ماجرای درگیری فیزیکی مردم با پوریا شکیبایی بر سر نقش حبیب

به گزارش سهندبلاگ، پوریا شکیبایی فرزند زنده یاد خسرو شکیبایی است و این روز ها با سریال برف بی صدا می بارد، مورد توجه تماشاگران تلویزیون قرار گرفته است. اما انگار این نقش آفرینی برای او دردسرساز هم شده است. پوریا شکیبایی که نقش حبیب را در این سریال بازی می نماید، در ویدیویی شرح می دهد که در خیابان بعضی با او درگیری شده اند و قصد کتک زدن او را داشته اند.

ماجرای درگیری فیزیکی مردم با پوریا شکیبایی بر سر نقش حبیب

به گزارش خبرنگاران، پوریا شکیبایی در این ویدیو که در پشت صحنه سریال ضبط شده، شرح می دهد که منفی بودن نقش حبیب و نقشه های پلید او در سریال برف بی صدا می بارد، باعث شده تا بیشتر تماشاگران از دست او عصبانی باشند.

او بعد هم می گوید که همه این نقشه ها و رفتار ها به نقش او در این سریال ختم می شود و خارج از برف بی صدا می بارد، او پوریا شکیبایی است و با نقش حبیب کاملا فرق دارد.

البته این اولین باری نیست که پوریا شکیبایی به خاطر نقش حبیب مورد انتقاد و حمله قرار می گیرد. او اسفند سال گذشته نیز در یک گفتگوی خبر گفته بود که بعضی از تماشاگران به خاطر نقش اش به او توهین نموده اند. در مقابل بخش دیگری هم به تحسین و تشویق اش پرذداخته اند.

تا به امروز 23 قسمت از فصل دوم سریال برف بی صدا می بارد به کارگردانی پوریا آذربایجانی، از شبکه سه سیما پخش شده و انتشار دیگر قسمت ها کماکان ادامه دارد. پیش از این هم فصل اول در 68 قسمت از شبکه سه سیما پخش شده بود.

بیوگرافی پوریا شکیبایی

پوریا شکیبایی متولد نوزدهم مرداد ماه سال 1361 در تهران است و در رشته تربیت بدنی از دانشگاه سیدنی استرالیا فارغ التحصیل شده است. نخستین تجربه فعالیت هنری او به سنین 9 تا 10 سالگی اش در زمینه گویندگی باز می شود. او در این سن و در فیلم باز باران که محتوای آن مربوط به بچه ها دچار مریضی ایمنی و اهدای سلول های بنیادی بود تجربه گویندگی را کسب کرد.

پس 14 سال یعنی در سال 1385 برای حضور در فیلم سینمایی دست های خالی برا بازی در نقش جوانی پدرش تست داد، ولی در نهایت تنها از عکس های وی بهره گرفته شد.

اما نخستین بار او در سال 95 با بازی در نمایش دوازده قدم بر روی صحنه گذاشت. در سال 97 نیز او در فیلم سینمایی سینما خر یا مشمشه با کارگردانی شاهد احمدلو مقابل دوربین رفت و فعالیت سینمایی اش را آغاز کرد.

آغاز فعالیت او در تلویزیون هم به نقش آفرینی اش در نقش حبیب در سریال بی صدا برف می بارد باز می شود. نقشی که معروفیت قابل توجهی برای او به ارمغان آورد.

منبع: فرارو
انتشار: 14 مرداد 1401 بروزرسانی: 14 مرداد 1401 گردآورنده: sahandblog.ir شناسه مطلب: 17752

به "ماجرای درگیری فیزیکی مردم با پوریا شکیبایی بر سر نقش حبیب" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجرای درگیری فیزیکی مردم با پوریا شکیبایی بر سر نقش حبیب"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید