ارائه خدمات ویژه همراه اول به دانش آموزان و دانشجویان

به گزارش سهندبلاگ، همراه اول در آستانه شروع سال تحصیلی جدید و بازگشایی مراکز آموزشی، خبر از رایگان کردن پهنای باند دسترسی به سامانه شاد، ارائه بسته های اینترنت آموزش با تخفیف ویژه و عرضه سیم کارت انارستان داد.

ارائه خدمات ویژه همراه اول به دانش آموزان و دانشجویان

به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، همراه اول در آستانه شروع سال تحصیلی جدید و ضرورت تشکیل کلاس های درسی دانش آموزان و دانشجویان به صورت مجازی، هزینه دسترسی به سامانه شاد را رایگان خاطرنشان کرد.

اینترنت سامانه شاد رایگان می گردد

والدین دانش آموزان و معلمان می توانند بدون هیچگونه نگرانی بابت هزینه های دسترسی به محتوای موجود روی این سامانه، به شکل رایگان به محتوای اپلیکیشن شاد دسترسی داشته باشند.

سرویس اینترنت دانش آموزی

سرویس اینترنت دانش آموزی نیز برای ایجاد فضای امن اینترنت به منظور استفاده دانش آموزان از محتوای آموزشی مورد احتیاج به وسیله کد دستوری(ستاره مربع) فعال خواهد شد.

والدین می توانند برای اطمینان از دسترسی فرزندان خود به فضای اینترنتی سالم، این سرویس را فعال نمایند.

با فعالسازی این سرویس امکان دسترسی فقط به محتوای آموزشی در نظر گرفته شده، وجود خواهد داشت؛ همچنین در هر زمان که والدین تمایل داشته باشند، می توانند سرویس اینترنت دانش آموزی را غیرفعال نموده و مطابق روال قبل به کلیه محتوای اینترنتی مورد احتیاج خود دسترسی داشته باشند.

ارائه بسته های دیتای آموزشی

همچنین برای آن دسته از دانش آموزان و معلمان که از بسترهای دیگر آموزشی استفاده می نمایند، بسته های اینترنت آموزش با تخفیف ویژه ای در نظر گرفته شده است.

این بسته ها که در روزهای آینده با کددستوری فعال می شوند، برای استفاده از محتوای آموزشی مورد احتیاج دانش آموزان و معلمان در نظر گرفته شده است و شامل حال تمامی مشترکان همراه اولی خواهد شد.

عرضه سیم کارت انارستان با اینترنت پاک

در ادامه ارائه سرویس های مختص ایام تحصیل، همراه اول همچون گذشته و در راستای هویت بخشی به بچه ها و نوجوانان، سیم کارت انارستان را که سیم کارتی اعتباری برای بچه ها 6 تا 18 ساله است ارائه می نماید.

والدین می توانند برای ایجاد امکان استفاده از فضای اینترنتی سالم، مطمئن و متناسب با احتیاجمندی های دانش آموزان از جمله سامانه شاد، این سیم کارت را برای فرزندان خود تهیه نمایند و از امکانات ویژه آن بهره مند شوند.

2121

abanhome.com: گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت را از ما بخواهید.

hodablog.ir: هدا بلاگ | انجمن گفتگوی سیستم مدیریت محتوای هدا بلاگ

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 9 آبان 1400 بروزرسانی: 9 آبان 1400 گردآورنده: sahandblog.ir شناسه مطلب: 10280

به "ارائه خدمات ویژه همراه اول به دانش آموزان و دانشجویان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارائه خدمات ویژه همراه اول به دانش آموزان و دانشجویان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید