خبرنگاران بسته اخبار کوتاه خراسان رضوی

به گزارش سهندبلاگ، مشهد- خبرنگاران- بازدید استاندار خراسان رضوی از آکادمی پلیس کشور تاجیکستان،تجلیل جمعی از خانواده های شهدا و ایثارگران گروه 444 مهندسی رزمی قرارگاه منطقه ای شمال شرق نیروی زمdنی ارتش و سرقت 10 راس دام سبک روستاییان روستای حشمت آباد بخش رخ تربت حیدریه عناوین اخبار کوتاه روز چهارشنبه خراسان رضوی است.

خبرنگاران بسته اخبار کوتاه خراسان رضوی

مشهد- محمدصادق معتمدیان استاندار خراسان رضوی در جریان سفر خود به کشور تاجیکستان از آکادمی پلیس این کشور بازدید کرد.

به گزارش روز چهارشنبه استانداری خراسان رضوی، در این بازدید که در معیت وزیر کشور صورت گرفت عبدالرضا رحمانی فضلی در جمع استادان و دانشجویان این آکادمی از رمضان رحیم زاده وزیر کشور تاجیکستان بابت دعوت و بازدید رسمی از این کشور دوست و برادر قدردانی و بر گسترش و توسعه سطح روابط و همکاری ها در زمینه های مختلف تاکید کرد.

مشهد- جمعی از خانواده های شهدا، ایثارگران، جانبازان و مهندسان گروه 444 مهندسی رزمی قرارگاه منطقه ای شمال شرق نیروی زمینی ارتش طی مراسمی با حضور معاون اجرایی ارتش در مشهد تجلیل شدند.

معاون اجرایی فرمانده کل ارتش روز چهارشنبه در این مراسم گفت: یگانهای مهندسی چه در زمان آفند و یا پدافند در هشت سال جنگ تحمیلی در نوک حمله دشمن قرار داشتند.

امیر سرتیپ محمد محمودی افزود: موفقیت های هشت سال دفاع مقدس مرهون زحمات و تلاشهای این سنگرسازان بی سنگر است.

وی ادامه داد: یگانهای مهندسی بعد از دفاع مقدس نیز در همه حوادث غیرمترقبه جزء اولین ارگانهای خدمت رسان به مردم و انقلاب بوده و هستند.

تربت حیدریه- بخشدار رخ تربت حیدریه از سرقت 10 راس دام سبک روستاییان روستای حشمت آباد این منطقه در شب گذشته خبر داد.

علی اکبر صاحبی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار خبرنگاران افزود: ارزش ریالی این تعداد دام بیش از 300 میلیون ریال برآورد می شود.

وی ادامه داد: سارقان قصد داشتند امروز نیز دام های یکی از اهالی روستای شورحصار را سرقت کنند که با هوشیاری صاحب دامداری و همکاری مردم ناکام و متواری شدند.

منبع: ایرنا
انتشار: 11 فروردین 1400 بروزرسانی: 11 فروردین 1400 گردآورنده: sahandblog.ir شناسه مطلب: 12885

به "خبرنگاران بسته اخبار کوتاه خراسان رضوی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران بسته اخبار کوتاه خراسان رضوی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید