خبرنگاران آمریکا 75 میلیون بشکه نفت به ذخایر ملی اضافه می کند

به گزارش سهندبلاگ، نیویورک- خبرنگاران- رئیس جمهوری آمریکا قیمت نفت را در یک ماه دیگر بین 25 تا 28 دلار پیش بینی کرد و گفت 75 میلیون بشکه به ذخایر ملی آمریکا افزوده می شود.

خبرنگاران آمریکا 75 میلیون بشکه نفت به ذخایر ملی اضافه می کند

دونالد ترامپ عصر دوشنبه در نشست خبری روزانه خود درباره کرونا به مساله نفت هم اشاره کرد و افزود: اکنون بهترین زمان برای خریداری نفت است و دوست داریم بتوانیم از این شرایط استفاده کنیم.

رئیس جمهوری آمریکا از اینکه ذخایر نفتی فراوانی دارند، ابراز خرسندی کرد و درباره کاهش تولید نفت اوپک پلاس هم اظهار کرد: آنها در مدت کوتاهی باید این کار را انجام دهند. بسکمک از خریداران از شرایط فعلی شاد نیستند و اقدامات احتیاطی انجام داده اند. این یک انقباض اقتصادی بزرگ است.

ترامپ افزود: عربستان سعودی و روسیه در حال کاهش تولید هستند، مکزیک هم به این سمت می رود. مشکل این است هیچ کسی در 184 کشور جهان از ماشین استفاده نمی کند و کارخانه ها و مشاغل بسته شده اند.

وی با بیان اینکه منابع انرژی متعددی به ویژه نفت خام را در اختیار دارند، یادآور شد: ناگهان نزدیک به 40 تا 50 درصد بازار خود را از دست داده اند.

رئیس جمهوری آمریکا با این باور که این مساله به زودی سرانجام می یابد و بخش تجارت انرژی قوی تر از گذشته خواهد شد، اظهار کرد: روسیه و عربستان می بایست 20 میلیون بشکه تولید نفت را کاهش دهند اما باید بگوییم که آنها به 15 میلیون بشکه رسیده اند.

ترامپ تاکید کرد این کار باید به صورت خیلی فشرده انجام شود و یک موضوع بزرگی بود که بسکمک از افراد آن را در یافته اند. آنها بیشتر از طریق بازار کار خواهند کرد در این صورت با کاهش یا توقف تقاضا، به صورت اتوماتیک تولید هم کاهش یا متوقف خواهد شد.

هزینه هشت تریلیون دلاری در خاورمیانه

رئیس جمهوری آمریکا رسیدگی به زیرساخت ها را فاز چهارم بازگشایی اقتصادی برشمرد و گفت: این کشور به زیرساخت ها نیاز دارد. ما همه پول ها را در خاورمیانه هزینه کردیم.

ترامپ افزود: بیش از هشت تریلیون دلار هزینه کردیم و آنجا یک چاه ویل وجود دارد اما آنها نمی خواهند این مساله را اصلاح کنیم. چقدر ما احمق بوده ایم؟ به سرعت این شرایط تغییر می کند و شما آن را دیده اید.

وی ادامه داد: این مساله شامل مذاکره با دوستان ما است، اما وقتی ما به دوستان کمک می کنیم، آنها باید هزینه آن را بپردازند. چرا ما باید از کشورها به طور رایگان دفاع کنیم؟ ما به صورت رایگان از یک کشور دفاع می کنیم.

رئیس جمهوری آمریکا با این ادعا که اکنون سالانه یک میلیارد دلار دریافت می کند، افزود: ما ابتدا بیشتر از آن پیشنهاد دادیم اما آن را کم کردم. این جایی است که ایستاده ایم. ما باید در این کشور هوشمند باشیم. صادقانه بگویم دوستان ما بیشتر از دشمنانمان از ما گرفته اند.

ترامپ اظهار کرد: ما با دشمنانمان تجارت نداریم. ما با متحدانمان تجارت داریم که در موارد زیادی قراردادی هم با آنها نداریم. ما توافق یا قرارداد تجاری با چین نداشتیم. آنها به اینجا آمدند و سالانه 500 میلیارد دلار طی سال ها از ما گرفتند.

وی ادامه داد: اما ما یک توافق تجاری با آنها منعقد کردیم که یک توافق عالی است. آنها باید 500 میلیارد دلار برای خرید کالا از جمله محصولات کشاورزی بپردازند. چیزهای خوبی اتفاق افتاده است.

رئیس جمهوری آمریکا با اشاره به ویروس کرونا مدعی شد: این بلا پس از توافق ما رخ داد. این بلا به ما آسیب رساند و من در این باره شاد نیستم.

abanhome.com: گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت را از ما بخواهید.

hodablog.ir: هدا بلاگ | انجمن گفتگوی سیستم مدیریت محتوای هدا بلاگ

منبع: ایرنا
انتشار: 9 آبان 1400 بروزرسانی: 9 آبان 1400 گردآورنده: sahandblog.ir شناسه مطلب: 8468

به "خبرنگاران آمریکا 75 میلیون بشکه نفت به ذخایر ملی اضافه می کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران آمریکا 75 میلیون بشکه نفت به ذخایر ملی اضافه می کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید