تدوین دستور العمل کنترل بیماری کرونا

به گزارش سهندبلاگ، دومین جلسه کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا به ریاست حسین ذوالفقاری معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور برگزار گردید.

تدوین دستور العمل کنترل بیماری کرونا

به گزارش ، پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ دومین جلسه کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا، به ریاست حسین ذوالفقاری معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور برگزار گشت.

دومین جلسه کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا بر اتخاذ راهکارهای مناسب در جهت کاهش التهاب عمومی، مدیریت انتظارات، جلوگیری از بروز جرائم در حوزه های مختلف تاکید شد.

این جلسه با حضور نمایندگانی از دستگاه های کشور و لشکری و به منظور آنالیز پیامد های اجتماعی و انتظامی ناشی از انتشار ویروس کرونا در کشور برگزار گشت و موضوعات مرتبط در این راستا مورد بحث و آنالیز نهاده شد.

در این جلسه ضمن تاکید بر اهمیت حفظ آرامش و امنیت مردم، اتخاذ راهکار های مناسب در جهت کاهش التهاب عمومی، مدیریت انتظارات، جلوگیری از بروز جرائم در حوزه های مختلف مورد آنالیز نهاده شد.

در دومین جلسه کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا همچنین بر هماهنگی میان دستگاه ها در این راستا تاکید شد.

لازم به ذکر است، در این جلسه، ایجاد زمینه های بهره مندی از مشارکت حداکثری مردم در کنترل بیماری کرونا مورد بحث و آنالیز نهاده شد و دستور العملی در این راستا مطرح و تصویب شد.

abanhome.com: گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت را از ما بخواهید.

hodablog.ir: هدا بلاگ | انجمن گفتگوی سیستم مدیریت محتوای هدا بلاگ

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 9 آبان 1400 بروزرسانی: 9 آبان 1400 گردآورنده: sahandblog.ir شناسه مطلب: 7371

به "تدوین دستور العمل کنترل بیماری کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تدوین دستور العمل کنترل بیماری کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید