ماینر ها با مصوبه کمیته ساختمان هیئت مدیره بورس خریداری شدند

به گزارش سهندبلاگ، بعد از اطلاعیه توانیر مبنی بر پیدا شدن تعداد 82 ماینر در شرکت بورس تهران، صورتجلسه ای از بورس تهران در فضای مجازی منتشر شده که مغایر با این تعداد است.

ماینر ها با مصوبه کمیته ساختمان هیئت مدیره بورس خریداری شدند

به گزارش گروه مالی خبرنگاران، بر اساس صورتجلسه منتشر شده از جلسه کمیته ساختمان هیئت مدیره شرکت بورس تهران مصوب 12 اسفند 98، یکی از بندهای دستور این جلسه، آنالیز طرح رمز ارز مرکز داده بوده است. طرحی که در سرانجام مورد تایید اعضا وقت کمیته ساختمان هیئت مدیره بورس تهران قرار گرفته و طی بند 4 مصوبات، مقرر شده جهت انجام آزمایش پردازش هش (ماینر) تعداد 50 دستگاه با اعلام مناقصه محدود تأمین و خریداری گردد.

بیشتر بخوانید

  • ماینر بورس، یک مقصر نداشت!/ راز هیئت مدیره را چه کسی برملا می نماید؟

لازم به ذکر است چند روز قبل شرکت توزیع برق تهران بزرگ خبر از کشف 82 ماینر در بورس تهران داده بود. این به معنی این است که احتمالا تصمیمات کمیته ساختمان هیئت مدیره بورس تهران در رابطه با خرید دستگاه های ماینر ادامه دار بوده و فقط به این جلسه محدود نبوده است.

از اعضای هیئت مدیره حاضر در این جلسه آقایان علی اکبر امین تفرشی و محمد ابراهیم پورزرندی حضور داشته و علی صحرایی مدیرعامل وقت، علی علیزاده معاون اجرایی وقت و محمد علی پولادی مدیر توسعه ساختمان شرکت بورس تهران در این جلسه حاضر بوده اند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 27 مهر 1400 بروزرسانی: 27 مهر 1400 گردآورنده: sahandblog.ir شناسه مطلب: 15665

به "ماینر ها با مصوبه کمیته ساختمان هیئت مدیره بورس خریداری شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماینر ها با مصوبه کمیته ساختمان هیئت مدیره بورس خریداری شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید