جونیور چقدر گرفت با پرسپولیس فسخ کرد؟

به گزارش سهندبلاگ، رقمی که مهاجم برزیلی پرسپولیس دریافت کرد تا قرارداد خود را با این باشگاه فسخ کند مشخص شد.

جونیور چقدر گرفت با پرسپولیس فسخ کرد؟

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، در نهایت پس از حدود یک ماه مذاکره قرارداد جونیور براندائو با تیم فوتبال پرسپولیس فسخ شد تا این بازیکن به زودی راهی کشورش شود. قرارداد جونیور که با پرسپولیس در حدود 570 هزار دلار بود گران ترین قرارداد تاریخ این باشگاه محسوب می شد اما کیفیت فنی این بازیکن به گونه ای بود که حتی بازیکنان هم از عملکرد او رضایت نداشتند.

حسین قدوسی در خصوص رقمی که این بازیکن گرفت و حاضر شد با پرسپولیس فسخ کند، گفت: بنا به خواسته آقای انصاری فرد ما کاملاً شفاف در این خصوص عمل کرده و صحبت می کنیم. جونیور 252 هزار دلار از پرسپولیس پول گرفت و در نهایت قرارداد او امشب فسخ شد. از یک ماه قبل فرایند مذاکرات آغاز شد و همه چیز را به مدیریت باشگاه منتقل کردیم. بعد از اینکه آقای کالدرون عدم نیاز خود را در خصوص این بازیکن گفت مدیر برنامه های او شرایط فسخ را گفت و با همکاری امور بین الملل باشگاه و امور حقوقی تلاش کردیم تا این اتفاق رخ دهد. خواسته آقای انصاری فرد این بود که همه چیز شفاف گفته شود و بگوییم که چه میزان پرداختی به این بازیکن اجرا شده است.

وی افزود: جونیور چون سه ماه پول نگرفته بود می توانست قراردادش را یک طرفه فسخ کند اما با تلاش مدیر برنامه های ایرانی و برزیلی این بازیکن قرار شد که او طلب خود را تا اینجا بگیرد و بعد فسخ کند. جونیور صد هزار دلار زمان امضای قرارداد پول گرفته بود و زمانی که اولین پرداختی از سوی آقای انصاری فرد به کل تیم داده شد او 50 هزار دلار دیگر گرفت و امروز هم 102 هزار دلار دریافت کرد که در مجموع با دریافت 252 هزار دلار قرارداد او فسخ شد. البته ما به این بازیکن یورو دادیم اما معادل 102 هزار دلاری که باید دریافت می کرد.

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس گفت: ایجنت جونیور تأیید کرد که اگر لوگودورت بلغارستان نامه بدهد و جونیور شکایتی نداشته باشد ما هم مسئله ای نداریم. البته این بازیکن برزیلی خیلی ناراحت بود و می گفت که دوست داشتم تلاش کنم تا در پرسپولیس پیروز باشم اما نشد. او می توانست پول بیشتری از پرسپولیس طلب کند اما این کار را نکرد و ما باید واقعیت ها را بگوییم. کاری به عملکرد فنی او نداریم اما جونیور واقعاً رفتار خوب با پرسپولیس داشت.

abanhome.com: گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت را از ما بخواهید.

hodablog.ir: هدا بلاگ | انجمن گفتگوی سیستم مدیریت محتوای هدا بلاگ

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 9 آبان 1400 بروزرسانی: 9 آبان 1400 گردآورنده: sahandblog.ir شناسه مطلب: 5569

به "جونیور چقدر گرفت با پرسپولیس فسخ کرد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جونیور چقدر گرفت با پرسپولیس فسخ کرد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید