مجله تایکون عکس پسر خاوری را حذف کرد

به گزارش سهندبلاگ، روز گذشته مجله کانادایی تایکون، از آدری خاوری به عنوان تاجر الهام بخش سال 2022 نام برده و در توصیف پسر خاوری نوشته: او از خانواده ای می آید که سال ها تجربه کارآفرینی دارد و این تجربه و ظرافت ها به او رسیده است.

مجله تایکون عکس پسر خاوری را حذف کرد

به گزارش تجارت نیوز، اما حالا پیگیری ها نشان می دهد مجله آمریکایی تایکون اعتبار چندانی ندارد و تا به امروز عکس افرادی را روی جلد خود آورده که کمتر مشهورند. افرادی که کمتر نام و نشانی از آن ها در موتور های جستجو وجود دارد. حالا این سوال پیش آمده که آیا انتشار عکس پسر خاوری روی جلد این مجله کانادایی، سفارشی و رپرتاژ بوده یا این سبک و رویه این مجله است؟

اما مجله تایکون چگونه مجله ای است؟ این مجله کار خود را از سال 2020 آغاز کرده است. یعنی تنها دو سال است که فعالیت می کند. اما جدای از عمر کوتاه مجله، آمار دیگری که از این مجله در دسترس است جالب است. مجله تایکون در صفحه لینکدین خود تنها نام شش کارمند را ثبت کرده، در صفحه یوتیوب خود تنها 3 مشترک و در صفحه توییتر خود تنها 1800 فالوئر دارد.

حذف گزارش تایکون در خصوص آدری خاوری

این مجله صبح امروز این گزارش را از وبسایت خود حذف کرد. در صفحه لینکدین تایکون نظرات چند کاربر در اعتراض به این گزارش ثبت شده بود: یکی از آن ها نوشت: شما قبل از انتشار گزارش هاتون اصلا تحقیق می کنید؟ این شخص پسر مدیر عامل سابق بانک ملی ایرانه که به کانادا گریخته است.

شخص دیگری نوشت: خیلی مسخره ست که چنین شخصی رو به عنوان کارآفرین الهام بخش سال معرفی می کنید.

این مجله کانادایی در آخرین شماره های خود در خصوص افراد، مدیران و کارآفرینانی گزارش تهیه کرد که در وبسایت های خبری معتبر هیچ نامی از آن ها نیست. گزارش مجله تایکون را هیچ خبرگزاری، بازنشر نکرده و به آن استناد نکرده است.

این مجله صبح امروز گزارش خود در خصوص آدری خاوری را حذف کرد. وبسایت قسمت جستجو ندارد و هنگامی که نام فرد و نام سایت را در گوگل جستجو کنید عنوان گزارش در نتایج جستجو ظاهر می شود، اما با کلیک کردن روی آن با این پیام روبرو می شوید: متاسفانه این صفحه وجود ندارد.

منبع: فرارو
انتشار: 18 تیر 1401 بروزرسانی: 18 تیر 1401 گردآورنده: sahandblog.ir شناسه مطلب: 17480

به "مجله تایکون عکس پسر خاوری را حذف کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مجله تایکون عکس پسر خاوری را حذف کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید