استراماچونی: باشگاه استقلال دروغ می گوید، ادعا ها صحت ندارد

به گزارش سهندبلاگ، سرمربی ایتالیایی در آخرین اظهارنظرش درباره بازگشت به استقلال و شروط مطرح شده از سوی او برای ادامه همکاری با آبی پوشان، مسوولان باشگاه استقلال را دروغگو خواند.

استراماچونی: باشگاه استقلال دروغ می گوید، ادعا ها صحت ندارد

به گزارش گروه ورزشی سهندبلاگ، آن ها از روز اول برای ما مشکل درست کردند، آن ها من را در اولین بازی ام بدون مترجم رها کردند، آن ها هرگز پرداخت درستی به من نداشتند تا آن جا که با وجود هشدارهای جدی، برایم مجموعه ای از مسائل بزرگ در رابطه با قوانین ایتالیا به وجود آوردند، آن ها به بازیکنان دروغ گفتند، به من دروغ گفتند، آن ها اجاره منزلم را تا نوامبر (آبان) پرداخت کردند در حالی که گفته بودند تا آخر پرداخت شده، آن ها هرگز اطلاعاتی که درباره تیم خواسته بودم را برایم آماده نکردند، آن ها بازیکنی که نمی خواستند را از کشور خارج کردند... و روز بعد بازگرداندند.

آن ها از فدراسیون نخواستند که بازی ای را به تعویق بیاندازد در حالی که به خاطر بازیکنان ملی این حق را داشتیم اما زمانی بازی هایی را عقب انداختند که برای حریفان مان بهتر بود و برای ما خوب نبود. آن ها سرخوش از این که مجبور به خروج از کشور شدم، شاد بودند، مقابل مردم می گفتند موافق رفتنِ من نیستند و از این موضوع بی خبر بودند، اما 5 ماه بود که این را می دانستند! آن ها سعی کردند این طور نشان دهند که رفتم چون پیشنهاد دیگری داشتم درحالی که حقیقت نداشت، آن ها سعی کردند بگویند به خاطر پول رفته ام، این هم صحت نداشت.

آن ها بسیار عصبی و گیج شدند وقتی بعضی کوشش های بالادستی سعی در بازگرداندن من داشتند، آن ها فردی را از داخل باشگاه مستعفی اعلام کردند، در حالی که هنوز در تمامی تعاملات رسمی باشگاه با وکلای من حضور دارد.

آن ها اعلام کردند من خانه دیگری خواسته ام و صحت ندارد، آن ها اعلام کردند من پول بیشتری خواسته ام و واقعیت ندارد، آن ها اجازه دادند وکیل من به خاطر رفتار متقلبانه شان استعفا دهد، آن ها هر کاری کردند و می نمایند تا نگذارند من به آن جا برگردم و کوشش می نمایند شخصیت من را نزد طرفداران و مردم تخریب نمایند، همچون کاری که با همکارانم و به تازگی بعضی بازیکنان انجام داده اند.

من بارها درخواست کردم که با هم یک کنفرانس مطبوعاتی رسمی داشته باشیم تا برای مردم حقایق را شرح دهم و آن ها هربار مخالفت کردند.

و حالا یکی به آن ها نشان دهد یک راه منطقی برای پرداخت وجود دارد و ما از تمام این مسائل عبور می کنیم و آماده ام برای همراهی بازیکنان قبلی و بازگشت به طرفداران، آن ها مدارک و اطلاعات جعلی منتشر کردند تا با آبروی من بازی نمایند.

آن ها نمی خواستند آن جا باشم و نمی خواستند برگردم.

من نمی دانم مربی خوبی هستم یا نه، اما یقین دارم فرد صادقی هستم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 23 بهمن 1398 بروزرسانی: 31 فروردین 1399 گردآورنده: sahandblog.ir شناسه مطلب: 6112

به "استراماچونی: باشگاه استقلال دروغ می گوید، ادعا ها صحت ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استراماچونی: باشگاه استقلال دروغ می گوید، ادعا ها صحت ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید