مارکار آقاجانیان: کارهای ترکیبی خوبی مقابل بولیوی انجام دادیم، مهم این بود که امروز بازی کردیم!

مارکار آقاجانیان مربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: کارهای ترکیبی خوبی مقابل بولیوی انجام دادیم و مالکیت بازی را در اختیار داشتیم.

مارکار آقاجانیان: کارهای ترکیبی خوبی مقابل بولیوی انجام دادیم، مهم این بود که امروز بازی کردیم!

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، مارکار آقاجانیان پس از پیروزی 2 بر یک ایران مقابل بولیوی گفت: دو تیم بازی تهاجمی انجام دادند و فرصت های زیادی هم روی دروازه دو تیم خلق شد. کارهای ترکیبی خوبی داشتیم و مالکیت توپ و حمله هم خوب بود و فکر می کنم طرفداران هم راضی بودند.

وی اضافه نمود: در بازی های تدارکاتی نتیجه در وهله دوم واقع شده است و مهم مسائل تاکتیکی است که مربیان دو تیم می خواهند به آن برسند. مهم این بود که امروز بازی کردیم، چون دو فیفادی قبلی را از دست داده بودیم.

مربی تیم ملی فوتبال در مورد حضور بانوان در استادیوم توضیح داد: امروز یک اتفاق جدید افتاد و بانوان به استادیوم آمدند، این موضوع جای خوشحالی دارد و امیدوارم تداوم داشته باشد.

آقاجانیان درباره بازی های تدارکاتی تیم ملی و این که آیا بهتر نبود با تیم های قدرتمندتری بازی کنیم؟، گفت: محدودیت هایی در این زمینه به لحاظ هزینه و موارد دیگر داریم و برخی تیم ها هم با ما بازی نمی نمایند. بازی کردن بهتر از بازی نکردن است. تیم های آمریکای جنوبی خوب هستند و ونزوئلا هم چند روز پیش با یک تیم آسیایی که فکر می کنم ژاپن بود بازی کرد. ما باید بر اساس چیزهایی که داریم توقع داشته باشیم. آماده سازی خوبی داشتیم و بازیکنان جوان هم به تیم اضافه شده اند و امروز هم به آن ها زمان رسید تا بازی نمایند. زمان کمی تا جام ملت ها داریم و امیدواریم آنجا هم به چیزی که مردم انتظار دارند برسیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: بروزرسانی: 30 بهمن 1397 شناسه مطلب: 16

به "مارکار آقاجانیان: کارهای ترکیبی خوبی مقابل بولیوی انجام دادیم، مهم این بود که امروز بازی کردیم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مارکار آقاجانیان: کارهای ترکیبی خوبی مقابل بولیوی انجام دادیم، مهم این بود که امروز بازی کردیم!"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید