بمب پرسپولیس حفظ ستاره ها بود ، آل کثیر هم مثل ستاره فراری! ، بیرانوند اشتباه کرد اما...

به گزارش سهندبلاگ، بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است، در نقل وانتقالات پیش از فصل سرخپوشان خیلی نیازی به خرید بازیکن نو نداشتند و حفظ ستاره های فصل گذشته اتفاق خوبی بود.

بمب پرسپولیس حفظ ستاره ها بود ، آل کثیر هم مثل ستاره فراری! ، بیرانوند اشتباه کرد اما...

به گزارش خبرنگاران آنلاین، پرسپولیس در این روزها و به دور از هیاهو به تمرینات آماده سازی خود می پردازد و یحیی گل محمدی و دستیارانش در پی آغازی خوب برای لیگ بیست و سوم هستند. پرسپولیس که توانست در روزهای آخر لیگ، قافیه را از سپاهان بدزد و عنوان قهرمانی را از آن خود کند، با جذب چند بازیکن و جدایی چند ستاره، تحولات اندکی در تیم خود به وجود آورده است. در ارتباط با اتفاقات پرسپولیس با اسماعیل حلالی صحبت کردیم که در ادامه می خوانید:

*عملکرد پرسپولیس و یحیی گل محمدی را در بازار جابجایی چطور دیدید؟

پرسپولیس علی رغم اینکه خیلی دیر وارد بازار نقل وانتقالات شد، اما اتفاقات خوبی در این مسیر برای سرخپوشان رقم خورد. پرسپولیس فصل گذشته تقریباً تیم کاملی بود و احتیاج آنچنانی به ریخت و پاش نداشت، بنابراین بمب پرسپولیس در نقل وانتقالات حفظ ستاره های فصل گذشته بود که با نظر یحیی گل محمدی این اتفاق هم افتاد و بازیکنان تأثیرگذار پرسپولیس در تیم ماندند.

*با اینکه تیم پرسپولیس کامل است اما گل محمدی همچنان در پی جذب یک مهاجم خارجی است.

غیر از حاشیه هایی که در فسخ قرارداد بیرانوند به وجود آمد، پرسپولیس تقریباً براساس کمبودهایش بازیکن گرفته است و فکر می کنم مدیران باشگاه اگر بتوانند یک مهاجم خارجی خوب هم جذب نمایند تیم کامل می گردد. البته در این بین آل کثیر هم از جمع سرخپوشان جدا شد و باید به تصمیم او احترام بگذاریم. آل کثیر مسائل مالی برایش اهمیت داشت و براساس آن تصمیم گیری کرد.

*عیسی آل کثیر فصل پیش گل محمدی دربی را به ثمر رساند و یکی از عوامل مهم قهرمانی پرسپولیس بود اما از این تیم جدا شد و به سپاهان پیوست!

به عقیده من جدایی آل کثیر خیلی به ضرر پرسپولیس نبود. فصل گذشته هم وقتی لوکادیا که در مدت کوتاهی تأثیرگذار بود، از پرسپولیس جدا شد، تیم متحدتر شد و هیچ مسئله ای پیش نیامد و بازیکنان دیگر مثل محمد عمری فرصت پیدا کردند تا خودشان را نشان دهند. من فکر می کنم اگر پرسپولیس یک دفاع چپ خوب هم بتواند جذب کند می تواند ضعف های این ناحیه را هم بهبود ببخشد.

*پس از حواشی که بین پرسپولیس و بیرانوند پیش آمد، افشین پیروانی عنوان نمود که بیرو باید از طرفداران عذرخواهی کند و همین مساله باعث دلخوری بین دو طرف شده است.

خیلی نباید روی این موضوع زوم کرد، چون قطعاً با گذشت زمان این مسئله حل می گردد. به هر حال بیرانوند اشتباه کرد و متأسفانه نمی خواهد قبول کند. بیرانوند باید درک کند که کجا بازی می نماید و پرسپولیس بدون او هم پابرجا می ماند، البته معتقدم که نه تنها بیرانوند بلکه تمام بازیکنان و کادر فنی باید به لحاظ مالی تأمین شوند تا با تمرکز بالا و خیال راحت فوتبال شان را بازی نمایند.

*لیگ برتر قرعه کشی شد و پرسپولیس در پنج هفته ابتدایی که تیم ها شرایط خوبی هنوز ندارند باید بازی های سختی را برگزار کند.

برترین زمان این است که با تیم های مدعی لیگ در هفته های ابتدایی بازی کنیم، چون هنوز تیم ها صد درصد آماده نیستند و خیلی شناختی از هم ندارند، اما استخوان بندی پرسپولیس حفظ شده است و هماهنگی بازیکنان و شناخت کادر فنی می تواند به پرسپولیس یاری کند. هفته های ابتدایی خیلی برای تیم ها مهم است و پرسپولیس اگر بتواند لیگ را خوب آغاز کند و امتیازات حساس هفته های اول را کسب کند با خیال راحت تری در هفته های پایانی لیگ کار کند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 28 تیر 1402 بروزرسانی: 28 تیر 1402 گردآورنده: sahandblog.ir شناسه مطلب: 19324

به "بمب پرسپولیس حفظ ستاره ها بود ، آل کثیر هم مثل ستاره فراری! ، بیرانوند اشتباه کرد اما..." امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بمب پرسپولیس حفظ ستاره ها بود ، آل کثیر هم مثل ستاره فراری! ، بیرانوند اشتباه کرد اما..."

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید