قابلیت های ارتباطی توئیتر وب با سیستم عامل iOS افزایش یافت

به گزارش سهندبلاگ، توئیتر قابلیت های ارتباطی نسخه iOS این برنامه با نرم افزار وب آن را ارتقا داده و امکانات بیشتری نسبت به گذشته را در اختیار کاربران گذاشته است.

قابلیت های ارتباطی توئیتر وب با سیستم عامل iOS افزایش یافت

به گزارش خبرنگار حوزه علم، فناوری و دانش بنیان گروه دانشگاه خبرگزاری سهندبلاگ از اینگجت، شبکه اجتماعی توئیتر طرح جدیدی را آغاز کرده است که بر اساس آن تعامل نسخه وب و iOS این نرم افزار افزایش یافته و کاربران به طور دقیق متوجه می شوند چه کسی با چه کسی صحبت می کند.

تا قبل از افزایش قابلیت های تعاملی توئتیر iOS کاربران این شبکه اجتماعی در هنگام صحبت کردن باهم به دلیل استفاده از نسخه های گوناگون برنامه گمراه می شدند و به طور دقیق نمی توانستند متوجه شوند که اکنون کدام کاربر در حال پاسخ دادن به توئیتی خاص است. به طور حتم ویژگی جدید توئیتر در محل هایی که چند کاربر باهم در حال توئیت کردن و پاسخ دادن به نظرات کاربران دیگر هستند بسیار مفید است.

این ویژگی توئیتر اولین بار توسط جین مانچون وون افشاگر صاحب نام در شبکه های اجتماعی به کاربران فضای مجازی اعلام شد. مانچون وون گفت: توئیتر از سال گذشته به دنبال روشی است که یافتن پاسخ های کاربران در مورد موضوع مشترک بین تعداد زیادی از اعضای این شبکه اجتماعی را ساده و راحت کند. در مدت یکسال توئیتر به تدریج روی این ویژگی کار کرده و پایان کاربران می توانند به راحتی توئیت مورد نظر خود را بیابند.

کاربران توئیتر پیش از عرضه ویژگی تعاملی جدید برای معین کردن توئیت های خاص می توانستند آن را برچسب گذاری کنند ولی نظرسنجی ها نشان می داد تعداد زیادی از کاربران از این ویژگی رضایت ندارند. میزان نارضایتی کاربران توئیتر در سیستم عامل iOS بیشتر سیستم عامل های دیگر است. همین موضوع مدیران توئیتر را متقاعد ساخت تا قابلیت های جدیدی را در اختیار کاربران این سیستم عامل قرار دهند.

البته قابلیت های ارتباطی جدید توئیتر هنوز به طور آزمایشی در اختیار کاربران قرار گرفته است و به نظر می رسد مدیران این شبکه اجتماعی می خواهند در ابتدا میزان رضایت کاربران را بررسی کرده و پس از آن نسخه اصلی را در دسترس کاربران سیستم عامل iOS و وب قرار دهند. اکنون رقابت بسیار سختی بین شبکه های اجتماعی پرطرفدار در جهان وجود دارد و گروه های پشتیبانی این نرم افزارها می کوشند با تدابیر خاص و ارائه نسخه های بروزرسانی شده در کوتاه مدت نظر همه کاربران را جلب کنند.

4144/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 13 تیر 1399 بروزرسانی: 13 تیر 1399 گردآورنده: sahandblog.ir شناسه مطلب: 8608

به "قابلیت های ارتباطی توئیتر وب با سیستم عامل iOS افزایش یافت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قابلیت های ارتباطی توئیتر وب با سیستم عامل iOS افزایش یافت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید