تمام نژادها و شخصیت های ارباب حلقه ها در پوسترهای حلقه های قدرت

به گزارش سهندبلاگ، پوسترهای شخصیت های حلقه های قدرت چه چیزی درباره سریال تلویزیونی آینده آمازون، ارباب حلقه ها برای گفتن دارند؟ سریال تلویزیونی ارباب حلقه ها که مراحل تولیدش از سال 2017 و با بودجه ای کلان شروع شده، برای مدت ها روندی بسیار پنهانی داشت اما این اواخر، جزئیات قابل توجهی از آن منتشر شده است.

تمام نژادها و شخصیت های ارباب حلقه ها در پوسترهای حلقه های قدرت

این سریال که اکنون حلقه های قدرت نام گذاری شده است، در عصر دوم سرزمین میانه جریان دارد. اگرچه چندین تصویر از تبلیغات اولیه نیز نشان از عصر اول تالکین و قبل از آن دارند. همان طور که از عنوان پیداست، حلقه های قدرت حول محور خلق حلقه افسانه ای سائورون و دیگر نمونه های مشابه و جادویی آن است که برای همواره سرنوشت همه گونه های موجود در سرزمین میانه را تغییر دادند.

شخصیت های حلقه های قدرت هم چنان اسرارآمیز هستند. تعداد زیادی بازیگر تازه برای حضور در این سریال معرفی شده اند اما عده بسیار کمی از آن ها در حال حاضر به طور رسمی نقشی معین دارند و فقط می دانیم که مورفید کلارک نقش گالادریل را بازی می نماید. عنوان حلقه های قدرت نشان می دهد که قطعا سائورون در بعضی بخش ها ظاهر می گردد و تعداد زیاد بازیگران این نوید را می دهد که مجموعه ای از نژادهای تخیلی از اسطوره های تالکین نیز به نمایش درخواهند آمد اما بقیه ماجرا فعلا یک راز است.

آمازون چندین پوستر از شخصیت ها را به تازگی و پیش از انتشار سریال در تاریخ 2 سپتامبر منتشر نموده است. همه پوسترها به طور مرموزی تصاویری از چندین دست هستند اما به هر حال، چند سرنخ از میان آن ها قابل استخراج است. پس با هم به همه شخصیت ها، نژادها و مکان های مورد اشاره پوسترهای تبلیغاتی تازه ارباب حلقه ها: حلقه های قدرت می پردازیم.

اولین تصویر سائورون در حلقه های قدرت

او به راحتی در میان پوسترهای ارباب حلقه ها: حلقه های قدرت، برجسته و تنها کاراکتری است که زره سیاه زمخت به تن دارد. تقریبا با اطمینان می توان گفت که این بدن و دست ها متعلق به سائورون در پوشش همیشگی خود است. سائورون به عنوان مغز متفکر و فرد پشت پرده حلقه های قدرت، نقش مهمی را در این سریال تلویزیونی آمازون بازی خواهد نمود و او در این جا فرم فیزیکی ابتدایی خود را در عصر دوم حفظ نموده است و فعلا آن چشم آتشین و دنیا بین فیلم های ارباب حلقه ها را در اختیار ندارد. اما سر او هنوز معین نیست و به همین دلیل به هر حال، ذره ای شک درباره هویت این شرور در دل مخاطب باقی می ماند. اگر داستان حلقه های قدرت به عصر اول هم بپردازد، این دستکش سیاه می تواند متعلق به مورگوث، استاد سائورون و ارباب تاریکی اصلی سرزمین میانه باشد. این دست هم چنین می تواند متعلق به یک نازگول باشد که به فردی فاسد تبدیل شده است. با این حال، این پوستر به احتمال زیاد، اولین تصویر سائورون در ارباب حلقه ها: حلقه های قدرت است.

ارجاع به اولین عکس رسمی حلقه های قدرت

داستان ارباب حلقه ها: حلقه های قدرت عمدتا در عصر دوم می گذرد. به همین دلیل، اولین عکس رسمی سریال که دو درخت والینور را نشان می داد که مدت ها قبل به وسیله مورگوث و انگولیانت نابود شده بودند، همه را مات و مبهوت کرد. این پوستر حلقه های قدرت نیز به دو درخت اشاره دارد که در هم تنیده شده اند و به ترتیب نشان دهنده لورلین و تلپریون هستند. شخصیتی که شمشیر را در دست دارد شاید یک الف اولدور یا نامنورایی باشد.

کدام شهر بر روی عصا نقش بسته است؟

این پوستر حلقه های قدرت، عصایی پرنقش و نگار را به تصویر می کشد که مدل مینیاتوری یک ارگ بزرگ بر روی آن طراحی شده و خط افق آن بسیار شبیه شهری است که در اولین تصویر رسمی حلقه های قدرت نشان داده شده است. آن شهر با توجه به نزدیکی اش به دو درخت والینور، احتمالا تیریون است و کسی که عصایی مزین به تیریون را حمل می نماید مطمئنا شخصیت مهمی در میان اولدورها خواهد بود. تنها عصای متمایز در دنیای تالکین (که این تصویر می تواند با آن ارتباط داشته باشد) عصای نامنور است اما انتظار می رود که یک پادشاه نامنورایی وسایل تزییناتی بهتری داشته باشد.

شخصیت های دارای نماد خورشید در حلقه های قدرت چه کسانی هستند؟

دو شخصیت در پوسترهای ارباب حلقه ها: حلقه های قدرت با نماد خورشید به تصویر کشیده می شوند و لباس های سلطنتی بر تن و شمشیری طلایی در دست دارند. این شکل و شمایل شاید چندان در فرهنگ تالکین آشنا نباشد اما ظاهر و قد و قامت کسانی که این لباس ها را پوشیده اند نشان از یک انسان (نه الف) دارد. فردی اهل نامنور شاید یکی از احتمالات و گزینه ها باشد اما نماد خورشید به احتمال زیاد متعلق به خاندان یکی از 9 پادشاهی است که بعدا به نازگول تبدیل شدند. تالکین ناگفته های زیادی درباره اشباح حلقه دارد. بنابراین حلقه های قدرت در زمینه روایت داستان کسانی که در نهایت به واسطه حلقه های سائورون فاسد می شوند، فضای مانور زیادی دارد.

تصاویر مرتبط با فینور

دو مورد از پوسترهای ارباب حلقه ها: حلقه های قدرت حاوی یک نقش ستاره است: یکی روی مجموعه ای از لباس ها گلدوزی شده و دیگری به صورت مجموعه ای از تزئینات طلایی روی لباس های طلایی سلطنتی به نمایش درآمده است. این نماد مطمئنا ستاره خاندان فینور است، به این معنی که یکی از این شخصیت ها (به احتمال زیاد فردی که خوش پوش تر است) می تواند سلبریمبور که حلقه های قدرت را ساخته است، باشد.

اولین تصویر الفرایند؟

آیا این طومارخوان مرموز در ارباب حلقه ها: حلقه های قدرت، الفرایند است؟ الفرایند با توجه به حضور گالادریل و روایت داستان در عصر دوم، قطعا در حلقه های قدرت حضور خواهد داشت. لباس های قرمز مخملی این شخصیت مرموز شبیه لباس هایی است که هوگو ویوینگ در فیلم های ارباب حلقه های پیتر جکسون می پوشید و زبان نوشتاری روی طومار به طرز مشکوکی شبیه سیندارین است که زبان اصلی الف ها در سرزمین میانه محسوب می گردد.

شاید والار هم در حلقه های قدرت حضور داشته باشد

ما از قبل می دانیم ارباب حلقه ها: حلقه های قدرت تا حدی سرزمین والینور را آنالیز می نماید اما چندین پوستر آمازون به ظاهر به خود والار اشاره می نمایند. او لباسی سفید بر تن و گلی زیبا در دست دارد. آیا او یاوانا، مادر طبیعت دنیای تالکین است؟ یاوانا پس از نابودی دو درخت والینور، یک میوه از لورلین و یک گل از تلپریون برداشت که شاید ریشه این تصویر باشند.

آیا این تصویر متعلق به سیردان کشتی ساز است؟

حتی در سرزمین میانه نیز، راه رفتن با طنابی بر روی شانه ، عجیب است… اما نه برای یک کشتی ساز. این پوستر حلقه های قدرت می تواند اولین تصویر سیردان باشد که یکی از قدیمی ترین الف هایی است که پس از ماجراهای فرودو در ارباب حلقه ها هنوز زنده است. سیردان بسیار مراقب خودش بود و یک کار را (کشتی سازی) به خوبی یاد گرفته و همان را ادامه داده بود. سیردان قبل از این که ناریا را (یکی از سه حلقه قدرت) به گندالف بدهد، مدتی آن را در اختیار داشت. البته حلقه او شباهت زیادی به حلقه ای که در این تصویر دیده می گردد، نداشت.

شاید هابیت ها نقش مهمی در حلقه های قدرت ایفا نمایند

اگرچه هابیت ها قد کوتاه و پاهای کم مویی دارند که در هیچ کدام از تصاویر معین نیست اما چندین پوستر حلقه های قدرت به نظر نشان از حضور این موجودات دارند. تصاویری از افرادی که لباس های به ظاهر کهنه به تن دارند و دست های خاکی که محصولات طبیعی (میوه، بلوط و غیره) را در دست گرفته اند، همگی مردم روستایی شایر را تداعی می نمایند. مطمئنا هابیت ها در حلقه های قدرت حضور دارند و این موضوع به وسیله لنی هنری تایید شده است که نقش یکی از اعضای قبیله هارفوت را بازی خواهد نمود. با توجه به افسانه تالکین، هابیت های اولیه در عصر دوم، کم و بیش غایب هستند و حلقه های قدرت می تواند داستان های ریشه ای تالکین را بدون تخطی از اتفاقات و وقایع اولیه بیان کند.

راز شمشیر شکسته سیاه چیست؟

یکی از بزرگ ترین ابهامات پوسترهای حلقه های قدرت، یک شمشیر شکسته سیاه است. هرگاه در دنیای سرزمین میانه از شمشیرهای شکسته یاد می گردد، افکار به طور ناخودآگاه به سمت نارسیل می فرایند که ایسیلدور از آن برای بریدن انگشت سائورون و گرفتن حلقه یگانه استفاده کرد. نارسیل تا زمانی که داستان حلقه های قدرت مستقیما به خاتمه عصر دوم نرود، سالم خواهد ماند. یکی دیگر از گزینه ها گورتانگ، شمشیر سیاهی است که تورین تورامبار از آن استفاده می کرد که هنگام یک مبارزه که منجر به مرگش شد، شکست. قرار بود بقایای گورتانگ در کنار تورین دفن گردد اما بعید نیست که کسی آن را از گور درآورده باشد.

کوتوله ها در ارباب حلقه ها: حلقه های قدرت

الف ها از اول قرار بود در داستان تلویزیونی عصر دوم ارباب حلقه ها نقش اصلی را بازی نمایند اما علاوه بر آن ها، حداقل یک پوستر نیز کوتوله ها را به عنوان یکی از شخصیت های اصلی حلقه های قدرت معرفی می نماید. بارزترین آن ها، کوتوله ای با ریش قرمز بلند به همراه چکشی بر روی پاهای اوست. او هم چنین دارای انگشتانی براق و طلایی مانند است که شاید حکایت از طمع دورف ها دارد. یکی از حلقه های این پوستر به احتمال زیاد از یکی از هفت حلقه قدرتی است که سائورون به پادشاهان کوتوله ها هدیه داده است.

منبع: screenrant

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 24 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 24 اردیبهشت 1401 گردآورنده: sahandblog.ir شناسه مطلب: 16959

به "تمام نژادها و شخصیت های ارباب حلقه ها در پوسترهای حلقه های قدرت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمام نژادها و شخصیت های ارباب حلقه ها در پوسترهای حلقه های قدرت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید