اخبار صنعت

هنوز اعتماد کامل نسبت به کارآفرینی زنان وجود ندارد

عضو هیات رئیسه اتاق تهران با بیان اینکه فرصت های بازار به وسیله کشف نیازهای مصرف کننده، که تاکنون ناشناخته باقی مانده اند یا از راهنمایی نوآوری مصرف کننده به وجود می آیند، گفت: باید این فرصت ها را شناسایی و در جهت تامین آن ها اقدام کرد تا به سودآوری رسید.

1 اردیبهشت 1398

آنالیز تبعات الحاق به کنوانسیون پاریس در کمیسیون کشاورزی

علی محمد شاعری در مصاحبه با خبرنگاران در خصوص روند آنالیز لایحه الحاق به معاهده پاریس گفت: این لایحه یکبار در کمیسیون کشاورزی مورد آنالیز نهاده شد و به صحن علنی مجلس ارسال شد ولی به دلیلی ایراداتی که داشت مجددا به کمیسیون بازگشت.

30 فروردین 1398

عزیز فریسات سرمربی موقت فولاد خوزستان شد

عزیز فریسات تا انتخاب سرمربی قطعی به عنوان سرمربی موقت تیم فوتبال فولاد خوزستان انتخاب شد.

24 فروردین 1398

باید برای فقدان آرامستان در پردیس چاره اندیشی گردد

به گزارش خبرنگاران، حسن لاله صبح شنبه در نشست پرسش و پاسخ نمایندگان مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی با شهروندان که با حضور رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر پردیس، شهردار پردیس، فرماندار شهرستان، مسئولان سایر دوایر دولتی...

18 فروردین 1398

بهره برداری از سه کانون تأمین آب آشامیدنی وکشاورزی درمناطق عشایری

به گزارش خبرنگاران، عبدالرحیم رحیمی بعدازظهر سه شنبه در نشست تسهیل گری پروژه های منابع طبیعی و آبخیزداری گچساران اضافه نمود: تمهیدات مطلوبی در راستای تأمین آب آشامیدنی و کشاورزی در مناطق عشایری این شهرستان صورت گرفته است.

13 فروردین 1398

محافظه کاری سینمای ایران ، کمدی را جدی نگرفتیم

ابوالحسن داودی با تاکید براینکه ژانر کمدی در سینمای ایران هیچ گاه جدی گرفته نشده است، گفت: برای ساخت یک فیلم پرمخاطب با کیفیت استاندارد باید از سد سانسورهای متعدد رد شد و برای اینکه فیلمی ساخته گردد که هم رنگ و بوی سفارشی نداشته باشد و علاوه بر استقبال...

21 اسفند 1397

سرمایه گذاران بخش خصوصی در کردستان باید حمایت شوند

به گزارش خبرنگاران، بهمن مرادنیا شامگاه دوشنبه در سومین جلسه شورای معادن استان کردستان، اظهارداشت: انتظار می رود اگر معادنی وجود دارد که به هر دلیلی دچار رکود شده اند و می توان با واگذاری به سرمایه گذاری دیگر آن را فعال کرد، باید این کار صورت گیرد.

20 اسفند 1397

ارائه 50 مقاله علمی در کنفرانس بین المللی گل محمدی دانشگاه کاشان

دبیر علمی برگزاری کنفرانس بین المللی گل محمدی با عنوان Rosa damacsena 2018 از ارائه 50 مقاله علمی از محققان و پژوهشگران سراسر کشور در این کنفرانس اطلاع داد.

14 اسفند 1397

تأکید فرماندار مانه و سملقان بر تأمین زیرساخت های گردشگری

فرماندار مانه و سملقان با اشاره به اینکه صنعت گردشگری یکی از موضوعاتی است که می تواند محور توسعه قرار بگیرد، بر لزوم فراهم آوردن زیرساخت های گردشگری در این شهرستان تاکید نمود.

7 اسفند 1397

400 دشت کشور در زمینه برداشت آب ممنوعه اعلام شد

به گزارش خبرنگاران، جهانگیر حبیبی عصر امروز در نشست مشترک مدیران و کارشناسان شرکت آب منطقه ای یزد با مسئولان قضایی استان یزد گفت: وضعیت بارش ها در کشور هر سال نسبت به سال قبل با کاهش روبرو است و این امر استمرار خشکسالی در بسیاری از مناطق کشور را رقم زده...

4 اسفند 1397

کارخانه تسلا در کالیفرنیا طعمه حریق شد ، خسارات جانی گزارش نشده است

کارخانه تسلا در کالیفرنیا دچار حریق شد، این اتفاق صبح امروز رخ داد و هیچ گزارشی مبنی بر خسارات جانی در این سامانه ثبت نشده است.

28 بهمن 1397

شروع سی و یکمین دوره رقابت های لیگ برتر هندبال از روز پنجشنبه

هفته اول از سی و یکمین دوره رقابت های لیگ برتر هندبال باشگاه های کشور از روز پنجشنبه شروع خواهد شد.

26 بهمن 1397

تشریح شرایط معادل سازی واحدهای آموزشی دانشگاه علم وصنعت

معاون آموزشی دانشگاه علم و صنعت کیفیت آموزشی را یکی از مهم ترین سیاست های این دانشگاه مطرح نمود و گفت: روند معادل سازی واحدهای آموزشی دانشجویان علم و صنعت نیز با توجه به شرایط و رویکرد کیفی نگری صورت می گیرد.

26 بهمن 1397