای همکاری ارائه خدمات نوین، به روز و مورد تائید بیمه گزاران را بر هر موئلفه مالی ارجح دانسته است.

بر اساس این گزارش، این تفاهم نامه همکاری با هدف ارتقاء و ترویج فرهنگ بیمه و افزایش ضریب نفوذ آن با بهره گیری از ظرفیت های جامعه اسلامی کارگران و اعضای آن با رویکرد کارآفرینی منعقد شد.

در این تفاهم نامه که توجه ویژه ای به بیمه های عمر شده است، برای اعضای جامعه اسلامی کارگران، بیمه هایی همانند مسئولیت، مهندسی، باربری، آتش سوزی، بلایای طبیعی و حوادث پیش بینی شده است

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 8 بهمن 1400 بروزرسانی: 8 بهمن 1400 گردآورنده: sahandblog.ir شناسه مطلب: 16304

به "تفاهم نامه همکاری مشترک بین جامعه اسلامی کارگران و شرکت بیمه رازی منعقد شد" امتیاز دهید

1 کاربر به "تفاهم نامه همکاری مشترک بین جامعه اسلامی کارگران و شرکت بیمه رازی منعقد شد" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تفاهم نامه همکاری مشترک بین جامعه اسلامی کارگران و شرکت بیمه رازی منعقد شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید